Сильніші за самих себе: чому ЗСУ піднялися в рейтингу найсильніших армій світу

| Силові структури | Автор: Web admin

The Ukrainian ArmyThe Ukrainian Army

Збройні сили України посіли 29-те місце в щорічному рейтингу найсильніших армій світу Global Firepower (GFP). Порівняно з рейтингами попередніх двох років GFP наша країна піднялася на одну позицію вгору, але так і не досягла показників 2014 року, коли посідала 21 місце.

Але при цьому вважається, що бойові можливості ЗСУ на сьогодні набагато вищі, ніж 4 роки тому. Ось чому такі рейтинги не можуть дати об'єктивного уявлення про можливості Збройних сил.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Переглядів: 286 , Коментарів: 1

Найкраща армія, яка коли-небудь була в Україні. Зміни у Збройних Силах України з часу початку російської агресії

| Силові структури | Автор: Web admin

The Ukrainian ArmyThe Ukrainian Army

Нещодавно на сайті польського Центру східних досліджень у Варшаві було опубліковано статтю «Найкраща армія, яка коли-небудь була в Україні. Зміни у Збройних Силах України з часу початку російської агресії».

В даній роботі іноземні експерти на основі інформації з відкритих джерел проаналізували основні зміни, які відбулися в наших Збройних Силах, починаючи з 2014 року.

Рейтинг: 0, Тип: Блоґ, Переглядів: 990 , Коментарів: 2

Вінницький поліцейський підстрелив колегу на очах у дітей

| Силові структури, Техніка безпеки | Автор: Web admin

Вінницький поліцейський підстрелив колегу на очах у дітейВінницький поліцейський підстрелив колегу на очах у дітей

У сільській школі на Вінниччині капітан поліції з бойової зброї підстрелив лейтенанта на очах у сорока учнів. Це сталося у класі, де правоохоронці розповідали дітям про особливості своєї роботи і показували прийоми самооборони. Колишні беркутівці зараз служать у роті особливого призначення.

Рейтинг: 7, Тип: Блоґ, Переглядів: 966 , Коментарів: 7

Українські десантники показали найкращі результати на курсах S.W.A.T. у Польщі

| Силові структури | Автор: Web admin

Special Weapons And TacticsSpecial Weapons And Tactics

Впродовж тижня троє українських військових проходили курси контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. Про це на повідомили у прес-службі Генерального штабу ЗСУ.

Рейтинг: 3, Тип: Блоґ, Переглядів: 471

Корпус морской пехоты США получит новую снайперскую винтовку Mk 13 Mod 7

| Силовые Структуры, Винтовки, За рубежом | Автор: Web admin

Морпех Черноморских ротационных сил стреляет из винтовки M40A1 во время учений «Серебряная стрела» в поддержку операции «Атлантическая решимость» на полигоне в Адажи, Латвия, 16 октября 2016 г.Морпех Черноморских ротационных сил стреляет из винтовки M40A1 во время учений «Серебряная стрела» в поддержку операции «Атлантическая решимость» на полигоне в Адажи, Латвия, 16 октября 2016 г.

Снайперы-разведчики Корпуса морской пехоты США наконец получат новую снайперскую винтовку – Mk 13 Mod 7, которая заменит собой систему M40.

Снайперская система M40 стоит на вооружении морпехов еще со времен Вьетнамской войны, и решение о ее замене ожидалось уже очень давно. С началом Войны против терроризма в 2001 году, прицельная дальность стрельбы системы M40 в пределах 1000 ярдов оказалась недостаточной для условий, в которых работают солдаты в Афганистане и Ираке.

Рейтинг: 3, Тип: Блоґ, Просмотров: 162

Родина опасается своих защитников?

| Силовые Структуры, Политики и оружие | Автор: Василий Задов

Оружие есть? А если найду?!Оружие есть? А если найду?!

Доброго здравия, камрады! Хочу поделиться новостью, вызвавшей у меня "лютый бугурт", как принято называть на форумах.

Маленькая ремарка: Я являюсь непосредственным участником войны с РФ (как и многие наши коллеги), с 2014 года. На сегодняшний день прохожу службу в одной из воинских частей доблестной Украинской армии.

Рейтинг: 9, Тип: Блоґ, Просмотров: 1466 , Комментариев: 15

Солдати удачі: чи можна легалізувати українські «приватні армії»?

| Силові структури | Автор: Web admin

За кордоном приватні військові компанії мають на своєму озброєнні автоматичну вогнепальну зброю та різноманітну техніку, наприклад, гелікоптери. На фото - бійці ПВК Blackwater у Багдаді, 2004 рік За кордоном приватні військові компанії мають на своєму озброєнні автоматичну вогнепальну зброю та різноманітну техніку, наприклад, гелікоптери. На фото - бійці ПВК Blackwater у Багдаді, 2004 рік

В Україні хочуть легалізувати приватні військові компанії (ПВК), які зможуть виконувати широкий спектр задач: від воєнізованої охорони об'єктів до повноцінної участі у збройних конфліктах.

Законопроект про узаконення ПВК в Україні найближчим часом планує внести до парламенту депутат Євген Дейдей. Як саме пропонують легалізувати приватні військові компанії та які наслідки це може мати - в аналізі BBC News Україна.

Рейтинг: 6, Тип: Блоґ, Переглядів: 867 , Коментарів: 15

Професія: снайпер. Про норвезьких стрільців і їхню зброю

| Силові структури, Гвинтівки | Автор: Web admin

Про норвезьких стрільців і їхню зброюПро норвезьких стрільців і їхню зброю

Постріл у гвинтівки Barrett MRAD короткий і глухий, дарма що боєприпаси до неї – чи не найпотужніші серед усієї стрілецької зброї норвезької армії. Через секунду лунає сталевий ляск від мішені. Куля від патрона .338 Lapua долітає до цілі швидше, але звуку, щоб дійти назад, потрібно саме стільки часу.

Звук цей лунає щоразу, коли снайпер Телемаркського батальйону натискає на спуск. До цілі 211 метрів. Але говорити йому, щоб цілив точно в середину – це те ж саме, що просити циркового акробата постояти на одній нозі.

Рейтинг: 6, Тип: Блоґ, Переглядів: 1603 , Коментарів: 1

Минобороны Молдовы отложило закупку летального оружия для армии

| Силовые Структуры, За рубежом | Автор: Web admin

Минобороны Молдовы отложило закупку летального оружия для армииМинобороны Молдовы отложило закупку летального оружия для армии

Министерство обороны Молдовы отложило закупку летального оружия для армии. Как заявили в ведомстве, им не удалось найти источники финансирования для закупки вооружения, в том числе и через проекты внешних партнеров.

Глава управления институционального менеджмента минобороны Василий Бзовый уточнил, что закупка оружия предусмотрена в Концепции развития Национальной армии.

Рейтинг: 0, Тип: Блоґ, Просмотров: 217 , Комментариев: 5

В Україні стартує весняний призов на військову службу

| Силові структури | Автор: Web admin

У Києві стартував призов на строкову військову службуУ Києві стартував призов на строкову військову службу

2 квітня, і до кінця травня, в Україні триватиме весняний призов на строкову військову службу. Про це заявив начальник Головного управління персоналу заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Артур Артеменко.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Переглядів: 332 , Коментарів: 1

Нові правила для поліції: що змінилося у дисциплінарному статуті

| Силові структури, Законодавство | Автор: Web admin

Нові правила для поліціїНові правила для поліції

Нещодавно Верховна Рада ухвалила оновлений дисциплінарний статут Національної поліції, який відкладали близько двох років. У цій статті йтиметься про зміни в документі, і як вони торкнуться пересічних громадян.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Переглядів: 1241 , Коментарів: 3

Опубліковано відео, як тренують десантно-штурмові війська України

| Силові структури | Автор: Web admin

Навчання бійців десантно-штурмових військНавчання бійців десантно-штурмових військ

Постріли з важкої зброї та автоматні черги лунають на навчаннях неподалік Житомира. Тут тренують десантників. Інструктори, які вже мають досвід бойових дій на сході країни, передають свої навички курсантам 199-го навчального центру десантно-штурмових військ

Завдання десантників-розвідників під час навчань – знищити техніку противника і відійти під прикриттям димової завіси на безпечні позиції. Вчать курсантів орієнтуватися на місцевості та вправлятися з різними видами зброї військовослужбовці, які мають досвід бойових дій на сході.

Рейтинг: 5, Тип: Блоґ, Переглядів: 548

Как литовцы готовятся к партизанской войне: Фото с учений Allied Spirit VIII

| Силовые Структуры, За рубежом | Автор: Web admin

Бойцы Добровольческих сил национальной обороны Литвы организуют засаду на колонну бронетехники с использованием стрелкового и противотанкового оружия во время учений Allied Spirit VIIIБойцы Добровольческих сил национальной обороны Литвы организуют засаду на колонну бронетехники с использованием стрелкового и противотанкового оружия во время учений Allied Spirit VIII

В случае военной агрессии, около 5000 литовских добровольцев готовы к партизанской войне на своей территории.

Фотографии, на которых видно, как литовские добровольцы готовятся защищать Родину, опубликовало 20 марта в своем «Twitter’е» Командование специальных сил США в Европе.

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Просмотров: 490 , Комментариев: 4

На Донеччині поліцейський застосував автоматичну зброю для зупинки фури

| Силові структури | Автор: Web admin

На місці подіїНа місці події

22 березня, під час проходження перевірки на блокпосту під Маріуполем, водій вантажівки відмовився надати документи, вдарив співробітника поліції та намагався прорватися у місто. Транспортний засіб було зупинено шляхом пошкодження коліс з вогнепальної зброї.

Рейтинг: 4, Тип: Блоґ, Переглядів: 901 , Коментарів: 2