Полицейский застрелил виновника ДТП, который угрожал ему оружием

| Самооборона, Силовые Структуры, За рубежом | Автор: Web admin
Українською

Происшествие на дорогеПроисшествие на дороге

В городе Шарлотт, штат Северная Каролина, 28-летний Жосуэ Диаз за рулем своего автомобиля поцарапал бок другого автомобиля и поехал дальше. Пострадавший водитель погнался за ним, и через некоторое время виновник остановился.

Вместо того чтобы извиниться, он достал свой пистолет и направился к преследователю. Но ему не повезло, за рулем второго автомобиля был полицейский под прикрытием. Полицейский решил не испытывать судьбу и открыл огонь первым, убив Диаза на месте.

«Похоже, что мы имеем дело с агрессивным поведением на дороге. Я пока не могу сказать, стрелял ли Диаз, но на месте происшествия мы нашли его пистолет. Согласно процедуре, на время проведения расследования детектив будет временно отстранен от службы», – рассказал заместитель шефа полиции Джефф Эстес.

В обществе тут же поднялась волна возмущения, мол «почему полицейский не использовал перечный спрей или электрошокер?».

К сожалению, они не понимают, что такие средства мало эффективны, тем более, когда у подозреваемого в руках огнестрельное оружие.

1,0 1 -1 2
Комментариев (13)

 • 23.03.2017 14:47
  #
  - -9 +

  Цей випадок радше свідчить проти зброї, ніж за. Не було би в того Діаса пістолета, ніхто б нікого не застрелив. У нас таких Діасів на дорогах теж повно.

  • 23.03.2017 22:16
   #
   - 1 +

   Ой та невже?! В нас повно на дорогах озброєних ушльопків з нелегальною чи нагородною зброєю. І отримати кулю під час сварки цілком ймовірно. Але ж КС для цивільних в нас заборонена! То де ж вона узялася? )))

   • 24.03.2017 10:33
    #
    - -2 +

    Реакцію американського поліціянта я розумію: він працює під прикриттям і цілком міг сприйняти цей інцидент як те, що злочинці його викрили і хочуть вбити.
    А тепер давайте повернемось до українських реалій і до того про що ви кажете. Припустімо, з вами сталась подібна ситуація і місцевий Діас витягує свого пістолета. А у вас теж є пістолет. Ваша реакція? Ні хвилини не сумніваюсь, що ви його теж витягнете. Ну а навіщо ж ви носите пістолет, як не для таких випадків? І буде стрілянина. А якби у вас не було пістолета, то цей Діас помахав би ним перед вашим носом, ви би, можливо, засунули свій гонор куди подалі і на тому й розійшлись би. І ще доповіли б у поліцію про цей випадок і з ним вже розбиралась би поліція, а не ви самотужки по ковбойськи із своїм стволом.

    • 24.03.2017 19:13
     #
     - 0 +

     "А якби у вас не було пістолета, то цей Діас помахав би ним перед вашим носом, ви би, можливо, засунули свій гонор куди подалі і на тому й розійшлись би." (с).

     А якщо в нього шарикі за ролики саме заїхали, бо жінка вранці не дала, бо прознала про коханку і тепер за шлюбним контрактом при розводі забирає собі все, і він в цих думах, їдучи дорогою зацепив авто, власник якого погнався за ним.....а далі по тексту??? :)

    • 24.03.2017 21:05
     #
     - -1 +

     Не знаю звідки у вас ці фантазійні потуги про "помахав" і розійшлись, мабуть ви вирішили мене потролити (щось останнім часом випадків збільшилося). Але якщо вас влаштовує щоб перед вами якийсь неадекват "махав" зброєю, а ви такі собі тим часом пхали б свою гідність куди вам заманеться, то будь ласка, це ваша справа. А я от хочу мати вибір, що і куди мені пхати.
     Ну і останні випадки доводять що далеко не завжди розійтись вдається миром. Бажаєте грати у лотерею "помилує чи ні" - грайте, це буде ваш особистий вибір, а я бажаю мати свій власний.

  • 24.03.2017 18:05
   #
   - 0 +

   оце ви Геращенко)))) вибачте за мат

 • 23.03.2017 16:35
  #
  - 4 +

  Цей випадок доводить, що в нормальному суспільстві кожен несе відповідальність за свої дії. Я про Ідіота Діаза. Ось якби він був яким-небудь суддею або народним дупитатом в Україні, то в аналогічній ситуації міг би півміста перестріляти і його би ще й нагородили за захист верховенства права від юрби.

  • 23.03.2017 16:58
   #
   - -4 +

   В Америці маємо безліч прикладів коли не-депутати півміста перестрілюють. Не треба нас вважати такими винятковими в цьому плані.

   • 23.03.2017 17:46
    #
    - 1 +

    І на підтримку цих "стрільців" висловлюються американські державні достойники аж до найвищих включно? Можете надати посилання на реальні приклади?

   • 23.03.2017 22:18
    #
    - -1 +

    І мені коли що про "пів міста" будь ласка надайте посилання. ))))

  • 24.03.2017 00:52
   #
   - 0 +

   В америці я думаю ще й доведуть правоту поліуейського та ще й не по формі а підприкриттям. А у нас мабуть ще б і відсидів ))

 • 23.03.2017 17:49
  #
  - 0 +

  Волну возмущения в обществе , по поводу того почему мол полицейский не использовал перечный спрей или электрошокер подняли те кто к счастью не оказывался в подобной ситуации , уверен , что если бы в аналогичной ситуации оказались бы те кто гонит волну или их близкие они поступили точно также как и коп . Если придурок совершив ДТП хватается за ствол он достоин утилизации противоположной стороной , у которой тоже оказался ствол , только использован был для устранения угрозы своей жизни и здоровью , а может быть и окружающих . Думаю , что коп поступил верно , отработал средства затраченные на него налогоплательщиками США , избавив общество от возможной угрозы .

 • 23.03.2017 23:07
  #
  - 0 +

  Правильно зробив, розвелось підарів!


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать