Польща почне виробляти нітроцелюлозу та порох
Ілюстративна фотографія з пороховими зарядами для 155-мм снарядів. Джерело: euro-sd.com
Польща налагодить виробництво нітроцелюлози та пороху, необхідних для великокаліберних боєприпасів.
Ілюстративна фотографія з пороховими зарядами для 155-мм снарядів. Джерело: euro-sd.com
Польща налагодить виробництво нітроцелюлози та пороху, необхідних для великокаліберних боєприпасів.
Боєприпаси розроблено у двох варіантах LEX 30 і LEX 50 з різними характеристиками, які нібито ефективні під час ураження малогабаритних і низьколітаючих цілей.
Набої вироблені заводом GGG в Литві. Фото: Miske.lt
Уряд Литви виділить 36 мільйонів євро на розширення потужностей державного виробника патронів Giraitės ginkluotės gamykla (GGG) до 2027 року.
Українські вітчизняні патрони
Українські військові показали українські вітчизняні патрони, які були вироблені у червні цього року. На світлинах боєприпаси 5,45х39 під АК-74 та похідних із дуже важливими словами на упаковці - "Вироблено в Україні".
Ілюстративне фото
Американська компанія D&M Holding Company відкрила на території України завод з виробництва боєприпасів.
Кадр з відео
Пропонуємо вашій увазі цікаве відео, де в сповільненій зйомці показано виліт кулі зі стволів різних калібрів - від .22 до 12.
Виробництво патроні на заводі Sellier & Bellot. Фото: alamy.com
Україна та Чехія підписали угоди про спільне виробництво штурмових гвинтівок та патронів.
Штурмова гвинтівка XM7, раніше відома як XM5, є варіантом SIG MCX Spear, що використовується армією США.
Цей вид боєприпасів має як свої переваги, так і деякі недоліки. Однак незаперечною перевагою гібридних боєприпасів 6,8х51 мм зі 113-грановою кулею є їхня пробивна здатність.
Боєприпаси калібру 30 мм виробництва компанії Northrop Grumman.
«Укроборонпром» та американська компанія Northrop Grumman підписали угоду щодо створення нового виробництва боєприпасів середнього калібру в Україні.
Не залишайте вогнепальну зброю в автомобілі на тривалий час
З настанням літньої спеки питання про безпечне зберігання боєприпасів у розпеченому автомобілі влітку виникають все частіше. Багато з них стосуються того, чи можуть боєприпаси самодетонувати, або чи може статися випадковий постріл через високу температуру.
Ілюстративне фото
Кабінет Міністрів України, щоб хоч трошки покращити ситуацію з гранатами та вибуховими речовинами, якими зараз перенасичена країна, має ухвалити принципове рішення.
На виробництві
У той час, як у США відкривають нові заводи з виробництва снарядів, в Америці як і раніше стикаються з дефіцитом вибухової речовини.
Збройні сили Іспанії отримають нову партію ручних гранат у кількості 42 500 одиниць, про що свідчить опублікований тендер із граничною вартістю 5,5 млн євро. Строк виконання контракту - один рік.
Завдяки спільним зусиллям зброярської спільноти, справу Олександра МІНЬКОВА (снайпера з позивним “ОДЕСА”), якого намагаються покарати за ст. 263 за релоадінг набоїв для нарізної зброї для потреб ЗСУ, почали висвітлювати ЗМІ.
Ілюстративне фото
Почнемо із короткої ретроспективи. До 2000 року Франція мала власне виробництво набоїв до стрілецької зброї та пострілів до іншого піхотного озброєння, за яке відповідало компанія Giat Industries (нині входить до складу Nexter), але в цьому ж 2000 році виробництво було не просто закрито, навіть необхідне обладнання було просто демонтоване.