Жорстоке вбивство в Балаково зафіксувала камера відеореєстратора

| Кримінал, Холодна та метальна зброя | Автор: Web admin
По-русски

Вбивство сталося на пішохідному переході посеред білого дня.Вбивство сталося на пішохідному переході посеред білого дня.

Камера відеореєстратора автомобіля зафіксувала жорстоке вбивство, яке посеред білого дня сталося в м. Балаково Саратовської області Росії.

Трагедія сталася на пішохідному переході неподалік від торгового центру біля 9.45 ранку 8 травня, на перетині вулиці Трнавскій і проспекту Героїв.

Невідомий чоловік озброєний ножем підійшов до 27-річного місцевого мешканця і кілька разів вдарив його ножем. Від отриманих поранень молодий чоловік помер на місці. Злочинець з місця пригоди зник.

Жестокое убийство в Балаково

Вивчивши записи відеоспостереження, надані торговим центром, вдалося встановити, що злочинець швидким кроком пішов у напрямку магазину "Колосок". Підозрюваний був одягнений в усе темне. Він худорлявої статури, зріст приблизно 180 сантиметрів.

Нападника поки не спіймали. Цілий день в центрі Балакова поліцейські проводили спецоперацію, але результатів вона не дала.

1,0 1 -1 1
Коментарів (16)

  • 09.05.2017 17:29
    #
    - 3 +

    Зачем воевать с россией, если в этом законодательном плане, мы полная ее копия?
    Не будет ли это хорошим и правильным жестом со стороны местной политоты, что бы отличаться от варваров, к примеру, изменить законы, на более демократичные?!
    Что бы не записывать убийства на регистраторы, и меть право и возможность предотвращать их, или по крайне мере останавливать преступника, что бы он уже никуда не ушел.

    А то с врагом боремся, а сами на него похожи.

    • 09.05.2017 17:30
      #
      - 0 +

      а иметь право*

    • 09.05.2017 18:23
      #
      - 2 +

      Итоговая цель хорошая, но аргументация... "Зачем воевать с Россией, если мы тоже ходим на двух ногах?", "Зачем воевать с Россией если у нас тоже правосторонее движение?".

      • 09.05.2017 20:40
        #
        - 3 +

        Не воспринимайте все буквально. Это было образное выражение. Мне казалось, это очевидно.

    • Демократия на халяву не достаётся! К тому же, она очень дорого стоит!
      Майдан, к сожалению не дал нам свободы, как таковой.. Народ не вооружается, бизнес продолжают отбирать, уровень коррупции растёт, народ нищает...

    • 10.05.2017 10:28
      #
      - 0 +

      Ну ось ви ж можете не розмовляти російською мовою, щоб бути не схожими на ворога, але цього не робите, знаходите тисяча й одне виправдання. Отак і наша влада бере з вас приклад.

  • 09.05.2017 17:59
    #
    - 1 +

    Выглядит как ритуальное убийство.....

  • 09.05.2017 19:07
    #
    - -3 +

    Нажаль він зарізав лише одного москаля.....Які б мотиви в нього не були, він вчинив правильно. добрий москаль то дохлий москаль!

    • 09.05.2017 20:43
      #
      - 2 +

      Все верно, но рядовой дохлый маскаль это просто статистика. Рубить нужно тех, что в кремле сидят.

      • 09.05.2017 21:14
        #
        - -2 +

        Гасити усіх, Господь відсортує.

  • 09.05.2017 21:56
    #
    - 6 +

    Что Вы мелете бл. дь придурки , убили человека , как свинью зарезали , о чем Вы " рассуждаете " подобным образом , речь на нашем ресурсе может идти лишь в контексте возможности защиты себя и близких с помощью КНО , а Вы о чем " зарезали москаля " бе бе бе , о чем Вы ? Человека убили , не факт , что он был против кого то , против Украины в частности , рядовой дохлый москаль , , добрый дохлый москаль , Господь видсортуе , о чем Вы ? Чем Вы бл.дь лучше этих безумцев проливающих кровь украинцев на востоке нашей страны ? Прав камрад Александр Васильев , уровень коррупции растёт , народ нищает , москали мать их еб виноваты ? Задумайтесь , никому не стало лучше от насилия , уважать себя нужно , не теряя человеческий облик и Родину свою любить , оставаясь при этом ЧЕЛОВЕКОМ . Слава Украине !

    • 10.05.2017 22:31
      #
      - -4 +

      Та ні, москалі зовсім не винуваті в тому, що влаштували тут війну, через що економіка пішла шкереберть, вони зовсім не винуваті, що в Україну через війну не йдуть інвестиції, вони зовсім не винуваті, що закрили свої ринки для українських товарів, через що знову таки виручка українських підприємств різко знизилась. Москалі не винуваті, вони білі і пухнасті.

    • 11.05.2017 01:05
      #
      - 2 +

      Чем лучше?! Ну как минимум это не украинцы граждане государства оккупанта под санкциями.

      Но я с вами согласен. Этот убитый вполне мог быть хороший семьянин и даже держать дома флаг Украины. По этому и предполагалось уточнение, что "дохлые рядовые москали" (в кавычках пишу ОБРАЗНЫЕ выражения, с ума сойти, что нужно это разъяснять) не лишение проблемы Украины. Куда больше пользы для нас будет начать отличаться от них в лучшую сторону. Например признать демократичные ценности и легализовать тоже самое КНО. А?

  • 10.05.2017 10:30
    #
    - 3 +

    Мені завжди було цікаво за яким критерієм журналісти класифікують яке вбивство було жорстоке, а яке - ніжне.

    • 15.05.2017 12:54
      #
      - 0 +

      Коли чоловік уві сні задихнувся під величезним бюстом дружини - це ніжне вбивство ))


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати