Міністр юстиції України виступає за вільний продаж травматичної, але не бойової зброї

| Політики та зброя, Легалізація КНЗ | Автор: Web admin
По-русски

Міністр юстиції України Олександр ЛавриновичМіністр юстиції України Олександр Лавринович

Міністр юстиції України Олександр Лавринович виступає за вільний продаж травматичної зброї.

"Я не бачу небезпеки, якщо люди будуть купувати травматичну зброю, але ні в якому разі не бойову", - сказав він.

Лавринович вважає нормальним, якщо всі громадяни, які не перебувають на обліку лікаря-психіатра, можуть мати право купувати таку зброю і застосовувати її в рамках закону.

При цьому, на думку міністра, люди, які хоча б раз використали таку зброю незаконно, повинні бути назавжди позбавлені права користуватися нею.

Чинне українське законодавство обмежує коло осіб, які мають право на покупку травматичної зброї.

1,0 1 -1 1
Коментарів (13)

  • 17.01.2013 21:02
    #
    - 0 +

    Скорее всего речь идёт о расширении существующего списка.

    • 17.01.2013 22:25
      #
      - 1 +

      Та ні, це жжжжж нє спроста :)
      Напевно хтось вирішив реанімувати Законопроект 2105 zbroya.info
      Нічого не вийде - гума не пройде :)

      • 17.01.2013 22:44
        #
        - 0 +

        Тогда,что он имеет ввиду?

  • 17.01.2013 22:55
    #
    - 2 +

    Охота грязно выругаться в адрес специалиста.

  • 18.01.2013 01:53
    #
    - 0 +

    Саме фото дуже яскраво демонструє позицію цього боярина...
    - Стоп стоп халопи! Які пістолети? Знайте межу!

  • 18.01.2013 09:11
    #
    - 2 +

    Редкостный долбоёб!
    Ему даже не хватает ума посмотреть на опыт соседей, где этот "эрзац" находится в обороте.
    Конечно это лучше, чем вообще ничего, но саму идею гражданской самообороны это "псевдооружие" дискредитирует полностью. Может он именно ради этого и внёс предложение. Если так, то он гораздо хуже, чем дурак, т.к. осознаёт последствия своих действий.

    • 18.01.2013 16:24
      #
      - 2 +

      Вот вы, честные, порядочные люди, такие наивные...
      Кто сказал что не хватает ума ? Может он как раз посмотрел, посмотрел и понял - это же если в паре с коллегами из министерства обороны и мвд взять старые стволы с консервации, переделать на резиновые и продать людишкам... или оформить на сына фирмочку которая будет в паре с коллегами из таможенной службы ввозить такие игрушки... это ж можно то нормально заработать.

      На счет "лучше чем ничего" я бы не был так однозначен. Лучше чем ничего в руках взрослых, разумных людей... да, а лучше ли чем ничего в руках тысячь идиотов по всей стране - я б не сказал. Получим то же что в Москве - ежедневное пулялово на дорогах, в барах, клубах, а порой и просто посреди людной улицы.

  • 18.01.2013 23:13
    #
    - 0 +

    На складах, ще багато зброї. Вони її поріжуть і продадуть населенню у вигляді травматичного непотребу. Так їм здається для них безпечніше. А гроші отримають такі самі як від продажу бойової.

    • 18.01.2013 23:18
      #
      - 2 +

      А те що того така зброя для населення небезпечніша за бойову вони зрозуміти не можуть.

      От з доступних травматів і будуть стріляти на право і на ліво, мотивучись тим що це не бойова зброя.

  • 19.01.2013 08:03
    #
    - 2 +

    Наївно вважати, що пан Лавринович запропонує, що щось інше. Хотілося нагадати панові Лавриновичу, що як то не етично забороняти людям те, що маєш право сам. Можливо він вважає, що блакитної крові, до 1917 року так теж багато вважали, але коли їм пустили кров вона виявилася червоною.

    • 28.01.2013 20:14
      #
      - 0 +

      Ну так пану Лавриновичу пофіг - у нього є озброєна охорона. Теща Лариновича мешкає за півкілометра від мене, на сусідній вулиці. Роки півтора тому він у неї недовго гостював, то пара лобів були при ньому)))

  • 19.01.2013 19:06
    #
    - 1 +

    Очень неумно. Да он и сам об этом знает.

  • 22.01.2013 10:02
    #
    - 2 +

    Очередная глупость от нашего правительство. Лучше легализовать боевые короткостволы, чем травматы.