Чи прийме на озброєння Морська піхота США кулемет під полімерний набій?
General Dynamics Lightweight Medium Machine Gun
Минулого місяця на урядовому ресурсі для сторонніх підрядників FedBizOpps від імені Корпусу морської піхоти та Командування сил спеціальних операцій США було розміщено оголошення щодо поставки 5 тисяч середніх кулеметів зі стрічковим живлення під набій .338 Norma Magnum.
Це оголошення не можна назвати запитом на конкурсну пропозицію – армія поки що хоче дізнатись, скільки може коштувати така партія зброї і скільки часу на це треба.
«Кулемет повинен використовувати патрони .338NM з полімерної гільзою. Вага не має перевищувати 11 кг. Довжина ствола – 24 дюйма. Скорострільність – 500-600 пострілів за хвилину. Зброя повинна бути сумісною з наявними системами прицілювання та могла працювати із передовими технологіями управління вогнем. Кулемет повинен оснащуватись як звичайним швидкозмінним стволом, так і стволом з інтегрованим глушником. У кулемета має бути тринога, а також сумісність з наявними верстатами для моделі M240B/C. Кулемет повинен ефективно влучати в ціль з відстані 2 км», – йдеться в оголошенні.
Таке описання майже повністю збігається з моделлю LWMMG під набій .338NM, яку розробляє компанія General Dynamics. Патрон .338NM, нагадаємо, був розроблений для спортивної стрільби з великих дистанцій. Куля з вагою 300 гран здатна легко вражати цілі з дистанції двох тисяч метрів і більше.
General Dynamics Ordnance & Tactical Systems - Light Weight .338 Cal Medium Machine Gun [480p]
Кулемет LWMMG повинен замінити модель M2HB, що встановлюється на автомобілі і плавзасоби. Так само його легко можна використовувати як ручний кулемет, враховуючи, що вага нових боєприпасів значно менша за .50BMG.
Є думка, що новий кулемет відкриє шлях для нової снайперської гвинтівки під той самий патрон.
Раніше ми розповідали, що військова науково-дослідна та виробнича організація «Picatinni Arsenal» почала розробку більш легкої версії кулемета M249 під полімерний набій.
Американці як і раніше витрачають гроші на те щоб максимально збільшити дистанцію бою і за рахунок високотехнологічних рішень отримати перевагу над супротивником. Тим самим зменшуючи втрати серед особистого складу. А в нас накривають людей артилерією, а відповідати адекватно не дають незважаючи на людські втрати.
Різна тактика і різні результати...
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати