Фото-екскурсія по виробничому цеху збройової компанії Barrett
Фото-екскурсія по виробничому цеху збройової компанії Barrett
Пропонуємо до вашої уваги фото-екскурсію по виробничому цеху компанії Barrett Firearms Manufacturing з описанням виробництва великокаліберної зброї.
1. Ронні Барретт (праворуч) і його син Річард Барретт (зліва), який обіймає посаду президента компанії Barrett Firearms Manufacturing
Діяльність компанії Barrett – це вдалий приклад того, як можна створити нову зброю «з нуля».
2. Маркувальний штамп компанії Barrett Firearms Manufacturing
Американець Ронні Барретт – професійний фотограф, буквально закохався у патрон .50 BMG. У 1982 році під час однієї з фотосесій він знімав патрульний катер, який був оснащений двома кулеметами Browning M2. Зацікавившись великим калібром, Барретт захотів купити собі таку зброю, однак на той час на цивільному ринку зброї не було запропоновано жодної комерційної моделі під набій .50 BMG.
3. Процес оброблення газовідвідного блоку для однієї з гвинтівок
Тоді Ронні Барретт створив напівавтоматичну великокаліберну гвинтівку самостійно. Незважаючи на відсутність досвіду, у нього вийшло створити унікальну антиматеріальну зброю. Антиматеріальними гвинтівки Barrett називаються через своє головне призначення – знищення матеріальних об'єктів (транспорту, засобів зв'язку, гелікоптерів і літаків на стоянці тощо).
4. Незважаючи на те, що Ронні Барретт відійшов від управління компанією, він продовжує брати активну участь у розробці нових моделей зброї
У 1982 році Барретт знайшов компаньйона – Боба Мітчелла, з яким за чотири місяці зібрав перший прототип великокаліберної гвинтівки. У тому ж році на одній з невеликих збройових виставок Барретт показав своє творіння і знайшов перших «інвесторів» – три людини замовили йому цю зброю, залишивши оплату наперед.
5. Стіл для калібрування деталей та інструментів
За отримані кошти новоспечений зброяр докупив необхідне обладнання і просто у себе в гаражі зібрав перші 30 гвинтівок, які отримали назву М82 (Model 82). Після цього колишній фотограф остаточно закинув фотографію і почав випускати невеликими серіями гвинтівку М82 для реалізації на внутрішньому ринку США.
6. Компанія Barrett Firearms Manufacturing виточує стволи з покупних заготовок. На фото – заготовка і готовий ствол
У 1986 році Ронні Барретт офіційно зареєстрував компанію під назвою Barrett Firearms Manufacturing, а в 1987 році отримав патент на свій винахід – напівавтоматичну гвинтівку .50 BMG. Вже в 1989 році компанія Barrett отримала своє перше «велике» замовлення – 100 гвинтівок М82А1 (вдосконалена версія М82) для сухопутних військ Швеції.
7. Система для установки гвинтівок M82/M82A1/M107/M107A1 на штатні кулеметні кріплення на військовій техніці
Згодом цю зброю закупив Корпус морської піхоти США, який активно використовував її під час операції «Буря в пустелі».
8. Частина цеху, де виготовляють гвинтівки на платформі AR (моделі REC7 та REC7 DI)
На сьогодні Barrett Firearms Manufacturing – це одна з найвідоміших збройових компаній у світі, а її продукція використовується силовими підрозділами в десятках країн. Окрім того, великокаліберні гвинтівки Barrett вільно продаються на цивільному ринку багатьох країн світу.
9. Підготовка до фарбування кулеметів 240 Light Weight
10. Фінальною збіркою великокаліберних гвинтівок Barrett займаються лише дві особи в компанії (на фото). Якщо ви коли-небудь тримали в руках гвинтівку M82, M82A1, M107 або M107A1, то, найпевніше, її зібрав хтось із них
11. Стелажі з готовими гвинтівками
12. Окрім виробничих цехів, компанія має сервісний відділ та навчальний клас для покупців. На фото – тренувальний зал
13. Нові модернізовані кулемети 240 Light Weight та 240 Light Weight Short (з укороченим стволом), які вже закуповують армії кількох країн
14. Поршень гвинтівки REC7
15. Глушник виробництва компанії Barrett Firearms Manufacturing
16. «Нутрощі» глушника
17. Гвинтівка Barrett M82A1 «у розрізі»
18. Стенд із різними моделями великокаліберних гвинтівок, створених на базі M82
19. Дульні гальма для великокаліберних гвинтівок
20. Магазин для M82A1
21. Заготовка ствольної коробки для M82A1
22. Просушування пофарбованих гвинтівок
23. Заготовки для майбутньої зброї
24. Ці металеві стрижні незабаром стануть деталями антиматеріальних гвинтівок
25. Ствольна коробка, вид зсередини
26. Так виглядає місце для тестування зброї. Перед тим як гвинтівка потрапить до замовника або на прилавок, з неї обов'язково зроблять кілька пострілів на заводі
27. Спеціальна комп'ютерна система фіксує швидкість кулі і кучність влучань. Тестова кімната повністю автоматизована (навіть мішені для пристрілювання змінюються автоматично)
28. Перевірка нової гвинтівки. Перші гвинтівки Barrett не відрізнялися високою точністю, проте після модернізації М82 до M82A1, а також M107 до M107A1 їхня точність суттєво покращилась
Непоганий стартап вийшов.
Як по сьогодньошніх стартапах - то не дуже вдало: в 1982 перший зразок, 1989 - перше замовлення на 100 гвинтівок.
Зараз в софтовому від ідеї до смерті - 1 рік може бути
До речі. Світлина № 14 , автори впевнені, що це "поршень", а не затвор?
В загалі то затворна рама разом із затвором.
Перекладала дівчинка-лінгвіст, що не тямить в темі. Редактори не перевірили, або теж філологи.
так а разработка харда весьма отличается от разработки софта, софт не требует дорогостоящего оборудования. а нарезка ствола, например, это вообще отдельная тема. поэтому, имхо, стартап весьма удачный.
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати