Ваша наівність мене вражає! В суді? Ви вирішили шукати правди у суді? Який садить громадян у тюрму на підставі обману слідаків, які покривають корупціонерів та випускають на волю зрадників! Капєц. Як тільки в справі буде мусорський інтерес - всі суди почнуть працювати саме на їх користь.
Позичено з інтернетів "Гаспада, у мене з цього приводу закралось пару гадєнькіх запитань. Я всіляко підтримую право захищати себе самостійно, нерушимість права власності, набутої законним шляхом, в т.ч. і на зброю, а також усіляко засуджую мусорський безмір, безлад і хабарництво,яке пов'язане з процедурою оформлення та переоформлення. Але всі ми розуміємо, що мусори цього так просто не залишать. Ще б пак - такий жирний куш бабла і влади тікає! І будьте певні, що вони почнуть пресувати нашого брата-стрільця усіма доступними способами. І тут виникає запитання до ініціаторів цього двіжу. Чи готові вони будуть надати посильну допомогу (юридичну, моральну) власнику зброї якого почнуть пресувати: до якого увірвуться з обшуком, якого затримають і вилучать зброю на вулиці, якого оголосять в розшук, тощо. І саме головне питання - до власників зброї. А чи готові ви будете гаспада , так само підтримати власника зброї (якого ви навіть не знаєте) юридично і морально. Чи готові ви будете покинути всі справи і сховати свій власний інтерес, коли напр. доведеться поїхати у СІЗО, щоб передати йому передачку? Готові будете поїхати в суд посеред робочого дня, щоб хоча б присутністю підтримати затриманого "за незаконне зберігання зброї"? Готові ви будете скидатися своїми кревними грішми на кваліфікованого адвоката затриманому? І що ви будете робити, коли вам почнуть погрожувати, чи скажімо почнуть пакувати прямо на вулиці? Воть! Ціла купа питань і без відповідей. Без масової підтримки, єдності у діях всіх власників зброї та їх колективної солідарності цей "ультиматум" приречений на провал".
Візьму на себе невдячну працю відкоментувати цей опус, і довести, що це все "абізянній труд". 1 - всі газобалонні пістолети мають особливість: навіть за наявності ідеальних герметичних прокладок СО2 повільно, але вірно стравлюватиметься з пробитого балону. Тож заряджати такий пістолет і ставити його на тривале зберігання немає сенсу, бо через енну кількість часу (від кількох тижнів до півтора місяця) вуглекислий газ вивітриться у середовище. А тепер уявіть собі ситуацію, коли вам треба захищатись, і тут ваш пістолет відмовляє... через банальну відсутність СО2 в балоні. Висновок - через таку особливість пневматичний пістолет не в змозі підтримувати постійну бойову готовність. Йдьом дальше 2 - всі газобалонні пістолети мають початкову швидкість кулі (свинцевої або сталевої) в межах від 125 до 160 м/с. Теоретично куля може завдати сильних больових відчуттів, але вона НЕ ЗДАТНА буде вивести супротивника з ладу, що у самообороні вкрай важливо. Маленький ліричний відступ. На теренах колишнього СРСР існує така сувора військово-спортивна розвага як Хардбол. Це тіпа ейрсофт, але з пневматикою з початковою швидкістю до 180 м/с. Два три шари бавовняної або ріп-стопної тканини ослабляють силу кулі, а дублена шкіра взагалі зупиняє кулю без пробиття та жодних больових відчуттів. 3 - Вуглекислий газ замерзає при низьких температурах. Відповідно куля може розвивати паспортну початкову швидкість лише в умовах +10 - +30 градусів С. А тепер в сукупності пунктів 2 і 3 змоделюйте ситуацію нападу на людину пізньої осені чи взимку двох трьох гопніків, запакованих у дублянки чи шкіряні куртки! 4 - частини та механізми газобалонних пневматичних пістолетів досить масивні, відповідно самі вони проектуються з відповідним дизайном і не завжди копіюють існуючі зразки вогнепальної зброї. Масивна конструкція явно заважає приховано і зручно носити таку бандуру в повсякденному побуті. Отже в сукупності, ми маємо "зброю" яка: - не спроможна підтримувати постійну боєготовність, - має недостатню уражаючу здатність, - має температурні обмеження у застосуванні, - незручна у повсякденній експлуатації.
Висновок - газобалонний пневматичний пістолет НЕ МОЖЕ бути засобом самооборони. Відповідно будь який тюнінг також можна вважати "абізяннім трудом", не варти ні грошей, ні затрачених зусиль.
Недавно писали, що один бісів дурень сам побіг в мєнтовку здавати набої до мєлкашки, які знайшов у себе вдома. Більшість людей такого ідіотського вчинку не зроблять.
1 - Щодо "гєморно" не знаю, але дорого - точно. Хіба що модна зекономити на гільзах, якщо їх визбирувати після стрільби. 2 - Питання другорядне. 3 - А якщо зброя не радянського калібру. Скажем 223 Рем? Не порекомендуєте прапора, в якого є натівські набої?
Ви праві лише частково. Нарізні мисливські карабіни з повздовжно-ковзним затвором та хорошою оптикою - без 5 хв. снайперські гвинтівки, які до слова кращі за СВД. Це раз. Я не думаю, що трофеї здобуваються легко, і на це не потрібно багато набоїв - це два. Ну і саме головне - хто дасть гарантію що набої 7,62х39 та 5,45х39 не стануть дефіцитом?
В реалоадинг треба вкластися не по дитячому. Це звичайно хороша інвестиція, але щоб її зробити, потрібні дуже немалі гроші. Я не орієнтуюсь - назвіть мені будь ласка ціну на обладнання для релоадингу? Це не враховуючи купівлю власне куль, порохів, капсулів, тощо. Десь так 10-15 тисяч буде?
Нажаль. Торгаші вірно зметикували, що власник зброї "нікуда ні дєніцца-сам раздєніцца". Через війну власники зброї на останні кревні запасаються набоями.
І шо? Чому тоді прилавки зброярень не повняться набоями? В Київських магазинах "Ібіс" і "Ствол" чого навалом - так це набоїв 300 Win Magnum, та набої 9,3 мм. Дефіцитом уже є .223 Рем та 308 Він.
А от у мене просте питання. В Києві у торгівельній мережі ДіСі продаються набої 7,62х39 за ціною 25 грн. за набій. З якого дива така скажена ціна на набій, який стопудоф з запасів ЛПЗ і не ввозиться з інших країн. Побіжно можна задати таке саме запитання - з якого дива роздовбані АКМ калібру мінімум 7.64 і є переробкою українських запасів зброї коштують аж 13 000 грн?
Особисто я не є прихильником різного роду "теорій змов", але підозрюю, що хтось дуже зацікавлений у тому, щоб українські власники зброї не мали можливості купувати набої. Причини як на мене наступні:
- страх ризиків, пов'язаних з завезення боєприпасів у країну, яка де-факто є зоною бойових дій; - Хоча з іншого боку, це мало би стимулювати бізнес продавати набої туди, де в них якнайбільша потреба. - намагання власників бізнесу нажитися на дефіциті набоїв, продаючи залишки по набагато вищій ціні; - в умовах, коли саме власники зброї готові за будь яку ціну захищатися з зброєю в руках, і знаючи ціну набоям, саме вони за будь яку ціну будуть скуповувати набої за останні кревні. А це вигідний грунт для різного роду спекуляцій. - Ну і останнє - держава боїться власного узброєного народу, і відповідно дефіцит набоїв дозволяє "тримати в узді" власників зброї. Адже ні для кого не секрет, що під впливом останніх подій громадяни України розпочали масово озброюватись. Громадяни усвідомили той факт, що тільки зброя (а не суд, міліція, чи ще щось) є гарантом захисту власного життя, власності та громадянських прав.І державі в особі її управлінського апарату аж ніяк не посміхається бачити у майбутньому розлючених громадян, які у відповідь на зловживання та несправедливість просто будуть стріляти на ураження... Тому дефіцит може бути створений штучно для того, щоб певним чином зупинити процес озброєння українського народу.
В світлі даної ситуації все, що лишається робити власникам зброї - так це скуповувати все, що є. Бо в світлі дефіциту набоїв, останні скоро можуть стати еквівалентом валюти.
Ультиматум власників зброї
Ваша наівність мене вражає! В суді? Ви вирішили шукати правди у суді? Який садить громадян у тюрму на підставі обману слідаків, які покривають корупціонерів та випускають на волю зрадників! Капєц. Як тільки в справі буде мусорський інтерес - всі суди почнуть працювати саме на їх користь.
Ультиматум власників зброї
Позичено з інтернетів
"Гаспада, у мене з цього приводу закралось пару гадєнькіх запитань. Я всіляко підтримую право захищати себе самостійно, нерушимість права власності, набутої законним шляхом, в т.ч. і на зброю, а також усіляко засуджую мусорський безмір, безлад і хабарництво,яке пов'язане з процедурою оформлення та переоформлення.
Але всі ми розуміємо, що мусори цього так просто не залишать. Ще б пак - такий жирний куш бабла і влади тікає! І будьте певні, що вони почнуть пресувати нашого брата-стрільця усіма доступними способами. І тут виникає запитання до ініціаторів цього двіжу. Чи готові вони будуть надати посильну допомогу (юридичну, моральну) власнику зброї якого почнуть пресувати: до якого увірвуться з обшуком, якого затримають і вилучать зброю на вулиці, якого оголосять в розшук, тощо.
І саме головне питання - до власників зброї. А чи готові ви будете гаспада , так само підтримати власника зброї (якого ви навіть не знаєте) юридично і морально. Чи готові ви будете покинути всі справи і сховати свій власний інтерес, коли напр. доведеться поїхати у СІЗО, щоб передати йому передачку? Готові будете поїхати в суд посеред робочого дня, щоб хоча б присутністю підтримати затриманого "за незаконне зберігання зброї"? Готові ви будете скидатися своїми кревними грішми на кваліфікованого адвоката затриманому? І що ви будете робити, коли вам почнуть погрожувати, чи скажімо почнуть пакувати прямо на вулиці? Воть! Ціла купа питань і без відповідей.
Без масової підтримки, єдності у діях всіх власників зброї та їх колективної солідарності цей "ультиматум" приречений на провал".
Покращуємо пневматичний пістолет для потреб самооборони
Візьму на себе невдячну працю відкоментувати цей опус, і довести, що це все "абізянній труд".
1 - всі газобалонні пістолети мають особливість: навіть за наявності ідеальних герметичних прокладок СО2 повільно, але вірно стравлюватиметься з пробитого балону. Тож заряджати такий пістолет і ставити його на тривале зберігання немає сенсу, бо через енну кількість часу (від кількох тижнів до півтора місяця) вуглекислий газ вивітриться у середовище.
А тепер уявіть собі ситуацію, коли вам треба захищатись, і тут ваш пістолет відмовляє... через банальну відсутність СО2 в балоні.
Висновок - через таку особливість пневматичний пістолет не в змозі підтримувати постійну бойову готовність.
Йдьом дальше
2 - всі газобалонні пістолети мають початкову швидкість кулі (свинцевої або сталевої) в межах від 125 до 160 м/с. Теоретично куля може завдати сильних больових відчуттів, але вона НЕ ЗДАТНА буде вивести супротивника з ладу, що у самообороні вкрай важливо.
Маленький ліричний відступ. На теренах колишнього СРСР існує така сувора військово-спортивна розвага як Хардбол. Це тіпа ейрсофт, але з пневматикою з початковою швидкістю до 180 м/с. Два три шари бавовняної або ріп-стопної тканини ослабляють силу кулі, а дублена шкіра взагалі зупиняє кулю без пробиття та жодних больових відчуттів.
3 - Вуглекислий газ замерзає при низьких температурах. Відповідно куля може розвивати паспортну початкову швидкість лише в умовах +10 - +30 градусів С.
А тепер в сукупності пунктів 2 і 3 змоделюйте ситуацію нападу на людину пізньої осені чи взимку двох трьох гопніків, запакованих у дублянки чи шкіряні куртки!
4 - частини та механізми газобалонних пневматичних пістолетів досить масивні, відповідно самі вони проектуються з відповідним дизайном і не завжди копіюють існуючі зразки вогнепальної зброї. Масивна конструкція явно заважає приховано і зручно носити таку бандуру в повсякденному побуті.
Отже в сукупності, ми маємо "зброю" яка:
- не спроможна підтримувати постійну боєготовність,
- має недостатню уражаючу здатність,
- має температурні обмеження у застосуванні,
- незручна у повсякденній експлуатації.
Висновок - газобалонний пневматичний пістолет НЕ МОЖЕ бути засобом самооборони. Відповідно будь який тюнінг також можна вважати "абізяннім трудом", не варти ні грошей, ні затрачених зусиль.
Кому війна, а кому…
Недавно писали, що один бісів дурень сам побіг в мєнтовку здавати набої до мєлкашки, які знайшов у себе вдома. Більшість людей такого ідіотського вчинку не зроблять.
Кому війна, а кому…
1 - От своїх настріляю, і гарно гільзи позбираю. Знадобляться;
3 - Ну тоді не давайте недолугих порад.
Кому війна, а кому…
1 - Щодо "гєморно" не знаю, але дорого - точно. Хіба що модна зекономити на гільзах, якщо їх визбирувати після стрільби.
2 - Питання другорядне.
3 - А якщо зброя не радянського калібру. Скажем 223 Рем? Не порекомендуєте прапора, в якого є натівські набої?
Кому війна, а кому…
В даному випадку іронія недоречна.
Кому війна, а кому…
За статті я не сильно переживаю. Мій дім моя фортеця і війна годує війну так сказать. Але я сумнівався лише щодо вартості обладнання для купівлі.
Кому війна, а кому…
Ага. Так вам їх тут же і продадуть. Ще і запакують у рожевий папір з сердечками і бантиками.
Кому війна, а кому…
Ви праві лише частково. Нарізні мисливські карабіни з повздовжно-ковзним затвором та хорошою оптикою - без 5 хв. снайперські гвинтівки, які до слова кращі за СВД. Це раз.
Я не думаю, що трофеї здобуваються легко, і на це не потрібно багато набоїв - це два. Ну і саме головне - хто дасть гарантію що набої 7,62х39 та 5,45х39 не стануть дефіцитом?
Кому війна, а кому…
В реалоадинг треба вкластися не по дитячому. Це звичайно хороша інвестиція, але щоб її зробити, потрібні дуже немалі гроші. Я не орієнтуюсь - назвіть мені будь ласка ціну на обладнання для релоадингу? Це не враховуючи купівлю власне куль, порохів, капсулів, тощо. Десь так 10-15 тисяч буде?
Кому війна, а кому…
Одне не ясно: ЧОМУ НЕМАЄ МОГО КАЛІБРУ? Нафіг мені їхній 300 Вінчестер Магнум?
Кому війна, а кому…
Нажаль. Торгаші вірно зметикували, що власник зброї "нікуда ні дєніцца-сам раздєніцца". Через війну власники зброї на останні кревні запасаються набоями.
Кому війна, а кому…
І шо? Чому тоді прилавки зброярень не повняться набоями? В Київських магазинах "Ібіс" і "Ствол" чого навалом - так це набоїв 300 Win Magnum, та набої 9,3 мм. Дефіцитом уже є .223 Рем та 308 Він.
Кому війна, а кому…
А от у мене просте питання. В Києві у торгівельній мережі ДіСі продаються набої 7,62х39 за ціною 25 грн. за набій. З якого дива така скажена ціна на набій, який стопудоф з запасів ЛПЗ і не ввозиться з інших країн. Побіжно можна задати таке саме запитання - з якого дива роздовбані АКМ калібру мінімум 7.64 і є переробкою українських запасів зброї коштують аж 13 000 грн?
Особисто я не є прихильником різного роду "теорій змов", але підозрюю, що хтось дуже зацікавлений у тому, щоб українські власники зброї не мали можливості купувати набої. Причини як на мене наступні:
- страх ризиків, пов'язаних з завезення боєприпасів у країну, яка де-факто є зоною бойових дій; - Хоча з іншого боку, це мало би стимулювати бізнес продавати набої туди, де в них якнайбільша потреба.
- намагання власників бізнесу нажитися на дефіциті набоїв, продаючи залишки по набагато вищій ціні; - в умовах, коли саме власники зброї готові за будь яку ціну захищатися з зброєю в руках, і знаючи ціну набоям, саме вони за будь яку ціну будуть скуповувати набої за останні кревні. А це вигідний грунт для різного роду спекуляцій.
- Ну і останнє - держава боїться власного узброєного народу, і відповідно дефіцит набоїв дозволяє "тримати в узді" власників зброї. Адже ні для кого не секрет, що під впливом останніх подій громадяни України розпочали масово озброюватись. Громадяни усвідомили той факт, що тільки зброя (а не суд, міліція, чи ще щось) є гарантом захисту власного життя, власності та громадянських прав.І державі в особі її управлінського апарату аж ніяк не посміхається бачити у майбутньому розлючених громадян, які у відповідь на зловживання та несправедливість просто будуть стріляти на ураження... Тому дефіцит може бути створений штучно для того, щоб певним чином зупинити процес озброєння українського народу.
В світлі даної ситуації все, що лишається робити власникам зброї - так це скуповувати все, що є. Бо в світлі дефіциту набоїв, останні скоро можуть стати еквівалентом валюти.