Ківалов пропонує дозволити суддям носити вогнепальну зброю пожиттєво
Сергій Ківалов
«Трагедія, що сталася в Кременчуці і потрясла всю країну, - це результат нашої надмірної демократичності, у яку ми загралися, оглядаючись і прислухаючись до всіх внутрішніх та зовнішніх порадників. Скільки ми обговорюємо посилення гарантій безпеки суддів та членів їх сімей? Так ось 12 лютого цю «болтологію» своїм життям оплатив суддя Кременчуцького суду, тридцятичотирирічний Олександр Лободенко», - зазначив політик.
«Згадаймо вбивство судді Шевченківського суду Києва або звірячу розправу над сім'єю харківського судді Володимира Трофимова, де самому судді та його близьким відрізали голови і забрали їх із собою!» - нагадав він.
«Скільки ще суддів повинні в буквальному сенсі слова кістьми лягти, щоб держава їм гарантувала безпечне винесення законних справедливих рішень, щоб суддя банально не боявся помсти тих, кому не сподобалося його рішення, винесене ім'ям України? – наголосив Сергій Ківалов. - Зазначу, що основна версія у справі про вбивство судді Лободенка – його професійна діяльність. Суддя сьогодні практично беззахисний! Правильно сказав Віктор Пшонка: «Суддівська мантія - не бронежилет».
Як наголосив політик, він давно виступає «за посилення гарантій безпеки суддів. Зокрема, за те, щоб суддям дозволили носити вогнепальну зброю. І не тимчасово, як дозволено нині, не за заявою про небезпеку, а автоматично, з моменту вступу на посаду і довічно. Помститися судді за рішення, що не сподобалися, можуть і після відставки».
«Обов'язково треба посилити гарантії недоторканності суддів», - додав він. «Сподіваюся, зараз справа зрушиться з мертвої точки. Тим більше, що Президент дав відповідне доручення Кабінету Міністрів. До речі, серед законів, прийнятих 16 січня у парламенті, які були так розкритиковані опозицією і потім скасовані, якраз були положення, які дозволили б на законодавчому рівні посилити заходи безпеки суддів», - сказав народний депутат.
Прохання поставити рейтинг висловлюванню цього політика.
Гараздо важнее для страны на данном этапе было бы обеспокоиться вопросом ответственности судей за неправосудные решения. Кро ме того, было бы важнее обеспечить выборность судей территориальными общинами, чтобы судья знал, что служит народу Украины а не президенту, председателю государственной судебной администрации или совета судей.
Стаття 24 Конституції України
“Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками”.
Хоча, хто вже там дивиться в ту конституцію...
Статья распространяется на людей!
Уголовники не убивают судей, потому что понимают, что получили свой приговор заслуженно. Убивают те кто считает, что решение в отношении их было не справедливым. Как правило это относится к решениям в экономической сфере, а ведь этот судья занимался гражданскими делами, вот вам и ответ.. Знаете, что самое интересное, что при такой рискованной работе, желающие стать судьей записанны в очередь на десять лет вперед. Смелые люди эти судьи, даже гнева людского не боятся. Власть дает понять судьям; вы принемайте правильные решения, а мы вас будем охранять
Морже б судді спочатку виносили ці справедливі і законні рішення, а вже потім думали про безпеку...
Гарантією безпеки для суддів в першу чергу є винесення законних і справедливих рішень, а не наявність зброї.
Трагедия, произошедшая в Кременчуге и потрясшая всю страну.
Так прямо і потрясла.
Беркуту РПГ, суддям УЗІ. Громадянам заборона піднімати очі при променаді представника влади біля них.
Это же надо! А вот в 2007, например, врача убили. И, кстати, несомненно из-за исполнения им профессионального долга. censor.net.ua
И, что характерно, никто и не почесался. А судья, видите ли, должен жить вечно.
ну если с таким подходом Кивалого - давайте поднимем статистику - кого в Украине убивали - и всем выдадим оружие, хрена ли... чем судьи ровнее всех других?
Статьей 24 Конституции Украины все сказано . Раз все равны значит все имеют право на владение оружием! Судья, рабочий, мент, колхозница, бизнесмен или домохозяйка разницы не имеет! Все имеют право на защиту своей жизни и жизни своих близких.
Сірьога-Підрахуй, як завжди, "самий умний"
Да уж . Расщитывать на понимание и поддержку и понимание закона об оружии таких деятелей не приходится ! Среди моих знакомых в прошлом году 2 человека пострадали от гопников . Один стал инвалидом 3-й группы-милиция не нашла преступников . Так что они не имеют права защищатся при помощи оружия ?! А вот чтобы пострадал хоть один судья у нас в городе за всю жизнь не припомню !
Всем известный Зварыч стал маркером состояния нашей системы "правосудия" и исключением, которое лишь подтверждает правило - судья неприкосновенен. Сотрудники ГСО, которые в Харькове посмели одеть наручники на пьяного судью были сразу же арестованы и до сих пор под следствием. Прокуратура грудью встала на защиту его сиятельства суддьи. Не может не возмущать прокуратуру тот факт, что когда сотрудники ГСО узнали кто именно на них напал и пытался отобрать оружие, они не упали сразу на колени и не целовали ноги, а еще целых 20 (!) минут не снимали наручников с белых ручек представителя высшей касты. Арестованным сержантам и прапорщикам ГСО грозит лишение свободы сроком до 8 лет. И поделом.
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати