Інвестування у зброю – найперспективніше
Інвестування у зброю – найперспективніше
Акції двох найбільших виробників вогнепальної зброї продовжують стрімко зростати.
Вартість акцій Smith&Wesson збільшилася з січня по серпень 2016 року на 38%, активи Sturm Ruger подорожчали за цей період на 16%. Загалом за минулий липень Федеральне бюро розслідувань (FBI) опрацювало 2,2 млн. запитів на придбання зброї.
На думку незалежних фахівці з інвестицій, саме збройова сфера – найбільш прибуткова для вкладення та примноження коштів.
Американці, що інвестували в збройові акції в перший рік президентства Барака Обами, повернули свої кошти в 9-11-кратному розмірі. Жодна інша сфера економіки не дала таких великих прибутків.
«Якщо 8 листопада переможе Дональд Трамп, то ринок збройових акцій обвалиться, а якщо Хілларі Клінтон, то вони продовжать стрімко дорожчати, – вважає Мел Броган, консультант з вогнепальної зброї в магазині Сан-Антоніо, штат Техас. – Жителі південних штатів катастрофічно бояться, що до влади прийдуть соціалісти і скасують Другу поправку. Деякі люди так стривожені, що кожного уїк-енду купують один-два пістолета або рушницю».
За різними оцінками, на руках у американців від 350 до 400 млн. одиниць зброї. Якщо долучити до цієї статистики зброю, яку виготовили до Другої світової війни і яка теоретично теж може залишатись у бойовому стані, то на одного дорослого мешканця США припадає не менше п’яти одиниць зброї.
Як і до кого звернутись, щоб інвестувати в виробництво зброї в Україні?
Не варто, поки монополія належить державі і близькодержавним діячам.
Уже писал, что никто не готов вкладываться. В Турции "кормил" одного разработчика и производству АРЛ (автоматических линий). Теперь накрылось медным тазом. Есть еще в двух местах возможность поставки оборудования, стандарт НАТО и Варшавшского договора. Размещение в Балаклеи (Харьковского область), там у напарника своя территория и здания. Рядом с ремзаводом МО... Посольство страны поставщика знает меня, так как это не первый проект, только теперь на нашей стороне будет.
Це не відповідь на моє питання
Так как это "нулевка" многие и бояться вкладываться, бояться прогореть... Ниже написал про ХЗТО как вариант вложения. Нулевых циклов на просторах бывшего СССР было не много, да и ПКТБ тоже единицы. Можно видеть сейчас эту конкуренцию на Восточном фронте от ПКТБ РФ (как государственных, так частных компаний).
Если просто в работающее, то можно ЧАО ХЗТО. Если производство патронов, то мои посты можно смотреть. Сам завод 1,5...2 млн требует, расширенный 15 и 5 га земли. Все зависит от оборудования и оснастки.
>>Некоторые люди так встревожены, что каждый уик-энд покупают один-два пистолета или ружье».
Правильное проявление тревоги. В любой непонятной ситуации покупай оружие и патроны.
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати