Американський однозарядний дробовик «Terminator»
Однозарядний дробовик Terminator
Гладкоствольний однозарядний дробовик «Terminator» під набої 12-го і 20-го калібрів був розроблений компанією Cobray Company і випускався з 1986-го по 1988-й рік для цивільного ринку.
Його конструкція була максимально спрощеною. Затвора як такого він не мав, ударник нерухомо фіксувався на задній стінці ствольної коробки, що поєднувала в собі ще й функцію кожуха ствола.
Однозарядний дробовик Terminator
Сам ствол був рухомий, для зведення і заряджання зброї його треба пересунути вперед за допомогою ручки і в передньому положенні зафіксувати на шепталі.
Потім у набійник через вікно ствольної коробки вкладається патрон і після натискання на спуск ствол під дією бойової пружини рухається назад, поки ударник не наколює капсуль, потім лунає постріл.
Ствол замикається на засувку з пружиною, яка входить у вікно ствольної короби, щоб відімкнути ствол, треба натиснути на цю засувку.
Однозарядний дробовик Terminator
Запобіжником від випадкових пострілів слугує характерний Г-подібний виріз, у який в передньому положенні заходить ручка і нерухомо фіксує ствол. Екстрактор також нерухомо зафіксований в ствольній коробці.
Важить «Terminator» 7 фунтів (3,175 кг), довжина в складеному вигляді – 21 дюйм (53,34 см) Головною перевагою цієї зброї була максимальна простота і дешевизна конструкції. Зброю продавали всього за 99 доларів.
Однозарядний дробовик Terminator
У 1988 році організація BATF домоглася заборони на цивільному ринку багатьох одиниць зброї, які стріляли з відкритого затвора. Річ у тім, що ударно-спусковий механізм такої зброї можна досить легко переробити на автоматичний режим вогню. До такої зброї належав і «Terminator».
Таким чином, дробовик «Terminator» – це єдина в світі однозарядна зброя, яку заборонили через те, що її легко переробити на автоматичну.
Cobray Terminator 12ga Shotgun at RIA
Як зброя останнього шансу - цілком.
Застрілитися?
Це якщо прибрати той фіксатор, то вона буде самовзводитись?
Оружие судного дня. Когда нужно будет максимально простое, надежное и ремонтопригодное.
Двудулка (однодулка), не ?
В 90-е у нас бы его назвали не терминатор, а гоп-стоп
Прост и уродлив как британский СТЭН времён второй мировой.
Дайте два!
Будь ласка, залогіньтесь щоб мати можливість коментувати