Передчасний перший постріл: чому він трапляється, і як його уникнути

| Самооборона, Техніка безпеки, Факти, статистика та аналітика | Автор: Web admin
По-русски

Передчасний перший пострілПередчасний перший постріл

Мало хто з власників зброї зазнавав те відчуття стресу, коли доводиться не просто стріляти, а цілитися в іншу людину. В такій ситуації можна зірватися як морально, так і фізично, і геть розгубити всі навики поводження зі зброєю.

Вважаєте, що з вами такого не трапиться? Але так буває. Зараз ми розповімо чому так виходить, і як цього уникнути.

Такий емоційний зрив позбавляє стрільця здатності ефективно захищатися – тобто самої причини придбання зброї. Щоб цього не трапилось, потрібно розвинути свої навички поводження зі зброєю до «підсвідомої компетентності».

На такому рівні людина настільки добре володіє навичками, що може із легкістю виконати їх одночасно з будь-якою іншою дією.

The Premature First Shot

На цьому відео зображені тренування патрульних поліцейських, для яких спеціально створювалися стресові ситуації – їх змушували закривати очі до самого початку тренування, одягали на голову мішок та інше. А потім їм потрібно було швидко зорієнтуватися, чи стріляти в мішень, чи ні. Декотрі з них стріляли в землю, губили магазин, або забували його витягти з пістолета.

Головною причиною невдач поліцейських було те, що вони занадто сильно стискали в руці пістолет і квапливо смикали спусковий гачок. Це можна виправити вправою, яка привчає стріляти тільки при повністю витягнутих руках.

1. Спочатку стрілець охоплює рукоятку пістолета сильною рукою, тим самим відключаючи будь-які автоматичні запобіжники.

2. Потім він витягує пістолет, піднявши його вгору над кобурою. Вказівний палець випрямлений і притиснутий до рамки.

3. Потім пістолет повертається у напрямку до мішені, сильна рука випрямляється. Слабка рука зустрічається з сильною на півдорозі від грудей у напрямку до мішені. Вказівний палець починає опускатися на спусковий гачок.

4. Руки продовжують рухатись вперед, стрілець стає у фронтальну стійку. Очі сфокусовані на мушці. Вказівний палець лежить на спусковому гачку.

5. Поки зброя рухається у напрямку до мішені, стрілець починає тиснути на спуск.

6. Руки повністю випрямляються. Виконується постріл.

Ця вправа спрямована саме на механіку рухів стрільця. Її варто повторювати, поки не буде досягнуто «підсвідомої компетентності».

Web admin Автор: Web admin11351,2 Переглядів: 1001 - 2 +
1,0 1 -1 2
Коментарів (0)

Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати