У США пістолети під набій .380 ACP побив рекорди продажів
У США пістолети під набій .380 ACP побив рекорди продажів
На сьогодні все більше американців обирають невеликі пістолети, які легко поміщаються у кишеню або жіночу сумочку. Продажі субкомпактних пістолетів побили 16-річний рекорд – у 2014 році, згідно з ATF, їх було продано 900 тис. одиниць.
Багато хто пояснює це тим, що все більше штатів дозволяють приховане носіння зброї без отримання спеціального дозволу. У цьому місяці до них приєдналася Західна Вірджинія, і на сьогодні таких штатів вже вісім.
«У пістолетів калібру .380 рамка менша, ніж у моделей калібру 9мм, тому їх легше сховати під одягом, особливо влітку. До того ж, вони стали до вподоби жінкам», – розповів консультант від NRA Справ Уилбер.
Все більше компаній випускає хоча б одну модель під набій .380 ACP
У 60-і та 70-і роки пістолети під такий патрон зажили собі поганої слави, бо робили їх з дешевих матеріалів. Але в наші часи все більше компаній випускає хоча б одну модель під набій .380 ACP, і ці моделі виготовлені якісно.
У минулому знайти патрони такого калібру було дуже важко. Але завдяки вдосконаленню процесу виробництва, ця проблема тепер вирішена.
Антизбройова риторика отримала зовсім інший ефект, і продажі зброї сьогодні б'ють рекорди. У «вільних від зброї зонах» все частіше трапляються масові убивства. Люди починають розуміти, що злочинцям начхати на ці таблички, і беруть у свої руки захист власних життів.
Добре американцю, в нього є право вибору і право на самозахист...
У нас теж будуть нормальні права, якщо гарно візьмемося за справу. Під лежачий камінь ...
«У пистолетов калибра .380 рамка меньше, чем у моделей калибра 9мм ..." такое сравнение выглядит несколько странным учитывая, что .380 - это 9х17
Тоже смутило как-то , ведь 380 -й это и есть 9 мм. калибр , ИМХО.
Американська специфіка. Для них 9 мм - це 9*19. Відповідно для нього рамка має бути сильніша, аніж у 380. Різних патронів 9 мм є багато, наприклад 38 Сп і 357 Магнум, але при них не кажуть як про 9 мм.
Просто різне сприйняття, у них широко вживається імперська (неметрична) міра. Навіть 7,62 Нато і 308 Він, 5.56*45 Нато і 223 Рем - майже ідентичні, але різні патрони.
Ну ,что же может это и правильно , конкретный боеприпас с четкой спецификацией с учетом изобилия и разнообразия , возможно когда нибудь так будет и у нас . Спасибо за информацию .
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати