Історія табельної зброї поліції Нью-Йорка: від револьверів до напівавтоматичних пістолетів
Нью-Йоркські поліцейські на службі
Поліцейське управління Нью-Йорка започаткували 7 травня 1844 року і аж до 95-го поліцейські не отримували зброї – вони мусили самостійно її купувати. Але все змінилося, коли президентом Ради комісарів поліції міста Нью-Йорк став Теодор Рузвельт.
Він наказав стандартизувати всю зброю і закупив 4,5 тисяч шестизарядних револьверів Colt New Police під патрон .32 S&W Long.
Colt New Police Revolver
У 1907 році виробництво Colt New Police припинилося, і його замінили револьвером Colt Police Positive .38, який мав запобіжник курка.
Colt Police Positive
У 1926 році, перед запровадженням «сухого» закону, поліція озброїлась більш потужним револьвером Smith & Wesson Model 10 .38 Special. Model 10 став подальшим розвитком армійського револьвера S&W .38 Hand Ejector Model і був першим револьвером компанії із засувкою барабана на лівій стороні рамки. Їх було випущено більше 6 млн. одиниць, що зробило Model 10 найпопулярнішим револьвером XX століття.
Smith & Wesson Model 10
У період з 1960 по 1978 рр. на озброєнні поліції було кілька револьверів, таких як S&W Model 10, Colt Official Police та Dan Wesson Model 11 під патрон .38 Special. Поліцейські не на службі носили ще й Colt Detective Special та S&W Model 36.
Один з варіантів Dan Wesson Model 11, також була модель під патрон .357 Mag з 6-дюймовим стволом.
У 1979 році випускникам поліцейської академії почали видавати револьвери Ruger Police Service Six .38 Special, який став першою спробою компанії вийти на ринок револьверів з УСМ подвійної дії.
Ruger Police Service Six під патрон .357 Magnum. Поліцейські отримували модель під патрон .38 Special, а для носіння не на службі – Ruger Speed Six.
Поступово здобували популярність напівавтоматичні пістолети з місткими магазинами та швидким перезарядженням, і багато хто з поліцейських почав носити пістолет Browning Hi-Power, як запасну зброю. Річ у тім, що їм не дозволяли використовувати спідлоадери, а всі патрони до револьверів мішма лежали в поясній коробці.
Зрештою в 1993 році, через століття від появи поліції в місті, окрім револьверів, почали впроваджувати і напівавтоматичні пістолети під патрон 9 мм.
Sig Sauer P226 був одним з трьох пістолетів, які почали носити поліцейські.
З цього часу поліцейські могли офіційно використовувати належну вогневу потужність проти злочинців, котрі вже були озброєні напівавтоматичними пістолетами. У поліцейських з'явився вибір між S&W Model 5946, Glock 17 та Sig Sauer P226. Револьвери носили тільки офіцери старої школи, що не бажали переходити на напівавтоматику.
А в кінці минулого року було офіційно оголошено, що револьвери знімуть з озброєння 31 серпня 2018 року. Усі офіцери зобов'язані пройти триденний курс з використання напівавтоматичних пістолетів. На їх вибір будуть представлені Glock 17 та 19 Gen4, а також Sig Sauer P226.
Glock 17 Gen4
Ось так стисло виглядає історія табельної зброї найбільшого муніципального поліцейського управління в США, в якому працює 36 тисяч офіцерів і 18 тисяч цивільних службовців.
"Річ у тім, що їм не дозволяли використовувати спідлоадери..."
Не знаю як і сказати, але ті "заборонятелі" хіба не такі самі небезпечні як і злочинці, чи може навіть гірші?
Не думаю, що термін "табельна зброя" є правильним стосовно зброї американських поліцейських.
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати