Професорка з «подвійним життям»: стрілянину визнали самообороною

| За кордоном | Автор: Web admin

Загибла професорка Ешлі Е. МаккінзіЗагибла професорка Ешлі Е. Маккінзі

У штаті Теннессі ранком 4 грудня 2025 року 27-річний водій їхав на роботу, коли на дорозі перед ним з’явилася жінка в масці у вигляді черепа. Вона жестами змусила його зупинитися й почала швидко наближатися до авто, тримаючи зведений пістолет калібру .380 ACP і направляючи його прямо на водія.

Чоловік дістав власну зброю і відкрив вогонь крізь лобове скло, зробивши кілька пострілів. Жінка отримала смертельні поранення й померла на місці.

Пізніше з’ясувалося, що це 41-річна викладачка соціології університету MTSU Ешлі Е. Маккінзі. Біля неї знайшли пістолет, маску, а також рюкзак із нічною оптикою, ліхтарями та іншим спорядженням — набір, більше схожий на реквізит для нічної засідки, ніж на життя університетського викладача.

Розслідування показало, що за зовні благоподобною академічною кар’єрою ховалося зовсім інше життя. За словами знайомих, жінка тривалий час вживала важкі наркотики й поводилася дедалі більш параноїдально, вірячи, що її переслідують. Токсикологія підтвердила високі рівні метамфетаміну, які можуть викликати галюцинації та агресивну поведінку.

У підсумку прокуратура дійшла висновку, що водій опинився перед безпосередньою загрозою життю і діяв у межах необхідної самооборони. Обвинувачення з нього зняті, справу офіційно закрито.

Фінал цієї історії виглядає майже як чорний анекдот: вдень — лекції про соціальні проблеми та насильство, а вночі — маска, пістолет і власна «операція» на дорозі, яка закінчилась фатально.

* * *

Стати членом УАВЗ

Допомогти УАВЗ

Web admin Автор: Web admin11481,2 Переглядів: 45 - 0 +
Коментарів (0)

Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати