Сім настанов по самообороні з вогнепальною зброєю
Водіїв вчать відхилятися назад і тримати зброю обома руками, коли вони стикаються із противником в ближньому бою
Ситуації, в яких доводиться оборонятись – небезпечні та непередбачувані. Але цей перелік рекомендацій допоможе краще підготуватися до такого перебігу подій.
Контроль над ситуацією
Самооборона починається з поінформованості. Вона містить в собі оцінювання рівня загрози, виявлення шляхів для відступу та вивчення загроз.
Також не варто забувати, що якщо можливо уникнути небезпечної ситуації, то краще так і зробити.
Використання укриттів
Слід знати, який матеріал зможе захистити вас від куль, а не лише приховати вашу присутність.
Також варто приділити час для тренувань зі стріляння з різних укриттів.
Слабке освітлення
Для самооборони при слабкому освітленні важливими є тренування з тактичним ліхтариком: дотримання правил світломаскування, вміння пересуватися та фіксувати ціль у темряві.
Також варто навчитись користуватися нічним прицільним пристосуванням, прицілом коліматора та ЛЦВ.
Палець на спускний гачок потрібно класти тільки тоді, коли вашу зброю наведено на ціль, і ви готові стріляти
Приховане носіння та влучність
Стандартні курси з поводження зі зброєю дають лише базові знання, що не містять навичок прихованого носіння, а стрілецька підготовка на таких курсах не на достатньому рівні.
Ці навички мають містити відпрацювання правильної стійки, вихоплення зброї з кобури, а також знання про те, куди потрібно цілити і як стріляти по декількох мішенях одночасно.
Рух
Стрілянина – це майже завжди переміщення. А якщо не знаєш, як потрібно рухатися, то й не зумієш прицілитися.
Тренування стрільби в русі містять в собі прицільне стріляння в русі, правильне відкриття дверей, рух по сходах і в приміщеннях з обмеженим простором.
Порядок дій у критичних ситуаціях
Незалежно від вашої тренованості, у найвідповідальнішу мить завжди може трапитися незвичайні ситуації. І ви повинні вміти з ними впоратися.
До таких ситуацій належать перезаряджання, виправлення несправностей у зброї та основи першої медичної допомоги.
Поки не вирішите стріляти, не кладіть палець на спусковий гачок
Готовність до наслідків
Інструктори поділяють надзвичайну подію на два тактичні завдання. Перше – це вижити у збройній сутичці. Друге – впоратися з юридичними та емоційними наслідками цієї сутички.
Багато хто не розуміє, що вбивство – виправдане, чи ні – це позбавлення життя. Правоохоронні органи розслідують всі вбивства однаково.
Ваші слова і поведінка після події, матимуть величезний вплив на те, якою вашу роль в інциденті побачать ваші друзі, сусіди, преса й місцева влада. Тому, потрібно визначитися: як себе вести, і що говорити в таких ситуаціях.
"Багато хто не розуміє, що вбивство – виправдане, чи ні – це позбавлення життя. Правоохоронні органи розслідують всі вбивства однаково."
А також потрібно зрозуміти, що вбивство у власній оселі це мізки грабіжника на шпалерах, та підлозі/стелі. Це привід до початку чергового ремонту! Отже все що не відбувається - відбувається до кращого! )))
А якщо без "чорного юмору", то ніж писати про поведінку після... краще б дали телефон досвідченого, та не дуже дорогого адвоката.
А тепер згадаємо той закон який зараз готується. На сьогоднішній день можливо придбати вогнепальну зброю тільки пройшовши корупційну схему. На даних фото короткостволи - в нас можливо придбати гумостріл і то окремим громадянам(практичність цієї зброї дуже низька). Тому в намальованих ілюстраціях доречно вправно "наваляти" без використання зброї.
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати