Известный инструктор по стрельбе застал посторонних в своем доме

| Самооборона, Техника безопасности, Выживание | Автор: Web admin
Українською

Rob Pincus of I.C.E. TrainingRob Pincus of I.C.E. Training

Подъехав к пустующему дому своей жены, Роб Пинкус понял, что в доме появились незваные гости. Роб вооружен, у него есть все навыки и знания о том, как действовать в такой ситуации.

И он сделал то, что сделал бы каждый разумный человек.

Инструктор по стрельбе вызвал полицию.

«Неизвестные люди в доме? Вы вооружены? Обучены? Переполняют эмоции? Что делать? Контролируйте себя. Отдышитесь, проезжайте мимо и вызовите полицию. Пусть с ними разбираются копы.

Много кто решил бы действовать в одиночку... может быть это и сработало бы. Возможно, применение оружия было бы оправданным, и мне пришлось бы разбираться с юридическими и эмоциональными последствиями. Возможно, меня бы даже убили.

Но мы этого никогда не узнаем, ведь я сделал то, о чем говорит каждый оружейный инструктор – избежал конфликтной ситуации.

Профессионалы, которые знают свое дело, с холодной головой и со всем необходимым оборудованием гораздо лучше справятся с подобной ситуацией», – написал Роб на своей страничке в Facebook.

Кто пробрался в дом? Подростки, которые собираются там попить пива и покурить? Или хладнокровные преступники, которые убьют вас при первой же возможности? Вы этого не знаете и не можете знать. Поэтому лучшей реакцией на подобное будет звонок в полицию, во время которого вы сообщите диспетчеру всю необходимую и полезную информацию.

1,0 1 -1 2
Комментариев (13)

 • 15.09.2016 08:17
  #
  - 3 +

  Можливо Роб просто не захотів судових клопотів. Кажуть що навіть якщо ти правий, в Америці вони ой як не дешеві.
  P.S. Але хто ж вдерся до його оселі?!

  • 15.09.2016 10:24
   #
   - 2 +

   "На жаль, поліція не зуміла затримати вломщиків"

  • 15.09.2016 10:28
   #
   - 1 +

   Ну как я понимаю тут вопрос в том что он был вне дома и видел заранее что в доме не прошенные гости. И если бы он зашел в дом, то он сам себя бы поставил в опасную ситуацию и начать в такой момент срелять было бы глупо. Да, вероятность того что он остановил бы воров была. Но трактовать данную ситуация как самооборону было бы почти не возможно. Но это с учетом того что в доме никого кроме грабителей не было.

   • 16.09.2016 11:13
    #
    - 0 +

    Це б уже був "напад" з його боку, принаймні так це юридично класифікувалося б.

 • 15.09.2016 11:33
  #
  - 10 +

  Нажаль, всі ці настанови стосуються тільки Гамерики, нашу поліцію прийшлось би чекати півтора години і дивитись, як з квартири виносять, всьо што нажито нєпосільним трудом, в крайньому разу відбиватись деревяним дрючьком, або пустим мішком ну і схлопотати, або кулю, або ніж і тд...

  • 15.09.2016 11:49
   #
   - 4 +

   А выносят все....включая сейф с оружием, вырванный с куском стены в которую вбит анкер.

 • 15.09.2016 14:24
  #
  - 7 +

  Викликаємо поліцію і займаємо зручну позицію і чекаємо. При спробi злочинців покинути місце злочину не сподівано для них відкриваємо вогонь на ураження. Класика самооборони, в самообороні головне вижити, а не отримати героя посмертно.

  • 19.09.2016 15:18
   #
   - 0 +

   Зненацька стріляти на ураження — це не самооборона. Ви ж у схованці, вашому життю ніщо не загрожує.

   • 20.09.2016 17:05
    #
    - 1 +

    Деякі вважають, що у громадянина і злочинця однакові права, тому за самооборону у нас садять у в'язницю. Дивна позиція, людина може першим порушувати ваші права,а ви його немає? Я вважаю, що людина яка порушила ваші права, автоматично позбулася і своїх. Не хочеш, що б порушували твої права, не порушуй чужі. Людське життя і приватна власність святі поняття, і той хто зазіхає на них повинен бути готовий померти. Не треба плутати самооборону з боєм на рингу. На рингу головне перемога в самообороні головне вижити. Я знаю про що кажу, я десять років вів курси з виживання в екстремальних міських умовах. Своїм учням я завжди казав; у вас два варіанти, або ви тікаєте, або ви воюєте до тих пір, поки нападник не перестане подавати ознаки життя. Не шкодуйте нападника пожалійте себе. Якщо нападників більше одног, а у вас немає зброї, краще втекти; краще бути боягузливим, але живим, ніж хоробрим, але мертвим. Це стосується тільки самооборони, на рингу і війні інші правила.

    • 20.09.2016 18:18
     #
     - 0 +

     Ви явно не зрозуміли ситуації і мого коментаря.
     Уточню, з ваших слів, ви підходите до свого будинку, бачите що там хтось є, ховаєтесь, а коли незнайомці виходять з будинку - вбиваєте їх на смерть без попередження?
     Як на мене, то краще хай в мене вкрадуть телевізор, ніж я буду сидіти в тюрмі за НАВМИСНЕ вбивство. Адже вашому ЖИТТЮ нічого не загрожувало і ви не мали права вбивати людей, які не погрожували вам.

     • 20.09.2016 19:38
      #
      - 0 +

      Якщо не хочеш, щоб тебе вбили, не кради. Якщо злодій буде знати, що за просту крадіжку його можуть запросто вбити, кількість крадіжок скоротитися в рази. Якщо ви шкодуєте злодіїв це ваше законне право, а я вважаю, що їх треба вбивати.

 • 15.09.2016 20:33
  #
  - 6 +

  Человек без комплекса супергероя. Майне респектирунг.

 • 19.09.2016 09:24
  #
  - 2 +

  Тот человек, к которому я бы ПОШЁЛ на обучение!


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать