Чотириствольний лазер системи Гатлінга з Німеччини
Germany's Got a 4-Barrel Laser Gatling Gun
На збройовій виставці «Defence and Security Equipment Industry», що проходить в Лондоні, німецька компанія «Rheinmetall Defence Electronics» представила нову антидронову лазерну систему для розміщення на кораблі.
Система складається з чотирьох лазерів великої потужності, що розміщені на турелі, в результаті чого вона схожа на кулемет Гатлінга.
Однак за принципом дії така зброя не зовсім походить на традиційні кулемети Гатлінга. Чотири лазера, кожен потужністю у 20 кіловат, стріляють одночасно, а за допомогою техніки просторового накладання всі промені сходяться в один потужністю у 80 кіловат.
Згідно прес-релізу компанії, при використанні просторового накладання на ціль можна сфокусувати будь-яку кількість енергії – треба лише додати лазерів.
Лінза кожного лазера захищена спеціальним покриттям, яке не дає променям розсіятися через туман, дощ або бризки.
Нова установка збила безпілотник на відстані 500 метрів. Також лазери можуть підривати боєприпаси, артилерійські снаряди, засліплювати сенсори інших кораблів та навіть пропалювати діри у корпусі невеликих кораблів.
Фактична далекість дії нової системи, найпевніше, буде вищою: на тестовій презентації невеличкий лазер від «Rheinmetall» лише на 30 кіловат збив 82-мм міну в повітрі на відстані в 1 км.
Майбутнє яке раніше було тільки на сторінках фантастів наступає невпинно, сподіваюсь дожити до часу бласетрів :)
80 кіловат - серйозно.
при хорошому фокусуванні в точку буде випаровувати метали.
Об'єднати такий лазер із новими радарами зі США і ...
Настоящий расцвет таких технологий придется когда разработают новые компактные ректоры. И весьма серьезные и уважаемые компании работают над своими проектами.
Небезызвестные Локхид Мартин, крупнейшая корпорация ВПК в мире, обещала в течение пяти лет представить энергоэффективный и компактный реактор холодного синтеза, а еще через пять лет после рабочего прототипа откатать технологию до коммерческого применения.
И это не только приблизит эру бластеров и электромобилей, это уничтожит углеводородную энергетику как явление.
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати