Європейська Рада затвердила посилені правила збройового законодавства в ЄС

| Політики та зброя, За кордоном, Законодавство | Автор: Web admin
По-русски

EU control of the firearmsEU control of the firearms

Як ми вже повідомляли, в ЄС давно планували переглянути і доповнити директиву 91/477/ECC, у якій визначаються правила придбання і володіння вогнепальною зброєю.

Зі слів функціонерів ЄС, це робиться для того, щоб перекрити терористам канали придбання зброї. Щоправда, вони забули пояснити, навіщо прирівняли до цієї категорії і законослухняних громадян.

«Нова директива запроваджує суворий контроль над придбанням і володінням вогнепальною зброєю. Ці нововведення покликані перекрити для терористів легальні канали придбання зброї. Ця директива – важливий крок вперед, який ми ухвалили у відповідь на проблеми у сфері безпеки.

Проте, нам необхідно продовжувати нашу роботу над тим, щоб перекрити злочинцям і терористам нелегальні канали придбання зброї», – заявив міністр внутрішніх справ Мальти Кармело Абела.

The EU is reinforcing gun control

Розповімо докладніше про нововведення:

Більш ретельне відстеження зброї

Виробники зброї тепер зобов'язані маркувати головні компоненти зброї. Це маркування буде єдиним для всіх країн-членів ЄС, а вся інформація записуватиметься у національні реєстри на етапі придбання зброї.

Нові заходи з деактивації і реактивації або конверсії зброї

Відтепер деактивовану зброю потрібно буде реєструвати в збройовому реєстрі під категорією «С». Холощена зброя також потребуватиме реєстрації, та ще й в тій самій категорії, що і її бойовий аналог.

Суворіші правила придбання і володіння «найбільш небезпечною» зброєю

«Найбільш небезпечну» зброю, яка належить до категорії «А», можна буде придбати тільки з дозволу держави. Приводом для такого дозволу може бути національна оборона, або захист стратегічної інфраструктури, за умови, якщо це не спричинятиме загрози суспільній безпеці.

Придбати таку зброю для спорту можна буде лише після отримання довідки від офіційної спортивної стрілецької федерації. Напівавтоматичну зброю, яку придбали до запровадження нової директиви, потрібно буде наново реєструвати.

Заборона для цивільних осіб на володіння «найбільш небезпечною» напівавтоматичною зброєю

До категорії «А» належить напівавтоматична короткоствольна зброя із магазинами на 20 і більше патронів, а також довгоствольна зброя із магазинами на 10 і більше патронів. Також підпадає під заборону довгоствольна зброя зі складаними або телескопічними прикладами.

Поліпшення обміну важливою інформацією між країнами-членами ЄС

Запроваджується система обміну інформацією між країнами-членами ЄС про придбання або відмову в придбання вогнепальної зброї.

Нові правила набувають чинності через 20 днів після підписання директиви Європейською Радою та Європарламентом.

Web admin Автор: Web admin11351,2 Переглядів: 966 , Коментарів: 20 - 0 +
Коментарів (20)

  • да пошли они все

  • 26.04.2017 17:21
    #
    - 24 +

    Другими словами - плохие дяди с пушками, приходите сюда тут вам ничто не угрожает, только приходите со своим, а то мы вас быстро поймаем если вы решите купить ствол в магазине.
    Видать мало отгребли в Париже.

  • 26.04.2017 17:34
    #
    - 32 +

    А Грузовики они не додумались запретить или ограничить, маркировать владельцев грузовиков? Там по-моему погибло больше людей, когда террористы использовали грузовики для въезда в толпу.

  • 26.04.2017 17:47
    #
    - 19 +

    Интересно, в рамках ассоциации с ЕС нам ничего не нужно будет "усиливать"? В частности, привести несуществующее законодательство в соответствие, так сказать?

    • 26.04.2017 18:41
      #
      - 10 +

      Нет. Но это не помешает Авакяну и прочим кричать о том, что надо.

  • 26.04.2017 17:50
    #
    - 16 +

    ура гейропа , більше підарів і мігрантів - меньше здорового глузду

  • 26.04.2017 18:03
    #
    - 9 +

    приобретать оружие на стороне, а то и вовсе с багажника, теперь будут намного чаще, германия, франция да и все страны с такими оружейными законами, тому подтверждение. а эта система обмена информацией о покупке или отказе, вообще убила. нормальный человек теперь уж точно оружие не в магазине будит брать. они бы еще камеру и отслеживающий чип в на шею каждому повесили бы.

  • 26.04.2017 18:39
    #
    - 19 +

    Интересно как на это отреагируют страны ЕС с остатками мозгов - Чехия, Болгария, Литва, Эстония.

  • Западная Европа полна шизиками-социалистами. Выходит, что Украина сбегает одних социалистов - к другим -_- Нужен Балто-черноморский союз))

    • 26.04.2017 21:49
      #
      - 12 +

      +НАТО. А ЕС, в том виде, что он сейчас - нафиг упал.

  • А нам точно в это самое гов... то есть ЕС надо?

    • 27.04.2017 10:51
      #
      - 4 +

      я уже точно не хочу. По-моему "безвиза" хватит с головой. Это ж прямо подарок авакову.

      • Вот-вот, нашим пидорам разрешат жениться, зато, в качестве компенсации Авакян закрутит нам гайки.

      • Меня и виза вполне устраивала. Зато едешь и знаешь что тебя 100% пропустят. А сейчас ведь, вези кучу бумажек и до последнего не знай пропустит тебя погранец или придётся жить в аэропорту, ожидая обратный рейс.

        • 27.04.2017 15:14
          #
          - 0 +

          На самом деле - нет. Даже с визой у пограничника есть полное право требовать у Вас документы, подтверждающие цель поездки и, в том числе, не пустить в страну.

          • Номинально - да. Но при визе пограничник этим заниматься не захочет, раз человек уже проверен посольством. А вот в случае безвиза погранец знает, что только он защищает ЕС от очередного подозрительного "понаехавшего".

    • 27.04.2017 15:13
      #
      - 1 +

      Надо понимать в чем суть расширения ЕС. Не в том же, что Германия, Франция и прочие хотят разделить свой высокий уровень жизни с другими странами...

      И эта суть отнюдь не в интересах стран, которые присоединяются. По сути, это колонизация в новом варианте. Когда метрополии в лице наиболее развитых стран получают дополнительные рынки сбыта и приток рабочей силы (не только более дешевой, но и квалифицированной). Ассоциация, свободная торговля, безвиз может и не помешают. А вот именно членство в ЕС для Украины скорее вредно.

      Только не сочтите за ватника... Всякие таможенные союзы это еще хуже. Ибо лучше быть колонией просвещенной и багатой метрополии, чем дикой и нищей.

      • Нам ли выбирать чьей колонией становиться? Это ИМХО позорно и вообще вопрос так стоять не должен. Пусть лучше ЕС вступает в Украину - Парижская область, Мадридская область и т.д. :)

  • 27.04.2017 14:36
    #
    - 1 +

    Маразм курепчал...

  • 27.04.2017 21:17
    #
    - 0 +

    Елої


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати