Стрілянина у столичному супермаркеті

| Кримінал | Автор: Web admin

Охоронець Охоронець

Сьогодні об 11 годині дня в одному з супермаркетів Києва у Солом’янському районі чоловік застосував пневматичну зброю та поранив охоронця супермаркету.

Про це повідомила прес-секретар РВ МВС у Солом’янському районі.

За словами прес-секретаря, відвідувач, який стріляв імовірно був на підпитку.

"Об 11.15 надійшло повідомлення про те, що у супермаркеті розпочалась бійка, пізніше, що охорона б’є відвідувача, а потім надійшло повідомлення про поранення охоронця супермаркету. Всі ці повідомлення надійшли десь протягом хвилини", - сказала І. Біба.

За викликом були направлені наряд патрульної служби, а також слідчо-оперативна група Солом'янського райуправління. На місці події правоохоронці з’ясували, що у супермаркеті виник конфлікт між одним з відвідувачів магазину та охороною.

Як пояснили працівники магазину, цей чоловік, будучи напідпитку, ще з самого ранку приходив до магазину з бажанням купити пляшку горілки. На той час у них був переоблік. Згодом чоловік повернувся, виказував обурення, вимагав книгу скарг.

Пізніше виник конфлікт та бійка, під час якої відвідувач скористався пневматичним пістолетом. У результаті охоронник отримав дотикове поранення, а відвідувач - тілесні пошкодження. Лікарі надали їм медичну допомогу.

На цей час встановлені особи учасників інциденту. Вони дають пояснення у Солом'янському райуправлінні міліції. Збираються матеріали для прийняття процесуального рішення.

Як стало відомо, охоронця супермаркету відпустили після надання йому медичної допомоги у лікарні швидкої медичної допомоги, про це повідомли у лікарні.

Коментарів (14)

  • 13.12.2012 17:24
    #
    - 2 +

    > Пізніше виник конфлікт та бійка, під час якої відвідувач скористався пневматичним пістолетом. У результаті охоронник отримав дотикове поранення, а відвідувач - тілесні пошкодження.

    Походу мушку спилить забыл, наверное.

  • 13.12.2012 18:00
    #
    - 0 +

    Ну і яким чином обмежити доступ таких баранів до короткоствольної зброі, коли її дозволять?

    • 14.12.2012 11:09
      #
      - 1 +

      до речі, з цього повідомлення взагалі не зрозуміло нічого. Не прослідковується ніяк причинно-наслідковий зв"язок. Абсолютно не факт що ці "охоронці" не почали бикувати після того, як, хай і підпитий, мужик попросив книгу скарг. Він же не розмахував пістолетом в магазині, а лише скористався ним під час "бійки". а це не схоже якось на "баранізм".. і одне з повідомлень в міліцію було, що саме охорона!!!! б"є людину. Кількість охоронців не вказується, відео інциденту нема, а мало б бути. Ну і т.д.

      • 14.12.2012 11:17
        #
        - 0 +

        Охорона так просто до людини не доколупається, видно він поводився не адекватно, що і спровокувало охорону.
        На мою думку, якщо він був на підпитку значить винний на 99%.

        • 14.12.2012 11:28
          #
          - 0 +

          На жаль, не можу погодитись ні з першим, ні з другим твердженням.

          Охорона в супермаркетах у нас геть не ангели, і перелік їх "подвигів" обговорювався вже в темах, присвячених караванському стрільцю.
          Та й стан "напідпитку" - це не злочин, тим більше що в цій новині немає об"єктивної оцінки стану його сп"яніння, лише суб"єктивна - "алкоголь був". Щодо його дій - я писав вище, він не розмахував пістолетом (принаймні про це нічого не сказано в новині), а лише застосував під час бійки з невідомою (виходячи з тексту статі їх було більше ніж один) кількістю охоронців.
          Проведемо аналогію, йде порядний громадянин, з весілля свого родича, напідпитку додому (ну як на весіллі без бодай келиху шампанського), заходить в магазин купити мінералки чи кави на ранок (ну мало в кого як ранок проходить) .. то він уже на вході на 99% винен в будь-яких розборках з охороною магазина???? Звісно ситуація не ідентична, але теж має право на життя...
          ІМХО

          • 14.12.2012 23:08
            #
            - 0 +

            Вітя у тебе особисто були конфлікти з охороною супермаркетів?

            • 15.12.2012 08:38
              #
              - 0 +

              Так. Я не жартую. До речі в Каравані. Але так я був абсолютно "не напідпитку" плюс юридично підкований та дуже зважений у спілкуванні, то в мене інцидент вичерпався протягом 5 хвилин, хоча і в тій самій кімнаті охорони. Мені намагались інкримінувати крадіжку окулярів, біля стенду з якими я навіть поруч не проходив, на підставі того, що після того як я вийшов з примірочної, охоронець знайшов бірку від окулярів під килимком.
              А тепер уявіть в цій ситуації абсолютно ні в чому не винну особу, але не таку спокійну як я, а ще після відвідин якогось кафе в тому ж самому ТРЦ - може і просто послати охорону та опиратись походу до кімнати охорони, так як абсолютно переконаний в своїй правоті.. ну а вже розвиток ситуації може бути варіативним.

        • 14.12.2012 11:33
          #
          - 0 +

          додам - люди напідпитку є класичними жертвами всіляких "гоп-стопів", в тому числі і в супермаркетах..

          • 14.12.2012 12:22
            #
            - 0 +

            Людей на підпитку виправдовути не можу, дійсно для неупередженого і обєктивного погляду потрібно відео інциденту бажано зі звуковим супроводом.

            Чомусь завжди коли застосовується зброя, у багатьох випадках її застосовують люди на підпитку, причому в закладах, в яких її розпивають чи продають.

            • 14.12.2012 12:44
              #
              - 0 +

              я ніяким чином не виправдовую. Лише звертаю увагу що це не робить їх автоматично злочинцями.
              ІМХО

  • 13.12.2012 18:28
    #
    - 2 +

    Пневму давно пора, как в японии, продавать только владельцам огнестрела (которые покупают для экономии и "для дачи"). Сам нарывался на малолеток с "макарами".

    • 13.12.2012 18:55
      #
      - 1 +

      Не знав про таке. Дякую

    • 14.12.2012 14:55
      #
      - 1 +

      В Ізраілі дозвіл на пневматику зробити геморойніше ніж на пістолет :)

  • 17.12.2012 20:19
    #
    - 1 +

    В цивилизованных странах пневматический пистолет вообще не рассматривается как оружие. Там тоже случаются инциденты с пневматикой, но ни кто не называет его оружием. У меня тоже была проблема с охраной, но после просьбы вызвать милицию и взять запись с видиокамеры вопрос был исчерпан. Какой народ такая и охрана