"із пораненнями в області спини" - ключова фраза. Версія про розтяжку не така вже і фантастична. Хоча, не виключено, що вона намагалась втекти від гранати, коли вистрелив капсуль.
Є 2 фактори, завдяки яким така ядея наврят чи може бути раціональною. Якщо матеріал залізного метеорита буде переплавлено (я скораш за все так і буде зроблено) - то втрачається одна із основних характерних ознак космічного походження - Відманштеттові фігури, які утворюються завдяки дуже повільному (мільйони років) охолодженню і кристалізації залізної маси в умовах космічного простору. відтворити таке на Землі - неможливо. після переплавки це буде звичайний кусень заліза в домішками нікелю. Створити такий сплав можна будь-де і будь-коли - нічого надзвичайного, коли знаєш склад. Інше - якщо метеоритний матеріал не буде переплавлено, але тоді автори свідомо йдуть на знічний розхід дорогого матеріалу. І сам матеріал, завдяки незвичній кристалічній будові, яка має свої слабкі місця по ходу цих якріз Відманштеттових фігур - буде далекий від досконалої міцності. Та я взагалі - його механічні властивості в такій структурі достеменно невідомі і наврят чи покажуть якісь реально видатні результати. Тому, скоріш за все, буде використано перший варіант - переплавку. Але в такому випадку неможливо перевірити чи було використано власне сам метеорит. Залізна руда на нашій планеті теж не 100 років тому створилася ;-)
Під Києвом дівчина вирішила закопати гранату і підірвалася
"із пораненнями в області спини" - ключова фраза. Версія про розтяжку не така вже і фантастична. Хоча, не виключено, що вона намагалась втекти від гранати, коли вистрелив капсуль.
Пістолети M1911 з метеоритного сплаву від компанії Cabot Guns
Є 2 фактори, завдяки яким така ядея наврят чи може бути раціональною. Якщо матеріал залізного метеорита буде переплавлено (я скораш за все так і буде зроблено) - то втрачається одна із основних характерних ознак космічного походження - Відманштеттові фігури, які утворюються завдяки дуже повільному (мільйони років) охолодженню і кристалізації залізної маси в умовах космічного простору. відтворити таке на Землі - неможливо. після переплавки це буде звичайний кусень заліза в домішками нікелю. Створити такий сплав можна будь-де і будь-коли - нічого надзвичайного, коли знаєш склад.
Інше - якщо метеоритний матеріал не буде переплавлено, але тоді автори свідомо йдуть на знічний розхід дорогого матеріалу. І сам матеріал, завдяки незвичній кристалічній будові, яка має свої слабкі місця по ходу цих якріз Відманштеттових фігур - буде далекий від досконалої міцності. Та я взагалі - його механічні властивості в такій структурі достеменно невідомі і наврят чи покажуть якісь реально видатні результати.
Тому, скоріш за все, буде використано перший варіант - переплавку. Але в такому випадку неможливо перевірити чи було використано власне сам метеорит. Залізна руда на нашій планеті теж не 100 років тому створилася ;-)