На Філіппінах двоє підлітків через булінг влаштували стрілянину в школі

| За кордоном | Автор: Web admin

На місці подіїНа місці події

На Філіппінах у середній школі в центральній частині країни сталася стрілянина, внаслідок якої загинули троє учнів і ще семеро отримали поранення. Про це повідомляє BBC із посиланням на поліцію.

Рейтинг: 0, Тип: Блоґ, Переглядів: 11