Львівські митники виявили холодну зброю у п’яти посилках з США

| Криминал, Холодное и метательное оружие | Автор: Web admin

Вилучена зброяВилучена зброя

У міжнародних поштових відправленнях працівники Львівської митниці ДФС виявили холодну зброю. Так, під час митного огляду п’яти міжнародних поштових відправлень – посилок, працівники митниці виявили 3 ножі, 5 мечів та один штик-ніж.

Відправниками згідно з поштовими митними деклараціями зазначено громадян, що проживають або перебувають у США, а отримувачами – мешканців різних областей України.

Вилучена зброяВилучена зброя

Усі предмети було скеровано на дослідження до експертної установи. Згідно з висновками встановлено, всі предмети є холодною зброєю колючо-ріжучої та колючо-рубної дії.

Враховуючи викладене, громадяни порушили порядок пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів, заборонених до такого пересилання.

Такі дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 473 Митного кодексу України.

Вилучена зброяВилучена зброя

1,0 1 -1 4
Комментариев (6)

 • 07.02.2019 16:33
  #
  - 5 +

  Жаль що тут нема як смайлики поставити. Я б вставив регочущий.

  • 08.02.2019 10:00
   #
   - 3 +

   было бы смешно, если бы не было так грустно (( тенденции однако уже не просто настораживают, а конкретно напрягают ((

 • Шоза чудовищный бред??? Нарушить что-то там может только отправитель! А получатель делает воттакенные глаза и говорит, что знать ничего не знает ибо ничего не заказывал и доставлять не просил.

 • PS: А оружие на столько холодное, шоажписецкак замёрзнуть можно...

 • 08.02.2019 00:05
  #
  - 3 +

  Такое впечатление, что вместо того, что-бы догонять в развитии страны Европы, наша страна возвращается в средневековье...

 • 08.02.2019 18:32
  #
  - 4 +

  Ну треба ж сралінським соколам продемонструвати активність, щоб на Східний фронт не відправитися за непотрібністю. Контрабас чіпати не можна. Це - святе. А так - і всі при "ділах" і контрабас не постраждав.
  І наша країна не повертається до середньовіччя - вона з нього поки ще ніяк не вилізе. Ані економічно, ані ментально. Єдина наша відмінність від середніх віків - у тутешніх рабів є право голосу. З яким вони все одно не знають, що робити.


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать