Економісти: приховане носіння зброї знижує рівень злочинності

| За кордоном, Факти, статистика та аналітика | Автор: Web admin
По-русски

Економісти: приховане носіння зброї знижує рівень злочинностіЕкономісти: приховане носіння зброї знижує рівень злочинності

Дослідницький центр у справі боротьби зі злочинністю (Crime Prevention Research Center – CPRC) нещодавно провів опитування, у якому 50 економістів: 43 з США, 4 з Канади, 2 з Австралії та 1 зі Швеції – висловили свою думку щодо прихованого носіння зброї.

На питання «Зброя в США частіше використовується для самооборони або для вчинення злочинів?» 88% економістів з США відповіли «для самооборони». Коли це ж питання поставили всім економістам, то ця цифра склала 83%.

Економістів також запитали: «Як приховане носіння зброї впливає на кількість вбивств?» 81% американських економістів відповіли «зменшує», а загальний показник цієї ж відповіді серед усіх опитаних склав 74%.

Як бачимо, 4 з 5 економістів погоджуються із тим, що зброя в США частіше використовується для самооборони, а не для скоєння злочинів, і 3 з 4 згодні, що приховане носіння знижує рівень убивств.

Web admin Автор: Web admin11351,2 Переглядів: 575 , Коментарів: 3 - 9 +
1,0 1 -1 9
Коментарів (3)

  • Смущает, что в опросе участвуют экономисты, почему не инженеры?
    Ссылка "Crime Prevention Research Center" ведет на статью "Gun free zone как приглашение к разбою"

  • 09.03.2016 13:59
    #
    - 1 +

    Такие опросы делают только хуже. Потом хоплофобы будут тыкать в них и справедливо упрекать в непрофессионализме.

  • 09.03.2016 15:28
    #
    - 0 +

    Такий чудовий заголовок – «Економісти: приховане носіння зброї знижує рівень злочинності» під такий заголовок хотілося почитати про співвідношення вартості кули та здоров’я, а в деяких випадках і життя людини. Не буду стверджувати, але на мою думку людина яка постраждала від збройного нападу повинна отримати медичну допомогу від держави і тут в обговорення цього питання вступають наші «економісти». Надання першої медичної допомоги, операції, лікування, реабілітація, та повернення людини до активного суспільного життя – обходиться державі в декілька тисяч. В разі загибелі годувальника компенсації та пенсії на утримання дітей – це куча грошей.
    Під цим заголовком хотілось таку статистику:
    Зброя – набій – непрацюючий зловмисник який не приносить користь суспільству з одного боку та людина яка працює сплачує податки для утримання держави з іншого боку, що в одну мить може стати постраждалим або в гіршому випадку загиблим.
    Що для держави вигідніше з економічної точки зору зберегти здоров’я та життя людині що утримує цю державу, чи утримувати злочинця в тюрмі.


Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати