Увага, акція! Реєструйся в програмі «Прихильник» та отримуй подарунки

| Легалізація КНЗ | Автор: Web admin
По-русски

Увага! Акція! Реєструйся в програмі «Прихильник» та отримуй подарунки.Увага! Акція! Реєструйся в програмі «Прихильник» та отримуй подарунки.

Шановні учасники програми "Прихильник".

Ми щиро дякуємо всім за участь у програмі та повідомляємо про початок акції для учасників програми "Прихильник".

Умови акції:

1. Кожної середи, протягом 10 тижнів, починаючи з 18 червня 2014 року, ми будемо розігрувати фірмову футболку Української асоціації власників зброї.

2. 1-го липня, 1-го серпня та 1-го вересня ми розіграємо членство в Асоціації у пакеті SILVER.

3. В розіграші прийматимуть участь всі зареєстровані в програмі "Прихильник" учасники не залежно від дати реєстрації.

4. Переможці будуть обиратись за допомогою сервісу random.org о 17:00 у вказані вище дні.

5. Інформація про переможців буде викладатися у цьому пості відразу після проведення чергового розіграшу.

Отже, якщо ви ще не встигли зареєструватися у програмі "Прихильник", це можна зробити тут.

Тим, хто вже є учасником програми "Прихильник", не має потреби реєструватися повторно, тому що система відшукує подвійні записи та видаляє їх.

Результати першого розіграшу 18.06.2014

Вітаємо прихильника з карткою №000782.

Результати першого розіграшу 18.06.2014Результати першого розіграшу 18.06.2014

Результати другого розіграшу 25.06.2014

Вітаємо прихильника з карткою №007937.

Результати другого розіграшу 25.06.2014Результати другого розіграшу 25.06.2014

Результати першого розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.07.2014

Вітаємо прихильника з карткою №005308.

Результати першого розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.07.2014 Результати першого розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.07.2014

Результати третього розіграшу фірмової футболки Асоціації 02.07.2014

Вітаємо Ревенка Євгена Сергійовича з міста Харків (картка прихильника №003601).

Результати третього розіграшу фірмової футболки Асоціації 02.07.2014 Результати третього розіграшу фірмової футболки Асоціації 02.07.2014

Результати четвертого розіграшу фірмової футболки Асоціації 09.07.2014

Вітаємо прихильника з карткою №005020.

Результати четвертого розіграшу фірмової футболки Асоціації 09.07.2014 Результати четвертого розіграшу фірмової футболки Асоціації 09.07.2014

Результати п'ятого розіграшу фірмової футболки Асоціації 16.07.2014

Вітаємо прихильника з карткою №007730.

Результати п'ятого розіграшу фірмової футболки Асоціації 16.07.2014 Результати п'ятого розіграшу фірмової футболки Асоціації 16.07.2014

Результати шостого розіграшу фірмової футболки Асоціації 23.07.2014

Вітаємо прихильника з карткою №005424.

Результати шостого розіграшу фірмової футболки Асоціації 23.07.2014 Результати шостого розіграшу фірмової футболки Асоціації 23.07.2014

Результати сьомого розіграшу фірмової футболки Асоціації 30.07.2014

Вітаємо прихильника з карткою №000434.

Результати сьомого розіграшу фірмової футболки Асоціації 30.07.2014 Результати сьомого розіграшу фірмової футболки Асоціації 30.07.2014

Результати другого розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.08.2014

Вітаємо прихильника з карткою №009080.

Результати другого розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.08.2014 Результати другого розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.08.2014

Результати восьмого розіграшу фірмової футболки Асоціації 06.08.2014 

Вітаємо прихильника з карткою №003302.

Результати восьмого розіграшу фірмової футболки Асоціації 06.08.2014 Результати восьмого розіграшу фірмової футболки Асоціації 06.08.2014

Наступний розіграш футболки - 13.08.2014.

Наступний розіграш членства в Асоціації відбудеться: 01.09.2014.

Результати дев'ятого розіграшу фірмової футболки Асоціації 13.08.2014

Вітаємо прихильника з карткою №003866.

Результати дев'ятого розіграшу фірмової футболки Асоціації 13.08.2014 Результати дев'ятого розіграшу фірмової футболки Асоціації 13.08.2014

Результати десятого останнього розіграшу фірмової футболки Асоціації 20.08.2014

Вітаємо прихильника з карткою №003489.

Результати десятого останього розіграшу фірмової футболки Асоціації 20.08.2014 Результати десятого останього розіграшу фірмової футболки Асоціації 20.08.2014

Результати фінального третього розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.09.2014

Вітаємо прихильника з карткою №008880.

 Результати фінального третього розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.09.2014 Результати фінального третього розіграшу членства в Асоціації у пакеті SILVER 01.09.2014

Web admin Автор: Web admin11211,1 Переглядів: 21650 , Коментарів: 64 - 19 +
1,0 1 -1 19
Коментарів (64)

  • 11.06.2014 16:20
    #
    - 2 +

    То щось треба робити, якщо вже є прихильником, чи взагалі нічого?

    • 11.06.2014 16:45
      #
      - 8 +

      Та нічого, просто жди коли пощастить..маю надію,що таки пощастить)))

  • 11.06.2014 16:59
    #
    - 7 +

    Завтра расскажу друзьям,пусть тоже регистрируются

  • 11.06.2014 17:50
    #
    - 5 +

    а вот это уже очень и очень круто!!!!

  • 11.06.2014 18:50
    #
    - 0 +

    Cілвер - не круто :( Треба Платинум!

  • 11.06.2014 22:19
    #
    - 1 +

    что даёт эта карточка и членство в Ассоциации?

  • 11.06.2014 22:20
    #
    - 1 +

    Вот здорово:)

  • 12.06.2014 10:19
    #
    - 0 +

    а де можна буде побачити результати розіграшу?

  • 12.06.2014 14:09
    #
    - 1 +

    Хочу футболку!)))) Гарна!!!

  • 12.06.2014 16:23
    #
    - 0 +

    Добра штука)

  • 13.06.2014 12:09
    #
    - 0 +

    Я вчера заполнил анкету, а потом понял, что номер квартиры не указал, в след отправил почту просьбу о корректировке адреса, но не знаю даст ли это уже что то.

    • 02.07.2014 22:04
      #
      - 0 +

      А все равно, придет на почтовое отделение, заказным письмом. На почте справляться надо только - не пришло ли Вам часом чего...

  • 13.06.2014 14:49
    #
    - 0 +

    Зарегистрировался по программе Прихильник 1,5 месяца назад. Обещали по почте что-то прислать, и ничего...

    • 13.06.2014 17:54
      #
      - 0 +

      Я теж довгенько чекав

    • 16.06.2014 14:41
      #
      - 0 +

      Уважаемый Yuriy Devi!
      Позвольте спросить, под каким именем Вы регистрировались в программе «Сторонник»? И с какого электронного адреса? Адрес указанный Вами при регистрации на сайте, в базе «Сторонников» отсутствует!
      Убедительная просьба в течение суток изменить свой профайл на сайте, указав настоящие имя и фамилию, как того требуют наши Правила: zbroya.info
      А письмо с данными, которые Вы указали при регистрации в программе «Сторонник», просьба направить по адресу believer@zbroya.info

  • 15.06.2014 21:30
    #
    - 0 +

    второй раз зарегистрировался. первый раз(04.04) игнорировали.

    • 16.06.2014 15:30
      #
      - 0 +

      Виду Вашу вчерашнюю регистрацию. С какого имейла регистрировались в первый раз?

  • 16.06.2014 10:07
    #
    - -3 +

    В чем прикол зазывать новых последователей, если не получается справиться с потоком существующих регистраций?
    Регистрировался еще 7 мая, но до сих пор ничего не пришло.
    Может лучше следить за качеством, а не количеством?

    • 16.06.2014 21:45
      #
      - 2 +

      ПО поводу качества - регистрировали больше двух десятков людей - письма приходили максимум до 2-х недель, большая вероятность - проблемы с почтой, мое письмо вообще вернули с пометкой ТАКОЙ ПО АДРЕСУ НЕ ПРОЖИВАЕТ... я прозрел...пришлось почте напомнить о своем присутствии, хе хе

    • 19.06.2014 16:50
      #
      - 0 +

      Прошу прощения за "наезд", дело оказалось таки в работе почты. Они неизвестно в какой ящик бросили уведомление, и не дождавшись моей реакции, отправили письмо обратно.
      Сейчас свяжусь с офисом УАВЗ на предмет самому забрать.

  • 16.06.2014 21:25
    #
    - 2 +

    Дякую!
    Зареєструвався 11/06.
    Лист до поштового відділення надійшов 14/06.
    Сьогодні вже отримав.

  • 16.06.2014 22:02
    #
    - 3 +

    Хорошая идея с розыгрышем призов, зачет.

  • 18.06.2014 10:17
    #
    - 2 +

    Мне пришло уже через неделю :). На почте что-то напутали, пришлось "в гости сходить". Зарегистрировала мужа, теперь тоже жду. За идею с призами респект и уважуха :))))

  • 18.06.2014 13:37
    #
    - 1 +

    Так шо, сегодня среда? потираю лапки в предвкушении футболки)) хотя с моим фартом....

  • 18.06.2014 17:20
    #
    - 1 +

    Неее, футболки будут кировоградцам, хе хе...

  • 18.06.2014 17:32
    #
    - 0 +

    ...ОПТОМ...

  • 18.06.2014 17:39
    #
    - 0 +

    А фамилию можно? если это не оч большая военная тайна...

  • 18.06.2014 17:48
    #
    - 0 +

    Уже как 2 месяца зарегистрировался, но так ничего и не пришло.((

  • 18.06.2014 19:01
    #
    - 4 +

    Ждем дальнейшего розыгрыша!

  • 19.06.2014 09:34
    #
    - 0 +

    Как и предполагал-с моим везением даже в первой полусотне себя не нашел(((

  • 19.06.2014 16:42
    #
    - 0 +

    Вітаю переможця !!! Нехай зброя буде мирною!

  • 19.06.2014 23:47
    #
    - 0 +

    Шановна адміністрація!
    На початку травня я заповнив та відправив реєстраційну форму Прихильника, але, на жаль, так і не отримав від вас листа з карткою.

  • Классная, футболка! Ничего, повезёт в следующий раз, я её хочу!

  • 20.06.2014 18:32
    #
    - 0 +

    Реєструвався в якості прихильника 56 днів тому. Досі картки не отримав. На який емейл писати щоб дізнатись, чи мені відправляли листа?

  • 21.06.2014 17:33
    #
    - 0 +

    регистрировался во 2й раз 15.06. сегодня пришло письмо,карточку,значек и наклейки.
    спасибо!

    • 21.06.2014 17:34
      #
      - 0 +

      дополню-пмсьмо пришло в Луганск.так что по Украине с доставкой нет проблем.

  • 23.06.2014 16:14
    #
    - 1 +

    Все пришло через 4 дня после заявки

  • 26.06.2014 16:52
    #
    - 0 +

    Простите плиз - а можно фамилию победителя второго розыгрыша?
    заранее благодарен

    • 30.06.2014 22:45
      #
      - 1 +

      14.06 пройшов реєстрацію та й до сьогодні нічого не отримав( Що робити в такій ситуації?

    • 01.07.2014 17:54
      #
      - 0 +

      Победитель второго розыгрыша не дал своего согласия на разглашение фамилии.

  • 01.07.2014 13:53
    #
    - 0 +

    а що з тою картою робити? бо у нас їх вже три - у мене, в чоловіка, у дочки)

    • 01.07.2014 17:28
      #
      - 0 +

      Ну, для начала нужно изменить профайл, указав настоящие имя и фамилию, как этого требуют Правила: zbroya.info

  • 11.07.2014 00:39
    #
    - 1 +

    Приветствую Вас, зарегистрировался 4 июля, а сегодня почтальон принесла письмо со всеми атрибутами "прихильника". Всё оперативно, спасибо большое.

  • 16.07.2014 17:39
    #
    - 0 +

    Щось рамдор мене не любить. А так хочеться виграти приз.
    Ще й друзям розказав позареєстровувались мені на біду- зменшили мої шанси на виграш

  • 30.07.2014 23:21
    #
    - 0 +

    Ура!!! Я выиграл футболку. СПАСИБО. г. Киев, №000434

    • 31.07.2014 12:38
      #
      - 0 +

      Замечательно, поздравляю!
      Убедительная просьба в течение суток исправить имя и фамилию на настоящие, как этого требуют Правила: zbroya.info

  • 01.08.2014 22:50
    #
    - 0 +

    Здравствуйте! Зарегистрировался 28 июля, но буду в Киеве
    4 и 5 августа. Ждать пересылки по почте или можно подойти
    в офис забрать раз оказия такая вышла?

  • 14.08.2014 12:20
    #
    - 0 +

    Блін чого мені не везе так хочеться від вас футболки.
    Подаруйте мені її просто так за активнісь і за те шо запрошую друзів до вашого конкурсу.

  • 16.08.2014 20:56
    #
    - 0 +

    Друзья почему на постои Вы показываете одни и теже номера карточек которые выиграли,дайтие и другим поиграть

    • 20.08.2014 18:29
      #
      - 0 +

      Новые карточки добавляются снизу.

  • 17.08.2014 14:10
    #
    - 0 +

    Добрый день!Вопрос к Админу. Уже спрашивал, спрошу еще))
    Я регистрировался в программе сторонник 28 июля, а моя супруга зарегистрировалась через пару дней.Для жены уже пришло письмо и агитнаклеечки с карточкой и значком
    ( Огромное спасибо!), а моей карточки и комплекта еще нет.
    Адрес наш естественно одинаковый, надеюсь это не влияет.Что делать?

  • 01.09.2014 19:00
    #
    - 0 +

    А я реєструвався ще на початку червня. Ніфіга не прийшло... :(

  • 01.09.2014 20:23
    #
    - 0 +

    Эх, не повезло моей карточке выиграть членство в Ассоциации в пакете SILVER (( ))