Хозяин дома, который застрелил грабителя, рассказал подробности. Видео

| Самооборона | Автор: Web admin
Українською

Хозяин дома, который застрелил грабителя, рассказал подробностиХозяин дома, который застрелил грабителя, рассказал подробности

Житель Киевской области рассказал подробности того, как в собственном доме в Сухолучье застрелил грабителя. Мужчина говорит, что выбора у него практически не было.

Как мы рассказывали ранее, на Киевщине мужчина в собственном доме застрелил одного из грабителей, которые ворвались в дом и набросились на его жену с угрозами, чтобы она отдала ценные вещи. Большинство из задержанных составляют граждане России.

По предварительным данным, бандиты были выходцами из Дагестана. Они совершили нападение на семью местного предпринимателя.

Господар будинку, що застрелив грабіжника, розповів подробиці

«Так как в лесу живем, сплю с ружьем. Хватаю ружье, потому что слышу, что жена кричит не своим голосом. Когда я спустился, жена лежала на полу, а он на ней. А потом увидел меня, встал, и я понял: если не я, то меня», – рассказал хозяин дома.

Застреленный преступник – украинец, ранее судимый за убийство, остальные бандиты из Дагестана. Сейчас их проверяют на причастность к другим преступлениям.

Следователями Вышгородского отдела полиции возбуждены уголовные производства по ч.3 ст.187 (разбой) и ст.118 (умышленное убийство при превышении пределов необходимой обороны либо при превышении мер, необходимых для задержания преступника) Уголовного кодекса Украины.

1,0 1 -1 2
Комментариев (11)

 • 29.03.2017 13:25
  #
  - 25 +

  Правильно зробив. Пора створювати преценденти і масово валити оце тупе українське законодавство.

 • 29.03.2017 13:51
  #
  - 2 +

  так карабін чи рушниця?

 • Згідно 39 статті (частини 3 "Особа не підлягає кримінальній відповідальності за перевищення меж крайньої необхідності, якщо внаслідок сильного душевного хвилювання, викликаного небезпекою, що загрожувала, вона не могла оцінити відповідність заподіяної шкоди цій небезпеці.") кримінального кодексу України, особа яка застрелила одно з нападників не може бути притягнута до кримінальній відповідальності.

  • 29.03.2017 16:34
   #
   - 4 +

   Взагалі-то хвилювання тут ні до чого. Тут проникнення у житло. Інший пункт, але також не може бути притягнено до відповідальності.

 • 29.03.2017 14:02
  #
  - 19 +

  Если не этот случай использовать как переломный в борьбе за РЕАЛЬНОЕ право защищаться, то я не знаю какой.
  Если мужик действительно прав ( а сомнений тут пратически нет) и его при этом посадят, то грош цена каким-либо нашим попытком отстоять права украинцев защищаться.

 • 29.03.2017 14:23
  #
  - 17 +

  І лише свідоме порушення правил нечинної Дозвільної системи МВС врятувало чоловіку і його дружині життя.
  Не так пощастило фермеру з Гребінок, три дні тому банда з 5 чоловік ввірвалася в дім і забила господаря досмерті, а дружина в реанімації :/
  #правонасамозахист

 • 29.03.2017 17:51
  #
  - -6 +

  А де попереджувальний постріл, про який раніше писали?

  • 30.03.2017 13:33
   #
   - 4 +

   З попередньої новини:
   — "Почувши крик матері 11-річна донька одразу ж розбудила батька, який відпочивав у кімнаті на другому поверсі будинку. Чоловік миттєво схопив свій зареєстрований мисливський карабін і, спускаючись вниз по сходах на допомогу дружині, зробив попереджувальний постріл. Зловмисники одразу кинулись навтьоки. Один із них залишився та продовжував фізичне насилля над жінкою."

   З нинiшньої:
   — "Хапаю рушницю, бо чую, що жінка кричить. Коли я спустився, жінка лежала на підлозі, а він на ній. А потім побачив мене, підвівся, і я зрозумів: якщо не я, то мене".

   Питання: скiльки, на вашу думку, потрiбно попереджувальних пострiлiв, враховуючи той факт, що злочинцi свiдомо йшли на важкий кримiнал (катування, вбивства, можливо, згвалтування) та озброєнi вогнепальною зброєю?

 • 29.03.2017 22:23
  #
  - 2 +

  США та у багатьох розвинених країнах прийнято закони, що базуються на "Доктрині Фортеці" en.wikipedia.org. А ось в Україні де повним ходом іде декомунізація досі діють закони наслідувані з кодексів СРСР. Які, як відомо, були заточені під необхідність підкоряти населення тоталітарному режиму.

 • 30.03.2017 09:42
  #
  - 3 +

  реально обидно будет когда карабин заберут на время следствия (а то и насовсем как вещдок - орудие убийства) а подельники придут отомстить. Вывод - надо минимум пару стволов иметь в доме.

 • 04.04.2017 15:40
  #
  - 0 +

  Дело закрыто - lb.ua

  Полиция закрыла дело по факту убийства грабителя жителем Сухолучья


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать