Сенатор штата Калифорния хочет запретить «штурмовые» винтовки, не зная о них вообще ничего

| Политики и оружие, За рубежом | Автор: Web admin
Українською

Senator Kevin De LeonSenator Kevin De Leon

Сенатор штат Калифорния Кевин де Леон, на пресс-конференции, посвященной принятию нового антиоружейного законодательства, изрядно повеселил людей своим незнанием того, против чего он выступает.

Предлагаем вашему вниманию текстовую расшифровку его перлов:

Винтовку, которую он держит в руках, де Леон называет «Ghost Gun» (Призрак) – так противники оружия и хоплофобы именуют оружие без серийного номера.

Далее цитата: «У этой винтовки есть возможность выстреливать 30 пуль из обоймы за полсекунды. Тридцати-магазинная обойма за пол секунды».

Скорострельность AR-подобных автоматических винтовок, напомним, составляет 12-15 выстрелов в секунду. А то, что магазин и обойма – это две большие разницы, похоже, мало волнует противников «штурмовых» винтовок, ведь для них главное – заработать на трагедии и переизбраться.

Anti-Gun Senator Kevin De Leon Makes a Fool of Himself

Ранее мы рассказывали, что во Флориде, вместо дополнительных запретов, преподавателям разрешили носить оружие в школах.

1,0 1 -1 1
Комментариев (10)

 • 05.03.2018 12:56
  #
  - 6 +

  Взагалі збройова галузь, одна з тих галузей, де кожний невіглас може ляпати що йому у голову прийде. Бо ця галузь, із здорових, або із не здорових причин цікавить багатьох і майже всі мають стосовно неї власну думку.

  От якщо я, наприклад, запитаю пересічного перехожого, яку силу струму витримує побутова розетка у його власній оселі, мало хто зможе мені відповісти чітко і безпомилково на це елементарне питання, хоча на кожній розетці ця сила струма написана, і кожен користується цим пристроєм щоденно.

  Але якщо я запитаю "пересічного перехожого" щодо відношення його до зброї (навіть не вдаваючись у технічні деталі), то майже кожен буде мати відносно цього власну думку, хоча у більшості не те що немає зброї вдома, але переважна більшість навіть не тримала її в руках ніколи.

  Коли, курв@ це нарешті скінчиться, що кожен невіглас відкриває рота і починає патякати про те, на чому нічого не розуміється?! Язики їм би трохи підрізати, щоб шепелявили і я розумів що розмовляю з пустобрехом...

  • 05.03.2018 15:03
   #
   - 1 +

   По поводу силы тока на розетке - не нашёл такой надписи. Наверное Вы имели ввиду напряжение?

   • 05.03.2018 16:27
    #
    - 4 +

    Пан Проценко мав на увазі струм. Середньозважена розетка витримує 16 Ампер. На ній так і написано. У мене на кожній написано.

    • 05.03.2018 17:09
     #
     - 1 +

     Так, саме це я й мав на увазі.

    • 12.03.2018 10:43
     #
     - 1 +

     У меня еще старые совковые, на них указано 250В 6А. По памяти. И еще - указано не на внутренней, а на внешней пластмассовой стороне.

   • 05.03.2018 17:06
    #
    - 1 +

    Ні, саме струм я мав на увазі. На кришці кожної розетки, раніше писали максимальну величину струму, яку вона повинна витримати. А зараз, дійсно, хм... оглянув, а не на всіх це маркування присутнє.

    • 06.03.2018 10:03
     #
     - 1 +

     Сейчас эта маркировка присутствует на всех нормальных розетках, но зачастую на их внутренней части, а не на декоративной внешней крышке.

   • 05.03.2018 23:22
    #
    - 0 +

    Да нет, все правильно - 10А

 • 12.03.2018 10:44
  #
  - 0 +

  Хах... Дуракам мануал не писан...


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать