Поліція Молдови вилучила зброю та боєприпаси, які призначалися для дестабілізації

| За кордоном | Автор: Web admin

Міністр внутрішніх справ Данієла Місаїл-НікітінМіністр внутрішніх справ Данієла Місаїл-Нікітін

Зброя та боєприпаси, знайдені під час обшуків у Молдові, призначалися для дестабілізації. Про це заявила міністр внутрішніх справ Данієла Місаїл-Нікітін після засідання уряду.

«Йдеться про кримінальну справу, порушену за фактом наміру організації дестабілізацій у Молдові. Були проведені обшуки, і ми маємо осіб, затриманих на 72 години», — повідомила глава МВС.

За її словами, походження зброї та боєприпасів ще належить встановити.

«Механізми можуть бути різними. Вони можуть надходити з України, але є й випадки, коли зброя потрапляє з країн Європейського Союзу. Також бувають ситуації, коли використовується регіон на лівому березі Дністра», - наголосила міністр.

Вилучені предметиВилучені предмети

Нагадаємо, напередодні поліція повідомила про найбільшу партію зброї та боєприпасів, вилучених у ході операції у справі про вимагання. За даними слідства, злочинна група, очолювана 45-річним чоловіком, починаючи з 2025 року, намагалася отримати з іншого учасника 30 тисяч євро, погрожуючи йому, у тому числі вбивством, і посилаючись на фіктивний борг.

Під час обшуків було виявлено та вилучено 16 одиниць вогнепальної зброї, включаючи автомати, снайперські гвинтівки та карабіни, близько 10 тисяч патронів, 5 гранат та 2 гранатомети, заховані у стіні. Крім того, поліцейські знайшли три паспорти з однією фотографією, але різними особами, а також інші заборонені предмети.

На підставі зібраних доказів чотири особи були затримані для встановлення всіх обставин та походження арсеналу.

captura arme si munitii

* * *

Стати членом УАВЗ

Допомогти УАВЗ

Web admin Автор: Web admin11470,2 Переглядів: 7 - 0 +
Коментарів (0)

Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати