Найкращі пістолети і револьвери за версією The Washington Times
Beretta M9
Збройовий інтернет-ресурс The Washington Times склав добірку кращих, на їхню думку, моделей короткоствольної зброї.
Glock 17
Glock 17
Цей полімерний напівавтоматичний пістолет, що працює за принципом відбою ствола при його короткому ході, поступив на озброєння австрійської армії і поліції в 1982 році.
Спочатку всі цуралися цієї «пластмасової іграшки», адже складно було на той час повірити в його надійність і довговічність. До того ж, всі боялися, що він буде «невидимим» для металодетекторів в аеропортах. Але, незважаючи на всі побоювання, пістолети Glock стали найприбутковішою лінійкою компанії і зайняли 65% збройового ринку правоохоронних агентств США.
Пістолети Glock надзвичайно популярні серед населення та армій багатьох країн світу, їх використовують і для прихованого носіння, і для захисту помешкання від вторгнення, і для участі у змаганнях.
Colt 1911A1
Colt 1911A1
Це найвідоміша модель Джона Браунінга з УСМ одинарної дії, що працює за принципом відбою ствола при його короткому ході. Пістолет знаходився на озброєнні армії США з 1911 по 1985 роки.
Його перше застосування припало на кінець Філіппіно-американської війни, а потім він став широко використовуватися у Першій і Другій світовій, у Корейській та В'єтнамській війнах. Загалом було випущено приблизно 2,7 млн. одиниць цієї моделі, а на початку 1990-х її замінила Beretta M9, як основний пістолет для армії США.
Але повністю його витіснити не вдалося, адже на сьогодні вдосконалені варіанти Colt 1911 досі використовуються деякими правоохоронними агентствами, а також корпусом морської піхоти, ВМС та спецпідрозділами США.
SIG P226
SIG P226
Цей пістолет став продовженням моделі P220, основна відмінність – дворядний магазин замість однорядного. Є варіанти під набої 9мм, .40 S&W, .357 SIG, а також .22 LR.
У цій повнорозмірній моделі є також компактні варіанти – P228 і P229, у яких магазин також дворядний. Використовується правоохоронними органами у всьому світі.
CZ 75
CZ 75
Цей пістолет під 9мм боєприпас був розроблений в 1975 році у Чехословаччині, його виготовляють як в напівавтоматичному варіанті, так і з перемикачем вогню.
Пістолет має дворядний магазин та повністю сталеву конструкцію, а також відмінну репутацію серед шанувальників зброї у всьому світі.
Smith&Wesson Model 60
Smith & Wesson Model 60
Цей п'ятизарядний револьвер під набій .38 Special та .357 Magnum став першою моделлю S&W, яка була виготовлена з нержавіючої сталі.
Browning Hi-Power
Browning Hi-Power
Цю модель з УСМ одинарної дії випускають у двох варіантах – під набій 9мм та .40 S&W. Його розробку почав Джон Браунінг, а закінчив Дідьє Сев, головний конструктор бельгійської компанії FN. Браунінг помер у 1926 році, за 9 років до прем'єри моделі Hi-Power.
Це один з найпоширеніших пістолетів, він використовувався арміями понад п’ятдесяти країн. Його назва навіває помилку, адже вона стосується не потужності боєприпаса, а місткості магазина. На той час магазин на 13 набоїв – це вдвічі більше ніж у його сучасників – пістолета Люгер і Mauser 1910.
Smith&Wesson Model 29
Smith&Wesson Model 29
Цей шестизарядний револьвер з УСМ подвійної дії під набій .44 Magnum здобув слави завдяки інспекторові Каллахану – герою Клінта Іствуда із серії фільмів про «Брудного Гаррі». Цю модель продають зі стволами різної довжини – від 3 до 10 5/8 дюймів.
Walther P38
Walther P38
Цей самозарядний пістолет під 9мм набій був розроблений у 1938 році спеціально для армії Вермахту. Його модифіковані варіанти випускалися аж до 2000-х років. І тільки в 2004 році з німецької армії його витіснив пістолет H&K P8.
Ruger MK II
Ruger MK II
Модель з УСМ одинарної дії під боєприпас бічного бою .22 LR. Моделі від компанії Ruger – одні з найпопулярніших, за всю історію їх було продано більше трьох млн. одиниць.
Smith&Wesson Model 41
Smith&Wesson Model 41
Він був розроблений після Другої світової війни для участі в різних змаганнях. Його руків’я нахилено на 105 градусів, як у Colt M1911.
Colt Woodsman
Colt Woodsman
Цей спортивний пістолет, який проектував сам Джон Браунінг, випускали з 1915 по 1977 роки. Дизайн його рамки змінювався тричі, і на сьогодні розрізняють три покоління: перше випускалося у 1915-1947 рр., друге у 1947-1955 рр., третє у 1955-1977 рр.
Colt 1873 Single Action Army
Colt 1873 Single Action Army
Також відомий як «Миротворець», або Colt .45. Він був розроблений у 1873 році спеціально для уряду США і знаходився на озброєнні армії аж до 1892 року. Також його називають «револьвером, що підкорив Захід».
Beretta M9
Beretta M9
Виготовлення цієї моделі розпочалося у 1972 році, і триває до сьогодні. Є безліч варіантів цієї моделі, так само як і калібрів. Саме ця модель замінила Colt 1911 для армії США.
Smith&Wesson Model 10
Smith&Wesson Model 10
Ця модель стала першим револьвером компанії з клямкою барабана, як розташована на лівій стороні рамки. Цей шестизарядний револьвер з УСМ подвійної дії випускають з 1899 року.
Довжина ствола – від 2 до 6 дюймів. Ця модель стала найпопулярнішим револьвером ХХ сторіччя під набій центрального запалення, а на сьогодні їх випущено більше 6 млн. одиниць.
Ruger Single Six Convertible
Ruger Single Six Convertible
Цей револьвер під набій .22 Magnum часто вибирають як навчальну зброю. З 1953 року за його допомогою навчилися стріляти цілі легіони шанувальників вогнепальної зброї.
Жаль, можно только посмотреть и позавидовать тем кто может иметь эту красоту.
Там, за "бугром ", живуть люди, а ми що, раби ???
да, рабы....
а кто-то сомневается в этом ??
Это толь если касается именно Вас.
а Вы, ув. Александр, живете не в Украине ?
тогда да, это касается только меня и еще 45 млн. человек
а уж коли Вы живете в Украине, то Вы такой же раб, как и все остальные
лично для меня критерий свободы один - законный пистолет в кармане
и пока его там нет - я раб
и точка
я бы еще добавил один критерий: свобода передвижения. например, безвизовый режим с нормальными странами. так что...
критерий правильный
согласен
Человек, независимо от национальности, есть то, что он сам о себе думает.
думать человек может что угодно
некоторые даже живут в выдуманном (виртуальном) мире
но реальность несколько иная
и думать можно о чем-либо до усрачки, но от этого оно (это что-либо) не появится, увы.....
Как хорошо, что в The Washington Times еще и в оружии шарят! Сразу вспоминаются слова известной песенки "шили плотники штаны..." ))))
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати