Під Бердичевом озброєна банда скоїла жорстокий напад на підприємців-ювелірів

| Кримінал | Автор: Web admin

Автомобіль потерпілихАвтомобіль потерпілих

У неділю, 19 листопада, на під’їзді до Бердичева невідомі особи, пересуваючись трьох машинах, озброєні автоматичною зброєю, заволоділи автомобілем марки «Фольксваген» та 30 кг золотих прикрас, що знаходились в ньому. Під час розбійного нападу один із потерпілих отримав вогнепальне поранення.

Рейтинг: 0, Тип: Блоґ, Переглядів: 29

Зачем мне оружие?

| Самооборона, Политики и оружие, Законодательство | Автор: Юрий Минкин

ЗиБ-2011 (Форт-21)ЗиБ-2011 (Форт-21)

Зачем мне оружие? Часто этот вопрос звучит от знакомых и коллег, узнавших о моём увлечении, которое в наше "просвещенное" время часто называют и «редким», и «странным».

Ответить на него можно коротко: чтобы мои шансы были примерно равны шансам того, кто хочет посягнуть на меня и моих близких.

Рейтинг: 9, Тип: Блоґ, Просмотров: 264 , Комментариев: 3

У Франції поліцейський вбив з табельної зброї трьох людей і ще трьох поранив через нещасливе кохання

| За кордоном, Кримінал | Автор: Web admin

На місці подіїНа місці події

У французькому місті Сарсель, розташованому на північ від Парижа, поліцейський розстріляв з табельної зброї шістьох осіб, перш ніж накласти на себе руки.

Драма розігралася близько 21 години в суботу. 31-річний поліцейський спочатку вистрелив і вбив двох людей на вулиці, які не мали до нього ніякого відношення.

Рейтинг: 3, Тип: Блоґ, Переглядів: 138 , Коментарів: 2

FN Herstal представит новый субкомпактный карабин FN SCAR-SC

| Винтовки | Автор: Web admin

Пламегаситель у FN SCAR-SC довольно небольшой. Обращаем внимание на переводчик огня с позициями A – 1 – S.Пламегаситель у FN SCAR-SC довольно небольшой. Обращаем внимание на переводчик огня с позициями A – 1 – S.

На выставке «Milipol 2017», которая пройдет в Париже 21-24 ноября, бельгийская компания FN Herstal представит новый субкомпактный карабин FN SCAR-SC для элитных спецподразделений армии и полиции.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Просмотров: 277

Суд рекомендує не судитися, а добиватися закону!

| Законодавство | Автор: Vitaliy Kolomiets

Суд рекомендує не судитися, а добиватися закону!Суд рекомендує не судитися, а добиватися закону!

Відбувся перший етап баталій проти Міністерства юстиції щодо зобов'язання їх скасувати державну реєстрацію Наказу МВС № 622, який поза законом обмежує право приватної власності та право на збройний захист.

На жаль, великого стрибку до перемоги здійснити не вдалося, але в цілому судове рішення дозволило зробити невеликий крок вперед.

Рейтинг: 11, Тип: Блоґ, Переглядів: 652 , Коментарів: 3

У Києві серед білого дня викрали жінку. Відео

| Кримінал | Автор: Web admin

На очах у перехожих викрали жінкуНа очах у перехожих викрали жінку

У Києві невідомі на очах у перехожих викрали жінку, яка гуляла з собакою. Інцидент стався в суботу, 18 листопада на проспекті Тичини в Дніпровському районі столиці.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Переглядів: 588 , Коментарів: 1

До яких країн Україна експортує зброю?

| Військова зброя та техніка | Автор: Web admin

Експорт зброї з УкраїниЕкспорт зброї з України

Пропонуємо до вашої уваги дані Держслужби експортного контролю, «Укроборонпрому» та доповідь Стокгольмського інституту дослідження проблем світу (SIPRI) за останні роки й з яких стає відомо, якою є в світі частка експорту українських озброєнь та до яких країн воно поставляється.

Рейтинг: 0, Тип: Блоґ, Переглядів: 838 , Коментарів: 2

Насколько полезен оптический прицел на короткоствольном оружии?

| Оптика и освещение, Короткоствольное оружие | Автор: Web admin

Насколько полезен оптический прицел на короткоствольном оружии?Насколько полезен оптический прицел на короткоствольном оружии?

«Вы хотите, чтобы я прицепил телескоп на винтовку? – Да, с ним вы будете попадать в цель чаще. – Звучит глупо. Я его разобью быстрее, прежде чем смогу прицелиться. Нет ничего надежнее механических прицельных приспособлений»

Этот разговор, наверное, не раз случался лет сто назад, на заре применения нового способа прицеливания и зарождения снайпинга как такового.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Просмотров: 241 , Комментариев: 2

Зелене світло громадським формуванням: чому «тітушок» не легалізують

| Силові структури, Законодавство | Автор: Web admin

Зелене світло громадським формуваннямЗелене світло громадським формуванням

Нещодавно українські урядовці оновили закон двадцятирічної давності про громадські формування. Поправками до нього встигли налякати, що нібито «тітушок» легалізують й в Україні назріває небезпека збройних формувань.

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Переглядів: 620 , Коментарів: 2

Даже в Чикаго, с его антиоружейными законами, преступник может получить вооруженный отпор

| Самооборона, За рубежом | Автор: Web admin

На месте происшествияНа месте происшествия

Многие политики считают, что проблему большого количества убийств можно решить запретом на владение оружием для законопослушных граждан. При этом они не упоминают тот факт, что преступники достают оружие отнюдь не легальными способами.

Но вооруженные граждане продолжают показывать для чего им оружие.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Просмотров: 229 , Комментариев: 2

Нова тактична гвинтівка Stag 15 від компанії Stag Arms

| Винтовки | Автор: Web admin

Stag 15 Tactical RifleStag 15 Tactical Rifle

Реліз нової моделі Stag 15 від компанії Stag Arms ознаменував новий етап у вдосконаленні класичних гвинтівок AR-15. В основі новинки покладено перевірену часом «Model 3T» та її модифікацію «3TM».

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Просмотров: 275 , Комментариев: 2

Під Києвом п'ятеро бандитів пограбували будинок «газовика»: винесли сейфи і зброю

| Кримінал | Автор: Web admin

Роман СторожевРоман Сторожев

В Обухівському районі Київської області ввечері 16 листопада стався розбійний напад. П'ятеро чоловіків проникли на територію приватного домоволодіння і увірвалися у будинок охорони.

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Переглядів: 1007 , Коментарів: 3

Пока австралийцы покупают оружие в интернете, чехи закрепляют в конституции право на самооборону

| За рубежом, Нелегальное оружие | Автор: Web admin

Даже при почти тотальном запрете на владение оружием в Австралии, преступники умудряются доставать не только автоматы, но и гранатометы.Даже при почти тотальном запрете на владение оружием в Австралии, преступники умудряются доставать не только автоматы, но и гранатометы.

Благодаря недавнему отчету ООН выяснилось, что тысячи австралийцев пользуются «темной паутиной», чтобы покупать себе оружие.

Европейский исследовательский институт «RAND» выяснил, что жители Австралии закупаются на 12 крипто-рынках, где размещено около 167 тысяч объявлений о продаже оружия и взрывчатки, а также скачивают инструкции по изготовлению бомб и схемы для печати оружия на 3D принтере.

Рейтинг: 0, Тип: Блоґ, Просмотров: 235 , Комментариев: 3

Відкритий лист УАВЗ до Голови ВРУ Андрія Парубія

| Політики та зброя, Законодавство | Автор: Web admin

Голова ВРУ Андрій ПарубійГолова ВРУ Андрій Парубій

Шановний Андрію Володимировичу!
В мережі Інтернет розповсюджується інформація про те, що начебто Ви висловили бажання підвищити відповідальність за зберігання зброї. Ось цей вислів деякі ЗМІ наводять в якості цитати Вашого виступу:

«Я вважаю, що ми повинні підготувати спільний законопроект про підвищення відповідальності за те, що люди зберігають зброю, в тому числі і гранати».

«І я думаю, що цей спільний законопроект має бути прийнятий, щоб рівень відповідальності був настільки високий, щоб ми цю тенденцію, яка є в країні, могли зупинити».

Рейтинг: 20, Тип: Блоґ, Переглядів: 2261 , Коментарів: 6