«Зачем вам AR-15? Выстрелите в воздух – и преступники разбегутся»

| Самооборона, За рубежом, Политики и оружие | Автор: Web admin
Українською

«Зачем вам AR-15? Выстрелите в воздух – и преступники разбегутся»«Зачем вам AR-15? Выстрелите в воздух – и преступники разбегутся»

«Когда кто-то попытается влезть к вам в дом, просто выйдите на балкон с ружьем и выстрелите дуплетом. Я вам обещаю, они передумают.

Зачем вам AR-15? С ней гораздо труднее обращаться, сложнее прицеливаться, да и на самом деле, вам не нужно 30 патронов для самообороны. Купите ружье», – заявил как-то бывший Вице-президент США Джо Байден.

Но, как показывает практика, двух патронов может быть недостаточно. Заку Питерсу понадобилось больше двух патронов, чтобы защитить свой дом и находящуюся внутри семью от банды преступников, которые вломились к ним. Этот парень живет не в уединенном доме, как господин Вице-Президент, и не может безопасно выстрелить из окна, что к тому же, еще и противозаконно.

AR does not stand for assault rifle Here's why women like me deserve to have an AR 15

Байден забыл, что в год около 200 тыс. женщин успешно защищаются от насильников при помощи оружия. А им гораздо легче справиться с AR-15, чем с ружьем. В целом же, в США оружие в 80 раз чаще используется для того, чтобы спасти жизнь, чем забрать ее. В среднем, из 2,581,268 случаев применения оружия в год, только 30 тыс. случаев – это нападения на невинных людей, остальное – самооборона.

В США насчитывается 80 млн. владельцев оружия, которые в год ликвидируют полторы тысячи преступников. Полицейские, к слову убивают около 600 преступников в год.

В СМИ подобные истории чаще освещают в плохом свете. Например, в случае в Заком Питерсом, журналисты начали заострять внимание на том, что у него была штурмовая винтовка. Это понятие придумали малообразованные хоплофобы, которые и понятия не имеют, что AR – это не Assault Rifle, a Armalite Rifle, то есть, названа она в честь фирмы-производителя.

Это не справедливо, когда люди, живущие в охраняемых домах, за спинами вооруженных охранников, заставляют обычных людей, которые не могут позволить себе такой роскоши, отказаться от оружия, от права на самооборону.

Как бы закончилась история Зака Питерса, если бы ему, с легкой руки Байдена, позволили бы иметь при себе всего два патрона для самообороны?

1,0 1 -1 1
Комментариев (16)

 • 25.04.2017 12:54
  #
  - 13 +

  Який "збіг"! Знов хочеться цитувати Ейнштейна, фразу якого я приводив у попередньому посту: "Немає межі у двох речей - всесвіту і людській тупості. Хоча щодо всесвіту є ще сумніви..."
  Чому антизброярські "аргументи" так часто тхнуть відвертим популізмом і безграмотністю? Може тому, що більшість з противників зброї реалізують через цей спротив свої застаріли комплекси та боязкість перед реальним життям, і не долучають до аналізу власний розум, а переважно емоції? А аморальні популісти цим користуються і будують свою кар'єру на цих вадах свого "електорату"?
  "Совпадение? Не думаю!"(с)

  • 25.04.2017 17:12
   #
   - 0 +

   Ось вам "вишенка на тортик" - data.consilium.europa.eu

   У кількох словах - ЕС підсилює контроль за обігом вогнепальної зброї, зокрема забороняє продаж напіватоматичних гвинтівок цивільному населенню (тих, що мають магазини більше ніж на 10 (чи на 20) набоїв, не зрозумів).

   • 25.04.2017 18:23
    #
    - 3 +

    Та яка ж це вишенька - це свиня! Яку підклали діячі від "мирного співіснування" своїм громадянам. ☺

    • 25.04.2017 20:02
     #
     - 3 +

     От і питання - накой нам той ЄС? На мене така зрада після цього накатила, що пішов і купив пачку набоїв, хай йому грецької, тому ЄС...

 • 25.04.2017 15:04
  #
  - 9 +

  :-) ;-)

  Це не справедливо, коли люди, що живуть в укріплених будинках, за спинами озброєних охоронців, змушують пересічних громадян, що не можуть дозволити собі такої розкоші, відмовитися від зброї, від права на самооборону

 • 25.04.2017 16:38
  #
  - -2 +

  Може двох набоїв і мало, але восьми, котрі можна зарядити в звичайну помпову рушницю, більш ніж досить. Навряд чи під час самозахисту доведеться вести бойові дії аж такої інтенсивності. В крайньому разі помпа відрізняється від карабіна тим, що її дуже легко дозарядити в процесі.

  • 25.04.2017 18:30
   #
   - 1 +

   Я навіть сперечатися не хочу з приводу того, що швидше можна зарядити помпу чи мою AR-ку. ☺
   Але від пострілу помпи у замкнутому приміщенні можна не тільки тимчасово оглухнути, але й отримати контузію. А оскільки захисні дії часто відбуваються у приміщеннях, та ще буває у присутності дітей, уявляєте який "цілющий" вплив на оточуючих призведе постріл? Ні, дякую, мені нарізна зброя у цьому сенсі, а надто з ПББСом, подобається значно більше.

   • 25.04.2017 18:45
    #
    - 1 +

    Треба мати тривожний магазин. Тому АРКа однозначно швидше. Шоб набити помпу 8 патронами - треба огого скільки тренуватися. В стресі магазин зарядити однозначно швидше. Єдиний недолік тривожного магазина - треба пружину час від часу звільняти від тиску. Вирішується придбанням ше одного магазина. Можна міняти раз в тиждень.

    • 25.04.2017 18:47
     #
     - 0 +

     А що тут складного? Я свої раз на дві-три неділі переснаряджаю, заразом і тренування виходить. ☺

     • 25.04.2017 18:49
      #
      - 0 +

      Ну я й кажу що просто незабувати пружину звільняти. В попередньому пості мав вжити слово приєднати а не зарядити. Тобто приєднати вже заряджений магазин

      • 25.04.2017 18:52
       #
       - 1 +

       Та ну то зрозуміло що була помилка. Хто ж тримає для самозахисту порожні, неспоряджені магазини?

 • 25.04.2017 18:06
  #
  - 0 +

  Судячи скільки децибел видає моя Z-15 чувак прав - там від пострілу можна добряче кірпічів відкласти. Верняк треба глушник.

  • 25.04.2017 18:42
   #
   - 5 +

   Хоча я мав на увазі шо тільки пострілом з арки можна всіх розлякати. Тому не аргумент від байдена. Думаю якшо полізуть в хату до озброєного громадянина - то арка краще для самозахисту. Помпа від випадкового злодія спасе. До підготовленого я би волів мати таки арку. А взаглі про шо мова? Треба і то і то.

   • 25.04.2017 18:49
    #
    - 4 +

    О! Оце правильний висновок! Краще мати вибір. ☺

 • Я-б взагалi навiть не починав порiвняння AR та помпи.

  По-перше за цiною - навiть клон AR-ки - NORINCO - в кiлька разiв дорожчий за нормальнi помповi зразки.

  За швидкiсть заряджання - питання не в тому, хто зробить перший пострiл, а хто перший влучить - з помпи достатньо одного пострiлу великим розмiром шроту - зупиняючий эфект - вражаючий.

  До речi, для фанатiв швидкостi - Hatsan Escort Raider Pump BM12 - помпова рушниця, яка йде зi змiнними магазинами (в комплектi - 2 по 7 набоiв) - в рази дешевше карабiнiв, в цьому випадку на близькiй вiдстанi я вiддам перевагу саме такiй помпi анiж навiть бойовому АК

  • 27.04.2017 10:12
   #
   - 0 +

   Безпека рідних не те на чому варто економити. Вважаю шо випадкової шкоди в квартирі шротом можна більше завдати.


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать