Спортивний стрілецький клуб "Практика"

Спортивний стрілецький клуб "Практика"

Рейтинг 295,2
Местоположение
Україна, Київ, Одеса, Кременчук
Сайт
http://www.practica.org.ua/
Темы
Обучение, Ружья , Спортивная стрельба
О себе
Історія клубу.

Спортивний стрілецький клуб «Практика» створено у 2009 році з метою розвитку в Україні спортивної динамічної стрільби з гладкоствольної рушниці.

Протягом 2011-2014 років розпочали діяльність регіональні відділення та представництва у Дніпрі та Кременчуці. На даний час постійно діють регіональні відділення Клубу у м. Києві, м. Дніпрі та м. Львові, а також представництва в Полтавській, Житомирській та Кіровоградській областях.

У складі клубу на сьогодні тренуються та виступають 3 майстри спорту міжнародного класу, 3 майстри спорту України та 6 кандидатів в майстри спорту.

Стрільці СК «Практика» 6 разів поспіль здобули звання Чемпіонів України з практичної стрільби з гладкоствольної рушниці в індивідуальному заліку в класі рушниць ручного перезаряджання (2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2015 р.р.) та 5 у стандартному класі (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 р.р.), а також 5 разів в командному заліку в класі рушниць ручного перезаряджання (2009, 2010, 2011, 2013, 2015) та 5 разів в командному заліку у стандартному класі (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 р.р.).

Протягом усього часу діяльності стрільці клубу стабільно перемагають та здобувають призові місця в індивідуальному та командному заліках практично на всіх регіональних, національних та основних міжнародних змаганнях з практичної стрільби з гладкоствольної рушниці.

На цей час у клубі найбільш активно розвиваються три динамічні стрілецькі дисципліни: практична стрільба за правилами IPSC, дуельна стрільба та стрілецьке багатоборство.
З початку 2016 року СК «Практика» започатковано проведення спортивних заходів з новим для України видом зброї в практичній стрільбі – міні-карабіном (напіавтоматичні карабіни калібру .22lr).

Устрій клубу.

З 2014 р. основною структурною ланкою клубу стали регіональні відділення, які очолюються виборними керівниками. Регіональні відділення вільні у виборі та реалізації основних напрямків своєї діяльності у межах загальної стратегії розвитку клубу, мають фінансову самостійність, але зобов’язані дотримуватися загальної політики та загальних правил діяльності клубу.

Загальне керівництво клубом покладене на президента, віце-президентів та правління. До складу правління входять: керівництво клубу, керівники регіональних відділень, головний тренер та голова первинної суддівської колегії.
Окремо функціонує виборна ревізійна комісія.

Вищим органом клубу, якому підзвітні усі службові особи клубу, є конференція, у якій приймають участь дійсні члени клубу. Конференції проводяться у офф-лайновому та он-лайновому режимах.

Основними документами, які регламентують ключові питання діяльності клубу є його Конституція та Статут. Ключові питання діяльності клубу регламентуються окремими положеннями.

Діяльність клубу:

Метою діяльності клубу є розвиток спортивної динамічної стрільби, підготовка спортсменів найвищого рівня майстерності для участі в національних та міжнародних змаганнях з динамічної стрільби, пропагування безпечного і відповідального поводження зі зброєю та здорового образу життя.

СК «Практика» - безумовний лідер в практичній стрільбі з рушниці в Україні та найбільший в країні клуб практичної стрільби.

Рушниця не є єдиним видом зброї, який розвивається в СК «Практика», достатньо уваги приділяється також карабіну і пістолету, однак, приорітет залишається за рушницею. З початку 2016 року Клуб активно розвиває нову для України дисципліну - практичну стрільбу з міні-карабіну (малокаліберні напівавтоматичні гвинтівки).

Основними формами діяльності клубу є організація спортивних змагань та регулярних спортивних тренувань з динамічних стрілецьких видів спорту, а також проведення спеціалізованих курсів, семінарів та майстер-класів як зі спортивної стрільби, так і з самооборони із зброєю.

З листопада 2015 року на базі Київського регіонального відділення розпочала свою роботу «Стрілецька Бурса» - перший в Україні постійно діючий навчальний курс з динамічної спортивної стрільби.

Випускники курсу 2015-2016 р.р. одразу розпочали результативно виступати на національних змаганнях з практичної стрільби найвищого рівня складності. А найкращі, за результатами сезону, випускники матимуть змогу розпочати інструкторську та викладацьку роботу в СК «Практика».

Усі регіональні відділення клубу мають власні тренувальні бази, необхідне обладнання та кваліфікований штат тренерів і інструкторів.
Крім того, в складі клубу функціонує первинна суддівська колегія, яка включає 21 спортивного суддю Федерації Практичної Стрільби України.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

● Спорт:
● підготовка спортсменів з видів динамічної стрільби, навчання, самооборона
● організація та проведення спортивних змагань з динамічної стрільби,
● суддівство українських змагань з практичної стрільби,
● проведення спеціалізованих спортивних семінарів, майстер-класів та навчально-тренувальних зборів.
● організація та проведення регулярних спортивних тренувань.

● Навчання:
● професійний навчальний курс спортивної стрілецької підготовки з динамічної стрільби – «Стрілецька Бурса»
● теоретична та практична підготовка нових власників зброї (техніка безпеки поводження зі зброєю, базові навички стрільби, догляд за зброєю, основи законодавства про обіг зброї) – семінари «Власник Зброї - рушниця», «Власник Зброї – міні-карабін».
● проведення спеціалізованих навчальних семінарів для власників зброї.
● практичні заняття по вивченню базових навичок безпечного та ефективного володіння зброєю.
● спеціалізований навчальний курс для військовослужбовців Збройних Сил України,
● консультації спортсменам та власникам зброї

● Самооборона:
● проведення спеціалізованих навчальних семінарів та тренувань по самообороні зі зброєю (основи безпеки поводження зі зброєю, спеціалізовані навички та техніка стрільби, основи законодавства про самооборону) – семінари «Дробовик для дому», «Тактичний дробовик», «Самооборона в темряві», «Самооборона за містом».
● організація та проведення регулярних тренувань з самооборони.

Короткий опис до основних розділів сайту:
Спорт:
Для тих, хто бажає познайомитися з неймовірно драйвовим світом динамічної стрільби, навчитися досконало володіти власною зброєю, зробити спортивну кар’єру, відчути смак спортивних перемог, тренуватися разом з найкращими українськими спортсменами, чи просто знайти нові цікаві знайомства та отримати нові незабутні враження.

Навчання:
Ми до Ваших послуг, якщо Ви бажаєте навчитися безпечному та ефективному поводженню зі зброєю, оволодіти необхідними стрілецькими навичками. Навчання проводиться за сучасними перевіреними методиками і програмами, ефективність яких доведена часом. Багаторівнева система подачі матеріалу за принципом від найпростішого базового до вузькоспеціалізованого та експертного рівнів. Поради і рекомендації від фахівців.

Самооборона:
Самооборона зі зброєю – найефективніший та доступний усім спосіб захистити себе та своїх близьких. Але ефективний лише у випадку, коли Ви готові до цього і маєте необхідні навички і знання. Наявність у Вас зброї не є гарантією Вашої безпеки. Тільки оволодіння необхідними навичками зможе зробити Вас готовим.
СК «Практика» пропонує серію спеціалізованих семінарів по самообороні зі зброєю. Семінари розраховані на широке коло власників зброї незалежно від рівня підготовки та включають в себе теоретичну і практичну частини, а також рекомендації правників.

Регіональні відділення:
Київське регіональне відділення є найстарішим та найбільшим серед усіх. Відділення на власній тренувальній базі проводить регулярні тренування з різних напрямків динамічної стрільби, базового навчання власників зброї та самооборони зі зброєю, оперативну інформацію про які можна отримати в мережі Фейсбук та на сторінці регіонального відділення.

Також у Київському регіональному відділенні проводяться на регулярній основі спеціалізовані семінари «Власник зброї» (навчальний семінар базового рівня для нових власників зброї), «Дробовик для дому» (семінар з питань самооборони зі зброєю в умовах помешкання), «Тактичний дробовик» (інтенсивний тренінг-семінар рівня «експерт»), «Самооборона в темряві» (практичний семінар з самооборони в умовах низького освітлення) та «Самооборона за містом» (практичний семінар, присвячений питанням самозахисту та захисту близьких в умовах перебування поза межами міста).

Календар заходів Київського регіонального відділення СК «Практика» доступний на офіційній сторінці відділення та на сторінці у мережі Фейсбук.

Дніпровське регіональне відділення, під керівництвом Головного тренера СК «Практика» Загурного Ігоря, проводить регулярні тренування, семінари та майстер-класи з спортивної динамічної стрільби, а також спеціалізовані зайняття із самооборони зі зброєю та базового навчання власників зброї.

На даний час Дніпровське регіональне відділення зосереджено на покращенні своєї матеріально-технічної бази та розробці спеціалізованих навчальних програм для власників зброї.
Календар заходів Дніпровського регіонального відділення СК «Практика» доступний на офіційній сторінці відділення та на сторінці у мережі Фейсбук.

У наймолодшому - Львівському регіональному відділенні проводяться регулярні тренування з спортивної динамічної стрільби, та самооборони, оперативну інформацію про які можна отримати на офіційній сторінці відділення та на сторінці у мережі Фейсбук.

Першочерговим завдання Львівського регіонального відділення є накопичення необхідної матеріально-технічної бази та досвіду для подальшої організації змагань в регіоні.

Інші напрямки діяльності:
СК «Практика» тісно співпрацює з виробниками та імпортерами боєприпасів та зброї. Одним із прикладів такої співпраці є поява на українському ринку спеціалізованих набоїв для динамічної стрільби з рушниці ТАХО «Практика». Також СК «Практика» постійно плідно співпрацює з вітчизняними та світовими виробниками спортивного обладнання, спорядження та одягу.

З початком війни на базі СК «Практика» було створено волонтерську групу, яка займалася питаннями метріально-технічного забезпечення військовослужбовців Збройних Силу України.

Згодом, інструкторами Клубу було створено навчальну програму з основ індивідуальної вогневої підготовки, яка на волонтерських засадах викладалася у підрозділах ЗСУ, НГУ та Прикордонних військ, а в подальшому стала базою для внесення змін до методики викладання вогневої підготовки в Збройних Силах України.

Окремим напрямком діяльності є співробітництво із ЗМІ, зокрема проведення постійних освітніх курсів з вивчення базових навичок поводження з рушницею та карабіном для журналістів.

Членство у клубі:

Членство в СК «Практика» з січня 2014 року є відкритим для усіх бажаючих власників зброї. Основними умовами набуття членства є наявність рекомендації до вступу від двох дійсних членів клубу та проходження шестимісячного іспитового терміну в статусі кандидата, або проходження навчального курсу в «Стрілецькій бурсі» у Київському регіональному відділенні. По закінченню іспитового терміну кандидат в члени клубу складає стрілецький кваліфікаційний іспит.

Вступ до СК «Практика» здійснюється через керівника відповідного регіонального відділення.
В разі відсутності відділення в регіоні, питання вступу вирішується президентом клубу.
Детальніше про членство у СК «Практика» в Положенні «Про членство».

Членство у Клубі буде привабливим для тих, хто бажає познайомитися з неймовірно драйвовим світом динамічної стрільби, навчитися досконало володіти власною зброєю, зробити спортивну кар’єру, відчути смак спортивних перемог, тренуватися разом з найкращими українськими спортсменами, чи просто знайти нові цікаві знайомства та отримати нові незабутні враження.

Крім того, член Клубу отримує ряд переваг – приєднується до дисконтної програми Клубу, отримуючи знижки на придбання зброї, боєприпасів, спортивного спорядження; отримує можливість придбання зброї у розстрочку у партнерів Клубу; має змогу регулярно тренуватися на обладнаних тренувальних базах із знижками та під керівництвом найкращих тренерів і інструкторів. Найсильніші спортсмени, які входять до складу збірної команди клубу, отримують всебічну підтримку Клубу.

СК «Практика» - це більше ніж звичайний спортивний клуб. Це об’єднання людей, близьких за духом та світоглядом, які згуртовані спільним захопленням і метою – бути досконалими у спортивній динамічній стрільбі.

КЕРІВНИЦТВО

Президент - Збаранський Владислав
Майстер спорту України з практичної стрільби, спортивний тренер та суддя Федерації Практичної Стрільби України, член Міжнародної асоціації стрілецького багатоборства «3-Gun Nation».

Головний тренер, керівник Дніпровського регіонального відділення - Загурний Ігор
Майстер спорту міжнародного класу з практичної стрільби, спортивний тренер та суддя Федерації практичної стрільби України, член Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби.

Віце-президент – Стрельцов Сергій
Майстер спорту України з практичної стрільби, спортивний тренер та суддя Федерації Практичної Стрільби України, член Міжнародної конфедерації практичної стрільби.

Віце-президент - Циганок Ярослав
Кандидат в майстри спорту України з практичної стрільби, спортивний суддя Федерації практичної стрільби України, член Міжнародної конфедерації практичної стрільби.

Голова суддівської колегії - Педченко Віталій
Майстер спорту України з практичної стрільби, спортивний суддя Федерації практичної стрільби України, член Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби.

Керівник Київського регіонального відділення – Некипілий Дмитро
Кандидат в майстри спорту України з практичної стрільби, спортивний суддя Федерації практичної стрільби України, член Федерації Практичної Стрільби України.

Керівник Львівського регіонального відділення – Прокоп’як Йосип
член Федерації Практичної Стрільби України та Всеукраїнської Федерації прикладних стрілецьких видів спорту.

Представник в Полтавській області - Замерець Олександр
Майстер спорту міжнародного класу з практичної стрільби, член Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби.

Представник в Кіровоградській області - Нагірняк Юрій
Майстер спорту міжнародного класу з практичної стрільби, член Міжнародної Конфедерації Практичної Стрільби.

Представник в Житомирській області - Хилько Руслан
Член Федерації Практичної Стрільби України.


Контакти:

Президент СК «Практика»
Збаранський Владислав
тел. 067 632 23 13
ел.пошта: practica.ukr@gmail.com

Київське регіональне відділення
Некипілий Дмитро
тел. 063 676 61 77
ел.пошта: practica.kiev@gmail.com

Дніпровське регіональне відділення
Циганок Ярослав
тел. 098 117 93 31
ел.пошта: practica.dp@gmail.com

Львівське регіональне відділення
Прокоп’як Йосип
Тел. 067 666 55 13
ел.пошта: practica.lviv@gmail.com

Представник в Житомирській області
Хилько Руслан,
тел. 067 903 09 96
ел.пошта: practica.zhytomyr@gmail.com

Представник в Полтавській області
Замерець Олександр,
тел. 067 532 55 98
ел. пошта: practica.poltava@gmail.com

Представник в Кіровоградській області
Нагірняк Юрій,
тел. 067 535 47 40
ел. пошта: practica.kirovograd@gmail.com

Керівник тренувальної бази СК «Практика» в Києві
Мендус Сергій
тел. 067 602 92 92
ел.пошта: mendus.practica@gmail.com

Керівник Стрілецької Бурси СК «Практика»
Даценко Олег
тел. 050 331 59 91
ел.пошта: bursa.practica@gmail.com


Інформаційні ресурси:
Веб-сторінка Клубу
www.practica.org.ua
Веб-сторінка Стрілецької Бурси
www.bursa.org.ua
Відеоканал
https://www.youtube.com/user/PracticaUA

Сторінки у мережі Фейсбук
www.facebook.com/PRACTICA.UA - основне представництво СК «Практика» в мережі Фейсбук.
www.facebook.com/Practica.Kyiv - сторінка Київського регіонального відділення клубу.
www.facebook.com/Practica.Dnipro - сторінка Дніпровського регіонального відділення клубу.
www.facebook.com/Practica.Lviv - сторінка Львівського регіонального відділення клубу.
www.facebook.com/Shooting.range.Sniper - сторінка Тренувальної бази Клубу в Києві.
www.facebook.com/bursa.practica - сторінка Стрілецької Бурси.
www.facebook.com/groups/Practica.UA - відкрита і загальнодоступна група Shooting club "Practica"
www.facebook.com/groups/118454584902582/?fref=ts – відкрита група ФАН КЛУБ Стрілецького Клубу ПРАКТИКА.

Практика - запорука майстерності!
Скидки
Скидка для членов Ассоциации: 10%
Сотрудники
Vladyslav Zbaranskyy, Віталій Педченко, Олег Даценко, Сергей Мендус, Oleksandr Zinchenko
Администрирование
Vladyslav Zbaranskyy, Віталій Педченко, Web admin
Авторы
Vladyslav Zbaranskyy, Віталій Педченко, Олег Даценко, Сергей Мендус, Oleksandr Zinchenko