Чи відрізняється для військовослужбовця процедура отримання дозволу на зброю?

| Юридичні питання, Законодавство | Автор: Геннадій Салівон

рушницірушниці

Чи потрібно військовослужбовцю за контрактом (прапорщику/офіцеру) при оформленні дозволу на зброю проходити медкомісію та складати іспити?

1,0 1 -1 1
Рішення (0)

  • 03.11.2016 18:43
    #
    - 1 +

    Действующим военнослужащим:
    - нет необходимости проходить курсы и предоставлять справку о прохождении курсов по обращению с оружием.
    - не нужно предоставлять мед.справку на оружие 127/0.
    Необходимо предоставить справку из отдела кадров с места службы о том что заявитель действительно проходит службу в в/ч №**** и копии остальных документов.

    • 04.11.2016 07:37
      #
      - 3 +

      Да это действительно так.
      Но вот есть всякие "швейные войска" ...
      Где оружие видели только на присяге...

  • 04.11.2016 13:27
    #
    - 0 +

    НІ... з усіх деруть кошти, у власний карман... прцедура пограбування громадян однакова!

    • 04.11.2016 14:30
      #
      - 3 +

      Ваш пост не по темі.
      По вашому посту - потрібно робити самому всі потрібні документи, та не піддаватись на корупційні схеми!

    • 12.11.2016 11:11
      #
      - 0 +

      Тобто деруть кошти? Є офіційні тарифи. А нашо Ви даєте в власний карман?

  • 07.11.2016 23:55
    #
    - 0 +

    12.3. Військовослужбовці Збройних Сил України, інших військових формувань, а також особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України дозволи на придбання
    мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, основних частин зброї, пневматичної зброї, холодної зброї одержують після подання рапорту, довідки з місця служби, платіжного документа (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги, копії 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України та заповненої картки-заяви. { Пункт 12.3 глави 12 розділу II із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 749 ( z1483-13 ) від 07.08.2013 }


Увійдіть, щоб мати можливість відповідати