Пістолет під набій для гвинтівки: за і проти
Пістолет-кулемет зі стабілізуючим плечовим фіксатором
Через те, що ATF дозволило використання стабілізуючих плечових фіксаторів, в США на сьогодні пістолети на базі AR та АК розкуповують наче гарячі пиріжки.
Хоча це дивно, адже така зброя не така точна, з неї важче прицілюватися, та ще й дульний спалах набагато сильніший, ніж у повнорозмірних гвинтівок. Але чому ж вони такі популярні, якщо єдина їхня перевага – це розмір?
Компактність. Навіть найтіснішому будинку ви не почуватиметеся затисненим, коли доведеться захищати себе і свою сім'ю.
Гучність. Дивина, але багато-хто обожнює гучний ляскіт і спалах при відстрілі патронів 7.62x39мм або 5.56х45мм через короткий ствол.
Взаємозамінність магазинів. Якщо використовувати нарівні з гвинтівкою звичайний пістолет, то загальні витрати збільшаться. Пістолетні магазини коштують $ 30-50. А магазини до АК або AR-15 можна знайти і за $ 12, до того ж вони вміщають удвічі більше набоїв.
Пістолет-кулемет зі стабілізуючим плечовим фіксатором
З мінусів пістолетів можна виокремити велику вагу, особливо тих, що побудовані на базі АК. Також, патрони для гвинтівки розроблені спеціально для довгих стволів. Якщо їх відстрілювати через короткий ствол, то порох згоряє не до кінця, від чого й виникає сильний дульний спалах. Багатьох це розважає, але може і засліпити або навіть оглушити.
Відбій при стрілянні з такої зброї сильніший, аніж при стрілянні з пістолетів під патрон 9х19мм або .45 ACP. Плечової фіксатор допоможе зменшити відбій, але ж ATF може й скасувати свій дозвіл на це пристосування. А такі модифікації можуть зайти надто далеко. Хтось може приєднати передню ручку, а це вже зробить пістолет короткоствольною гвинтівкою, що своєю чергою спричинить ще більше паперової тяганини з ATF.
Пістолет-кулемет зі стабілізуючим плечовим фіксатором
Незважаючи на деякі недоліки, при використанні плечового фіксатора пістолет під патрон для гвинтівки буду чудовою зброєю для небезпечних ситуацій.
А якщо у вас є гвинтівка того ж виробника – ще і заощадите на магазині. Взаємозамінність магазинів і набоїв, укупі з вогневою міццю повнорозмірної гвинтівки, котра вміщається в чохол від тенісної ракетки – величезний плюс.
Пистолет-пулемет потому и "пистолет-...", что стреляет пистолетным патроном, а указанные образцы оружия стреляют патронами другого типа и потому пистолетами-пулеметами считаться не могут. Да и семейство АК, например, тоже к "винтовочному" патрону никакого отношения не имеет, потому как патрон 7,62х39 промежуточный, но никак не пистолетный и не винтовочный.
Совершенно верно Олександр Сорба,
Можно еще добавить что для классического ПП характерна работа со свободного затвора (по этому пулемет).
А то что в статье малогабаритный автомат зовут на русском.
АКС74У создавался для водителей и тем, кому нужен доплнительное оружие помимо основного.
интерестно как его теперь апгрейдят энтузиасты?
Стоящий на тандартном АКСУ дожигатель плохо гасит пламя.
А есть более современный болгарский кринков. На колокол похож.
Кто может прокоментировать оригинальный обвес и сравнить с новыми современными разработками?
Що за "плечовий фіксатор" - поясніть будь ласка.
На картинке большое отверстие в прикладе- в него продеваешь руку и фиксируешь ремешком- в итоге относительно стабильно стреляешь с одной руки.
На картинке большое отверстие в прикладе- в него продеваешь руку и фиксируешь ремешком- в итоге относительно стабильно стреляешь с одной руки.
Робокоп... :)
Дякую за пояснення.
Як на мене, то дурня повна, ця фіксація.
Мабуть йдеться не про плече, а про передпліччя.
Это зовется малогабаритный автомат. Ключевое различие между ПП и Штурмовой винтовкой (автоматом) - патрон.
Америкоси завжди були особливими поціновувачами бабахінку, а враховуючи скільки у них бабла, то буйству фантазії немає меж.
Враховуючи те які вних будиночи, обороняючись такою штукою можна всих сусідів перебить.
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати