США захлестнула волна либерализации оружейного законодательства

| Политики и оружие, За рубежом, Законодательство | Автор: Web admin
Українською

США захлестнула волна либерализации оружейного законодательстваСША захлестнула волна либерализации оружейного законодательства

Во властных кабинетах США ведется ожесточенная борьба противников и сторонников оружия.

Обама пытается проталкивать все новые ограничения на владение и покупку оружия, а члены конгресса, в основном, смягчают оружейное законодательство.

В отдельных же штатах ситуация немного другая. Например, в этом году в пяти штатах (Айдахо, Канзас, Техас, Западная Виргиния, Мэн) резко смягчили требования к ношению оружия, улучшив тем самым жизни 38 млн. граждан. Эти штаты постепенно отказываются от разрешений на ношение оружия, ведь постановление Верховного суда 2008 г. подтвердило право граждан на ношение оружия.

В штате Айдахо отказались от разрешений на скрытое ношение за пределами городов. В штатах Канзас и Мэн отказались от разрешений на территории всего штата. В Техасе разрешили открытое ношение оружия владельцам разрешений на скрытое ношение. Также там разрешили ношение оружия в учебных заведениях. В штате Западная Виргиния отменили глупый запрет на открытое ношение оружия в автомобилях и лесах.

Теперь скрытое ношение оружия без разрешения дозволено в штатах Аляска, Аризона, Арканзас, Канзас, Мэн, Монтана, Вермонт и Вайоминг. Более того, активисты прогнозируют подобное смягчение законодательства еще в 10-15 штатах. Даже в округе Кларк, штат Невада недавно была отменена обязательная регистрация оружия. А это означает, что туристы, приезжающие в Лас-Вегас (который входит в округ Кларк), могут пользоваться своими конституционными правами. Также в штате Висконсин отменили обязательный 48-часовой период ожидания перед покупкой оружия.

На такие шаги законодателей сподвигли случаи массовых убийств в США. Американские конгрессмены выбрали правильный путь обеспечения безопасности своих граждан, давая шанс защитить свою жизнь в случае опасности.

Осталось втолковать это украинским чиновникам и 80% хоплофобов, которых недавно подсчитали наши социологи.

1,0 1 -1 2
Комментариев (17)

  • 19.08.2015 09:13
    #
    - 7 +

    Можно только искренне порадоваться за них!

  • 19.08.2015 09:18
    #
    - 3 +

    Коли ж ця хвиля Україну залежне...

  • 19.08.2015 12:23
    #
    - 3 +

    Добре що хоча б десь здоровий глузд перемагає!

  • 19.08.2015 13:29
    #
    - 4 +

    Вчора зайшов у збройовий магазин в районі м. Мінська, думав пару патронів прикупити для полювання, бо запаси закінчились. Оглянувши ціни вирішив дати качкам цього року шанс та вирізав собі рогатку, бо купити качку вийде дешевше ніж підстрелити. Ціни на нарізне взагалі мене шокували. Особливо не зрозуміла ціна на карабіни "АК", яке відношення мають замучені, протерті до дірок , з облупленим лаком карабіни до курсу долара ?! При такій цінові політиці жоден закон про зброю не вирішить питання адекватного захисту, бо придбати її буде не реально, а ще потрібно тренуватись.

    • 19.08.2015 14:17
      #
      - 0 +

      Есть в Ваших словах что-то...

    • 19.08.2015 14:24
      #
      - 0 +

      Закон про зброю спричинить серйозну конкуренцію на ринку зброї. Інакше кажучи, виникне цивілізований ринок зброї і боєприпасів, за цивілізованими цінами.

      • 19.08.2015 17:49
        #
        - 0 +

        Не хочу здатись песимістом, але не бачу чому повинна з'явитись конкуренція та ще й серйозна. Карабіни ми можемо купляти - можемо, а де ж та конкуренція яка б здешевила їх. Бакс то дорогий. А в нас народ такий, що завжди знайде спосіб домовитись, аби бабла з людей витягнути :(

        • 19.08.2015 17:58
          #
          - 0 +

          Тоді треба ще закон, що дозволяє домашнє виробництво зброї, та полегшує експорт. А також експорт і виробництво окремих компонентів зброї.

          Взагалі зараз зробили зі зброї якогось демона, щоб мати виправдання монополії держави на виготовлення та придбання.

          • 20.08.2015 08:14
            #
            - 0 +

            в 1135-1 кажется были пункты про изготовление при наличии лицензии. Получил лицензию - изготавливай зброю.

            • 20.08.2015 13:35
              #
              - 0 +

              Здається таке щось було. Але знов ж таки, як буде класифікуватись домашня зборка того ж клону AR15 з куплених компонентів? Я це мав на увазі.

        • 20.08.2015 23:47
          #
          - 0 +

          Справа ще в тому, що ціни закупівлі для українских представників зараз вищі, ніж в країнах, з нормальними збройовими закононами. Якщо немає нормальних законів, то немає попиту, і як наслідок, немає нормальних продаж.
          Будуть закони - буде зростати попит, продажи, а за ними й ціни.

    • Закон 1135-1 это основа, фундамент, базис без которого ситуация вообще не имеет ни малейшего шанса улучшиться. Все уже терто-перетерто десятки раз. Выход в законодательной плоскости только через его принятие. Сейчас и далее только один главный вопрос - КАК ЭТОГО ДОБИТЬСЯ.

      • 19.08.2015 17:56
        #
        - 0 +

        На даний час основне - це зміна суспільної думки, щоб ніяке підкупне опитування не могло вплинути, а в цьому допоможе телебачення. Більше соціальної реклами на дану тематику, більше роликів, кіно та виступів у різних дебатах по радіо та телебачення. Тільки лозунг змінити (легагалізацію чи щось потібне, що лякає людей на ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ ВІД СВАВІЛЛЯ ЗЛОЧИНЦІВ) а суспільство саме продовжить думку та запропонує правильний варіант.

      • 19.08.2015 21:00
        #
        - 0 +

        Закон отбирает у МВД право лицензирования охотничьих магазинов и стрельбищ. Так что ожидается весьма неслабый и антикоррупционный эффект от него.

    • 20.08.2015 07:02
      #
      - 0 +

      именно так. на оружейный шопинг скоро будет выгоднее ездить в США. у нас цены ну просто нереальные.


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать