Закликаєте до скасування Другої поправки? Бійтеся своїх бажань

| За кордоном | Автор: Web admin
По-русски

Second Amendment Repeal Second Amendment Repeal

«Перевага бути озброєними, яка є в американців перед народами майже кожної країни... незважаючи на свої армії, європейські королівства бояться довіряти людям зі зброєю», – написав у своєму есе «Федераліст» №46 автор Білля про права Джеймс Медісон.

Завдяки своїм правам, американці змогли скинути ярмо Британської імперії із найсильнішою у світі армією. А в цей час в Європі і колоніях люди продовжували страждати під гнітом монархій.

Для американців Друга поправка – це таке ж право, як і свобода слова або заборона на необґрунтовані обшуки.

В Європі теж намагалися впровадити таке право – в ранній редакції французької Декларації прав людини і громадянина 1789 року було написано: «Кожен громадянин має право зберігати вдома зброю і користуватися нею для самооборони, або захисту інших людей, або їх свобод», але в остаточній версії документа цьому рядку місця не знайшлося. Нові французькі еліти не довіряли людям, і незабаром реформи змінилися Епохою терору.

Під час європейських революцій 1848-1849 років республіканці в Німеччині та в інших країнах намагалися закріпити права на вільну пресу і носіння зброї, але зазнали поразки від реакціоністів. У 1689 році англійці оголосили право протестантів на носіння зброї, але «Червона загроза» зробила свої корективи і обмеження після Першої світової війни.

Не маючи альтернативи Другій поправці, європейські уряди змогли легко запровадити законодавство, що регулює обіг зброї, яке надто скидається на орвелівське думання надвоє.

У кінці 1920-х років у Веймарській республіці запровадили реєстр зброї, пообіцявши, що він ніколи не потрапить «не в ті руки». Але коли в 1933 році до влади прийшов Гітлер цей реєстр допоміг йому роззброїти всіх соціал-демократів та інших політичних ворогів, а в 1938 році і євреїв, щоб ніщо не завадило «Ночі розбитих вітрин».

У 1935 році подібний реєстр запровадив і прем'єр-міністр Франції П'єр Лаваль, а через п’ять років, у результаті Бліцкригу нацистів, став колабораціоністом і почав впроваджувати їхні диктати, серед яких була вимога здати всю зброю протягом 24 годин. Це, разом із довоєнною забороною на «військові» гвинтівки, сильно підкосило рух «Опору» Франції.

Після падіння Франції, Черчілль готувався до «бою на берегах» і благав американців надіслати зброю. Тоді газета The New York Times разом із NRA організували кампанію «Відправ зброю для захисту британської батьківщини».

Але це не навчило британців – сьогодні там заборонена майже вся вогнепальна зброя. Нещодавно ЄС запровадив всеосяжну реєстрацію зброї, і Німеччина була серед перших, хто почав її запроваджувати. А тепер ЄС планує заборонити напівавтоматичну зброю і магазини стандартної місткості, бо вони вміщують більшу кількість патронів, ніж дозволено Брюсселем.

Тим часом ісламісти регулярно перетворюють Францію, Англію та Німеччину на пекло, вбиваючи беззахисних за допомогою автоматів, бомб і вантажівок.

На жаль, трагедії трапляються і в США, де нещодавно психічно неврівноважений юнак заявляв на весь світ, що «завжди мріяв стати професійним шкільним стрільцем», і ігнорується ФБР незважаючи на те, що про його поведінку неодноразово заявляли.

А кого в цьому звинувачують? Звичайних американців, забороняючи їм купувати зброю, навіть незважаючи на те, що вони не значаться у списках терористів.

Закликаєте до скасування Другої поправки? Бійтеся своїх бажань

Web admin Автор: Web admin11351,2 Переглядів: 361 , Коментарів: 3 - 3 +
1,0 1 -1 3
Коментарів (3)

  • 01.05.2018 22:50
    #
    - 5 +

    Здается мне, демократы после Трампа поработают над оружейным законодательством. Учитывая авторитет США в мире, с нее возьмут пример более лояльные к обороту оружия страны. Но суть в другом, людей разоружают, а учитывая рост терактов в мире, для обеспечения безопасности будут навязываться системы тотального контроля и слежки. Уже сейчас во многих странах устанавливаются в общественным местах системы видеонаблюдения с распознаванием по лицу и походке. Такими темпами, под предлогом борьбы с преступностью, можно дойти до крайностей в т.ч. контроля интернета, цензуре и подавлению свободы слова (яркий пример – Россия с их Роскомнадзором и, наверное, Китай). Создаются опасные прецеденты на геополитическом уровне с вероятными долгосрочными негативными последствиями. Да и Европа не отстает в хоплофобских настроениях.

  • 02.05.2018 17:44
    #
    - 0 +

    А как там в братской Монголии ?

  • 02.05.2018 19:05
    #
    - 2 +

    Коли правляча верхівка бачить, що народ став занадто вільним, вона починає "закручувати гайки". Перша ознака вільної людини "право носити меч" (який сенс у свободах якщо тобі їх нічим захищати). Забери у людини можливість захищати свої свободи і він автоматично стане рабом. Так хто ми?


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати