Кілька слів про упорядкування обігу та використання зброї в Євросоюзі

| Законодавство, За кордоном | Автор: Web admin
По-русски

Кілька слів про упорядкування цивільної зброї в ЄвросоюзіКілька слів про упорядкування цивільної зброї в Євросоюзі

На території ЄС існує велика кількість різних законів про зброю на національних рівнях, але немає спільного європейського законодавства. Про це у програмі «Вам слово» розповів професор з Інституту геополітики Франції в Парижі Жан-Шарль Антуан.

Існує лише одна європейська директива від 18 червня 1991 року, яку модифікували 2008 року. Вона визначає чотири категорії зброї: A, B, C і D.

А від листопада 2015 року є також рішення Єврокомісії, яке має на меті найближчим часом зробити більш жорсткими правила щодо придбання та володіння зброєю для громадян.

Контроль за обігом зброї в ЄС - utalk

Тим не менш, є деякі загальні тенденції. В цілому національні законодавства в межах Європейського Союзу носять обмежувальний характер: людина повинна бути повнолітньою, або навіть в більшості випадків мати 21 рік, не мати судимостей і повністю володіти усіма розумовими здібностями.

В усіх країнах ЄС, будь то Велика Британія чи скандинавські країни, де в основному заборонено мати зброю, чи в південних країнах, де історично склалося так, що дозвіл отримати трохи легше, щоразу потрібно мати документ.

Це або ліцензія, або дозвіл від префектури чи місцевої влади для спортивних стрільців, для мисливців та колекціонерів, які мають право володіти нейтралізованою стрілецькою зброєю.

Коментарів (6)

  • 28.01.2016 14:38
    #
    - 13 +

    Спочатку напустили несвідомих мавп бозна звідки, потім урівняли їх у правах із законослухняними громадянами, а тепер обмежують поширення зброї серед своїх жителів, тим самим лишаючи їх реального захисту.
    Логіка - ні не чув!

    • 28.01.2016 17:00
      #
      - 4 +

      потом скажут "вы не готовы ещё"
      :D

    • 28.01.2016 20:18
      #
      - 4 +

      Щось мені зовсім не подобається така політика ЄС

      • 28.01.2016 20:52
        #
        - 6 +

        Как я уже говорил, ЕС для нас плохой ориентир. Мы должны равняться на США. Идти при этом в сам ЕС или нет - большой вопрос. Кроме безвизового режима и упрощенного трудоустройства это ничего не дает. Наглядный пример - Румыния или Болгария. ЕС туда пришел, а счастье - нет. Та же коррупция, та же бюрократия, те же хреновые дороги.

        • 29.01.2016 13:13
          #
          - 2 +

          Согласен. Аналогичный пример - Норвегия, куда ЕС так и не пришёл а уровень жизни выше чем в большинстве стран ЕС.

        • Почему только США? Вон, Чехия совсем недалеко от нас... что географически, что ментально. А Молдова?


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати