Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека"

Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека"

Рейтинг 19,0
Местоположение
Україна, Київ
Сайт
http://www.iec-expo.com.ua/
Темы
Военная реконструкция, Силовые Структуры, Военное оружие и техника , Охота, Оптика и освещение
О себе
Виставка «Зброя та безпека» проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України. Головні організатори виставки: Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство оборони України, Служба безпеки України, а також Державна прикордонна служба.

За 10 років існування виставка стала традиційним місцем зустрічі для зброярів України, завдяки такій особливості виставки, як демонстрація на одному майданчику зброї і техніки для спеціального та цивільного застосування. У рамках єдиної в Україні виставки зброї, провідні збройові компанії країни кожен рік демонструють найрізноманітніший асортимент (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, супутніх товарів для полювання і активного відпочинку.

У 2014 році організатори прагнуть створити на виставці демонстраційний майданчик і бізнес платформу в Україні для розробників, виробників, постачальників і замовників озброєння, військової техніки і обладнання для збройних сил, правоохоронних органів і служб безпеки. Вперше на виставці будуть представлені можливості військового кораблебудування. При цьому не менше уваги буде приділятися і подальшому розвитку експозиції цивільної зброї.

Інтерес до оборонної виставки в Україні викликає наявність в державі однієї з найчисленніших армій в Європі, яка вимагає модернізації та переозброєння, досить потужного оборонно-промислового комплексу, підприємства якого потребують кооперації з розробниками передових технологій для створення і виробництва окремих сучасних зразків озброєння в інтересах збройних сил і забезпечення експорту.

У рамках нового формату на виставку 2014 будуть запрошені офіційні делегації зарубіжних країн, державних іноземних замовників оборонної продукції, партнерів України по збройному бізнесу, а також українські та іноземні компанії, які розробляють і виготовляють озброєння і військову техніку для Сухопутних військ і Військово-морських Сил, поліцейських формувань, обладнання для охорони державного кордону, забезпечення безпеки, а також мисливської зброї, спорядження та екіпіровки.

У виставкових павільйонах є можливість забезпечити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки, а також надати найвищий рівень забудови експозицій, комфортні умови для роботи, прийому делегацій, проведення конференцій, переговорів, урочистих прийомів та інших виставкових заходів.

Скидки
Для членов Ассоциации и участников программы "Сторонник" скидка 50%. Скидка предоставляется по предъявлению карточки.
Сотрудники
Web admin, Людмила Куливар
Администрирование
Web admin
Авторы
Web admin, Людмила Куливар