Українська асоціація власників зброї звернулася з листом до Міністра юстиції України

| Легализация КНО, Законодательство | Автор: Web admin

Міністр юстиції України Петренко Павло ДмитровичМіністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович

Шановний Павле Дмитровичу!

Українською асоціацією власників зброї, спільно з представниками зброярської спільноти України, протягом останніх двох років було розроблено публічний громадський законопроект “Про цивільну зброю і боєприпаси”, який вже зареєстровано у Верховній раді України під номером 1135-1.

На даний час в рамках підготовки до слухання у Верховній раді України проводиться громадське обговорення цього законопроекту.

З огляду на те, що законопроектом передбачено створення Єдиного державного реєстру зброї України (ЄДРЗУ), держателем якого визначається Міністерство Юстиції України, а також передбачена передача частини повноважень в сфері обігу цивільної зброї та боєприпасів від Міністерства Внутрішніх Справ до Міністерства Юстиції України (зокрема ліцензування господарської діяльності в цій сфері), прошу розглянути питання щодо можливої організації співпраці між Міністерством Юстиції України та Українською асоціацією власників зброї з метою спільного доопрацювання відповідних положень законопроекту, а також розробки необхідних підзаконних нормативних актів для введення Закону в дію.

З повагою,

Голова наглядової ради “Української асоціації власників зброї”

Георгій Учайкін

Лист до Міністра юстиції УкраїниЛист до Міністра юстиції України

Web admin Автор: Web admin10890,1 Просмотров: 1815 , Комментариев: 6 - 12 +
1,0 1 -1 12
Комментариев (6)

 • 31.12.2014 07:11
  #
  - 6 +

  Правильно. Открывают двери только тем, кто стучится.

  • 31.12.2014 21:42
   #
   - 1 +

   Да, да, надо, надо, законодателей и зРаду дожать. Иначе в очередной раз похерим наш оружейный шанс.

 • 05.01.2015 01:33
  #
  - 0 +

  Украина - страна бумажек.

 • 05.01.2015 13:27
  #
  - 0 +

  шо все уже намылились по дезерт иглу или беретте купить?

  • 06.01.2015 19:48
   #
   - 0 +

   Ні, ще не намилився, та й про інших я іншої думки. Така зброя мені не цікава. Я скорше придбав би якийсь (не скажу який) револьвер Гассера чи Лефоше. Там цікавіше конструкція. А діру у дурній голові я можу зробити "болтом" з арбалету типу шнепер. Ось так. Я вільна людина, не раб і не бандит тому прошу поважати мій вибір: мати чи не мати зброю законним чином. Тим законом, який ми самі встановлюемо для цивілізаційних відносин між люди, та відсічі захланцям.

   • 06.01.2015 20:01
    #
    - 0 +

    у меня травмат я скорее пущу его в ход чем нарезной короткоствол. такой бы я взял по банкам пострелять лишь бы цена была адекватная на ствол и патроны.


Пожалуйста, залогиньтесь что бы иметь возможность комментировать