На Філіппінах двоє підлітків через булінг влаштували стрілянину в школі
|
За кордоном
|
На місці події
На Філіппінах у середній школі в центральній частині країни сталася стрілянина, внаслідок якої загинули троє учнів і ще семеро отримали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на поліцію.