Право на носіння зброї – це інструмент, який знижує рівень злочинності
Право на носіння зброї
У 2013 році в США носити зброю без дозволу можна було лише в декількох штатах. Сьогодні таким правом можуть похвалитися 25% штатів, і їхня кількість зростає.
Американці знають, що право на носіння зброї сприяє громадській безпеці, а не призводить до хаосу і беззаконня, як кажуть нам наші політики.
І ось чому:
Право на носіння зброї гарантоване тільки законослухняним громадянам, а не злочинцям чи особам, яким це заборонено законом. Це право не означає, що в грабіжників або вбивць з'являється нова можливість отримати зброю.
Злочинці порушують закон. Їм начхати на дозволи. Саме тому, право на носіння зброї, що закріплене в конституції, жодним чином не допомагає криміналу. Це право лише дозволяє законослухняним громадянам озброюватися задля самооборони і носити зброю без реєстрації у всіляких інстанціях.
Наведемо приклад:
Припустимо, ви мешканець Техасу, в якого немає дозволу на зброю. Тим не менш, ви можете носити заряджений пістолет, помістити його в кобуру, їздити з ним містом на автомобілі – легально і без необхідності отримувати дозвіл. Але, для того щоб заправитися і не порушити закон, зброю потрібно буде залишити всередині автомобіля.
Як такий стан речей сприяє безпеці? Бути неозброєним – ось що небезпечно.
Той, хто вважає, що дозвіл, який видає уряд, робить життя безпечнішим, прикривається фальшивим почуттям безпеки. Тим паче що захист громадян – це сфера відповідальності самих громадян, а не уряду. Їхня робота – карати тих, хто завдає шкоди оточуючим.
Заподіювати шкоду іншим – це вже незаконно. Але коли поза законом ще й володіння інструментами самооборони – то щось тут точно не так. Техас, до слова, до кінця весни стане ще одним штатом, де для носіння зброї не потрібно отримувати дозвіл.
Нужно больше подобных статей! Желательно примеры из восточной Европы тоже!
Наши люди смотрят зомбо-ящик, а по нему только и показывают массовые расстрелы в США, которые раз в 3-5 лет происходят, причём зачастую в местах "Gun free zone". Конечно же, они не будут показывать статистику того, сколько людей спасли свои жизни, жизни родных, жильё, имущество и т.д. с помощью огнестрельного оружия. А так же, упоминая о том, сколько людей в год гибнут от "огнестрела", забывают упоминать, сколько людей гибнут от автомобилей! И с помощью чего, сейчас террористы в Израиле и в западной Европе совершают теракты! Не пистолеты, ни автоматы, а ГРУЗОВИКИ и легковые автомобили!
"...захист громадян – це сфера відповідальності самих громадян, а не уряду. Їхня робота – карати тих, хто завдає шкоди оточуючим."
Ось саме у цих словах і сконцентрована суть так званої "збройової культури", відсутністю якої нам дорікають деякі чиновники! Бо не вміння вправно поводитись із пістолетом робить людину культурною, а саме розуміння де і для чого цей пістолет потрібно (не можна, а саме ПОТРІБНО) застосувати. Це зветься громадська свідомість і навчитися неї можна тільки в державі, яка визнає права своїх громадян на дії пов'язані з суспільною діяльністю по захисту своїх конституційних свобод.
А точнее в странах,где государство считает граждан гражданами,а не каким-то "населением".
Наша теперішня поліція так само турбується про безпеку громадян, як колишня ДАІ "переживала " за безпеку на автошляхах
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати