Київський етап Міжнародного класифікаційного марафону-2013 / рушниця

| Змагання, Спортивна стрільба | Автор: Vladyslav Zbaranskyy

Шановні стрільці, власники рушниць!

28 квітня 2013 року стрілецький клуб "Практика" буде проводити київський етап Міжнародного класифікаційного марафону-2013.
Змагання відбудуться на базі стрілецького комплексу "Снайпер".
Участь у змаганнях відкрита для спортсменів всіх рівнів та власників зброї, які бажають спробувати свої сили в динамічній стрільбі з рушниці.

Рушниця - наше все!Рушниця - наше все!

В програмі змагань 5 вправ (три дробових, одна картечна та одна кульова) загальною кількість на 36 пострілів.
Дизайн вправ дозволить вдало відстріляти їх навіть початківцям.

Для тих бажаючих, хто жодного разу не брав участі у змаганнях з динамічної стрільби, напередодні змагань будуть проведені експрес-курси з основ безпеки та базових правил динамічної стрільби. Заявки на участь в курсах необхідно направляти на поштову скриньку practica.kiev@gmail.com

Попередня реєстрація на матч буде відбуватися в електронній формі через реєстраційну онлайн-систему Makeready! Про початок реєстрації, умови участі в змаганнях та їх розклад буде повідомлено додатково.

Тяжко у навчанні...Тяжко у навчанні...

Також приємна новина для власників олдскулу - рушниць-переломок. При достатній кількості учасників з цим типом рушниць, вони будуть виділені в окремий залік та зможуть порівняти свої навички як між собою, так згодом і в загальному заліку в класі стандарт-мануал, де змагаються спортсмени з усіма типами рушниць ручного перезаряджання.

На відео нижче приклад однієї з типових вправ Марафону!

CIM-2011_shtgn_SSE_01_Zbaranskyy.mpg

Як бачите - нічого надскладного та надзвичайного. Тому досить протирати пил зі своїх рушниць та чекати початку сезону чи слушної нагоди для виїзду на стрільбище. Нагода вже настала!

Приєднуйтеся!

Динамічна стрільба вимагає швидкості руху!Динамічна стрільба вимагає швидкості руху!

1,0 1 -1 5
Коментарів (15)

  • 29.03.2013 15:25
    #
    - 0 +

    Я - переломщик. Предварительно участвую.
    Мужики с двустволками и тройниками! Айда на соревнования, хватит комплексовать насчет своих ветеранов.
    Не стендом единым!

  • 01.04.2013 11:54
    #
    - 2 +

    Задля підтримки ідеї я готовий зрадити своїй улюбленій помпі та виступити в одному класі з олдскульщиками (якщо хтось пригостить мене рушницею, звичайно).

    • 01.04.2013 23:16
      #
      - 0 +

      Думаю, неопытным двуствольщикам тягаться с Вами будет трудновато, хотя как знать.
      Я, например, постараюсь принять участие из академического интереса - у меня ружье без эжекторов. С другой стороны, это просто клёво )

      Есть вопрос: можно ли будет арендовать у Клуба помпу и участвовать с ней?

  • 02.04.2013 00:37
    #
    - 0 +

    Юрій, це ж дійсно для задоволення)
    Клубна зброя нажаль зараз недоступна через ремонт в кімнаті для зберігання зброї, але я дам Вам парабеллум, тобто свою СуперНову)

    • 02.04.2013 02:14
      #
      - 0 +

      А можно ли участвовать в двух классах одновременно - и с помпой и с переломкой?
      В этом случае и я бы одолжил Вам тройник 16-го калибра.
      Но формат матча, видимо, предусматривает "или-или".

      К слову, если речь пойдет о двуствольных курсах, то приобретать в клуб какой-нить Иж-12 или даже -54 таки придется.
      Причем такие себе канонические Ижи - со стволами 72 см, как у тех людей которые на эти курсы и придут.

      • 16.04.2013 16:40
        #
        - 0 +

        Як на мене, то на курси треба зі своєю зброєю ходити:)

  • 10.04.2013 02:10
    #
    - 0 +

    Юріє, відповідно до правил МКПС стрілець може виступити у одних змаганнях більш ніж в одному класі, але за двох умов:
    - в залік ідуть результати тільки одного класу, який стрілець обирає під час реєстрації;
    - стрілець сплачує реєстраційний внесок кратно кількості класів, у яких він стріляє.
    Я би Вам радив не проходити весь матч двічі, а відстрілявшись у одному обраному класі, повторно по закінченню основних змагань відстріляти одну з вправ в іншому класі.

    • 10.04.2013 12:40
      #
      - 0 +

      Ок.
      Тогда прошу Вас:
      - сообщить, когда можно будет зарегистрироваться а) на сам матч б) на предварительные курсы (я отсылал на электропочту письма, но мне приходили возвратки)
      - желательно периодически подогревать интерес к этой теме здесь на ресурсе. Ибо хотелось бы больше переломщиков (одноствольщики будут и так, думаю).
      На своих площадках я опубликовал пламенные воззвания, но надежда на них невелика.
      А здесь ресурс посещаемый.

  • Юрій, реєстрація на матч буде відкрита з 15.04.13, про що буде повідомлено додатково на цьому ресурсі. Аналогічно буде повідомлено і про експресс-курси, які відбудуться напередодні змагань - тобто, 27.04.13.
    Ваша заявка електронною поштою отримана.
    Наразі маємо одну об'єктивну проблему, яка перешкоджає початку реєстрації на матч вже сьогодні. Через велику кількість снігу та активне його танення частина стрільбища, де плануються змагання, на даний час підтоплена. Ми постійно моніторимо ситуацію.

  • Шановні стрільці!
    На даний момент питання проведення анонсованого матчу залишається невизначеним.
    Стрільбище "Снайпер" було підтоплене внаслідок активного танення снігу.
    Ми постійно контролюємо його придатність до проведення змагань.
    Остаточне рішення буде прийняте в четвер - 25.04.2013 року про що буде повідомлено тут цього ж дня.
    Просимо вибачення за невизначеність.

    • 23.04.2013 14:08
      #
      - 0 +

      Спасибо, а то уже забеспокоились. Следим за развитием событий.

    • 25.04.2013 22:33
      #
      - 0 +

      Насколько я понимаю, киевский матч отменен?

  • Як не прикро, але це змагання дійсно довелося скасувати. Просимо вибачення за незручність.
    Частина "Практики" буде стріляти цей матч на виїзді у своїх одеських колег.
    Для тих, хто не має можливості відстрілятися на виїзді, а також для членів УАВЗ, які подали заявку на експресс-курси, є така пропозиція - відстріляти ці вправи через місяць, тобто у кінці травня, в рамках класифікаційного клубного матчу СК "Практика".
    На цьому матчі, до речі, планується одна-дві вправи з 3-Gun Nation.

    • 26.04.2013 01:50
      #
      - 0 +

      Что ж, обидно, но не смертельно)
      Так или иначе, но я собираюсь посетить хотя бы одну тренировку по ружью со своей переломкой.

      Касаемо матча - желательно избежать накладки с Gun Open Day, который также будет в конце мая.