БТР-4МВ1, виготовлений за стандартами НАТО, закінчив проходження заводських випробувань

| Військова зброя та техніка | Автор: Web admin
По-русски

БТР-4МВ1    БТР-4МВ1

ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова», що входить до складу ДК «Укроборонпром», завершило повний цикл заводських випробувань БТР-4МВ1.

Ця бойова машина побудована із широким застосуванням досвіду використання БТР-4 у зоні АТО, стандартів НАТО та технологічним рішенням у відповідності до останніх тенденцій бронетехніки Альянсу.

БТР-4МВ1 за стандартами НАТО від "ХКБМ ім. Морозова" закінчив проходження заводських випробувань

За час випробувань фахівці підприємства на новій бойовій машині здолали сотні кілометрів по бездоріжжю та дорогам, провели тести з форсування водних перешкоди уплав та вбрід.

БТР-4МВ1    БТР-4МВ1

Головною особливістю БТР-4МВ1 стало використання модульного підходу в побудові бронезахисту машини та рознесення шарів броні. Завдяки цьому досягається значне підвищення захисту екіпажу та самої бойової машини. Нова фронтальна частина машини, сконструйована у відповідності до останніх тенденцій броньованих машин НАТО, отримала ефективний нахил та посилений захист, завдяки якому досягається значно більша вірогідність рікошетів ворожих снарядів.

У поєднанні із можливістю використання різних бойових модулів для зміни озброєння бойової машини, зараз можливо за короткий час пристосувати БТР-4МВ1 до виконання будь-якої задачі, від дозорно-розвідувальної до машини-амфібії для морської піхоти.

БТР-4МВ1    БТР-4МВ1

У зв’язку з кардинальною перебудовою фронтальної частини БТР-4МВ1, для забезпечення комфортного водіння машини у бойових умовах, місце водія забезпечено панорамними оглядом за допомогою п’яти триплексів. Окрім того, БТР-4МВ1 оснащений додатковою цифровою системою огляду на 360 градусів.

Оснащення бойового модулю «БМ-7 «Парус» залишилось без змін: 30-мм автоматична гармата, 30-мм автоматичний гранатомет, 7,62- мм кулемет, а також високоточний протитанковий комплекс «Бар’єр». Водночас бойова машина отримала новий оптико-електроний приціл з потужним тепловізором, який поєднаний з високоточною цифровою системою ведення вогню.

БТР-4МВ1    БТР-4МВ1

Головною особливістю нового прицілу, який отримав назву ОЕП-ВН, став новий високочутливий тепловізор, який здатний виявляти цілі на відстані біля 5 км. У ОЕП-ВН також встановлений новий лазерний далекомір українського виробництва. Створення нового прицілу стало можливим завдяки ефективній співпраці з рядом компаній з країн-членів НАТО, а також залучення приватних українських компаній.

Цей новий приціл дозволяє екіпажу БТР-4МВ1 знищувати противника на максимальний дальності дії зброї, навіть у ночі та складних погодних умовах, це значно розширює бойові можливості БТР-4МВ1.

БТР-4МВ1    БТР-4МВ1

Вага БТР-4МВ1 становить 24-25 т., що на 2-3 тони більше за звичайну версію БТР-4. Всі ходові властивості, які забезпечує колісна формула 8х8 у поєднанні із німецьким двигуном від Deutz та американською трансмісією Alisson, залишились без змін: максимальна швидкість – 110 км/год. Окрім того, БТР-4МВ1 зберіг можливість форсування водних перешкод уплав, зі швидкістю до 10 км/год.

Зараз фахівці «Харківського конструкторського бюро ім. Морозова» очікують відповідного рішення збоку силових відомств України для проведення всебічних випробувань БТР-4МВ1 безпосередньо українськими військовими.

1,0 1 -1 6
Коментарів (5)

  • 13.12.2017 13:55
    #
    - 1 +

    Чи коректно говорити про "стандарти НАТО", коли зброя не відповідає цим стандартам. Адже зброя - це головне.

    • 14.12.2017 17:02
      #
      - 1 +

      Мне тоже интересно, каким конкретно стандартам НАТО соответствует эта машина?

  • 15.12.2017 19:08
    #
    - 0 +

    Что вы хотите сказать, что в странах нато не используют этот калибр? Или что некоторые армии нато не соответствуют стандартам нато?

    Машина конструктивно отличная. Да есть сложности в изготовлении, потому что производство уже вообще никаким стандартам не отвечает, но нужно стремиться к стабильности качества изготовления, нужно стремиться создавать новые образцы не только бронетехники, а и в тех отраслях впк, где мы традиционно сильны.

    • 15.12.2017 20:49
      #
      - -1 +

      А те що двигун Дойц це теж атлічно? Нічого простішого і дешевшого не можна було купити, як своє порізали?Цікаво скільки ще працює ХТЗ з дойцами, і це у фермерів, які дбають про техніку і якість ДП. І хто буде обслуговувати ці двигуни? Будемо з офіційним сервісом домовлятись чи контрактників в Німеччину відправляти на навчання?

  • Закончили испытание - это не значит, что БТР пойдёт в войска. Это не значит, что её поставят на конвейер и начнётся перевооружение ВСУ.


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати