Радянський колгосп або піхота для бідних, — Бутусов про тероборону за новим законом

| Силові структури, Законодавство | Автор: Web admin

Ілюстративне фотоІлюстративне фото

Закон «Про основи національного спротиву», що набере чинності з 1 січня 2022 року, передбачає створення територіальної оборони хибним шляхом, переконаний Юрій Бутусов.

Рейтинг: 3, Тип: Блоґ, Переглядів: 769 , Коментарів: 2

Відбувся другий круглий стіл на тему: «Проблемні питання законодавчого врегулювання обігу цивільної вогнепальної зброї в Україні»

| Законодавство | Автор: Web admin

Голова УАВЗ Георгій УчайкінГолова УАВЗ Георгій Учайкін

Ініційована УАВЗ кампанія звернень зброярської спільноти до Голови ВРУ, міністра МВС та Комітету з питань правоохоронної діяльності не залишилась непоміченою.

Рейтинг: 5, Тип: Блоґ, Переглядів: 277 , Коментарів: 1

Відбувся круглий стіл «Реалізація права громадян на самозахист та важливі питання володіння цивільною вогнепальною зброєю в Україні»

| Законодавство | Автор: Web admin

Учасники круглого столу «Реалізація права громадян на самозахист та важливі питання володіння цивільною вогнепальною зброєю в Україні»Учасники круглого столу «Реалізація права громадян на самозахист та важливі питання володіння цивільною вогнепальною зброєю в Україні»

5 листопада 2021 року, за ініціативи міжфракційного депутатського об’єднання “За зброю самозахисту для законослухняних громадян”, у приміщенні Комітетів Верховної Ради України, відбувся круглий стіл «Реалізація права громадян на самозахист та важливі питання володіння цивільною вогнепальною зброєю в Україні».

Рейтинг: 5, Тип: Блоґ, Переглядів: 257 , Коментарів: 1

Георгій Учайкін: МВС визнало відсутність реєстру власників зброї. Хто нестиме відповідальність?

| Законодавство | Автор: Web admin

Ілюстративне фотоІлюстративне фото

Голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін в етері 4-го каналу прокоментував заяву міністра МВС Дениса Монастирського щодо створення реєстру зброї в Україні.

Рейтинг: 7, Тип: Блоґ, Переглядів: 257 , Коментарів: 6

Після 30 років бездіяльності МВС вирішило створити реєстр зброї

| Законодавство, Кримінал | Автор: Web admin

Міністр внутрішніх справ України Денис МонастирськийМіністр внутрішніх справ України Денис Монастирський

26 жовтня, під час координаційної наради у Офісі Генерального Прокурора України, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що для правоохоронців та громадян саме законодавче врегулювання є точкою відліку того, яким чином має функціонувати законний обіг зброї.

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Переглядів: 445 , Коментарів: 3

На знімальному майданчику, де Болдвін застрелив Галину Гатчинс, неодноразово порушували правила безпечного поводження зі зброєю

| Законодавство, Техніка безпеки | Автор: Web admin

Алек Болдвін з кимось говорить по телефону на парковці біля офісу шерифа округу Санта Фе.Алек Болдвін з кимось говорить по телефону на парковці біля офісу шерифа округу Санта Фе.

Все більше інформації з’являється про обставини, які спричинили вбивство операторки Галини Гатчинс актором Алеком Болдвіном. Виявляється, в цілях економії бюджету, на протоколи безпеки на знімальному майданчику ніхто не зважав.

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Переглядів: 337 , Коментарів: 3

ФБР: ножами вбивають вдвічі більше людей, ніж рушницями та гвинтівками разом

| Факти, статистика та аналітика, Законодавство | Автор: Web admin

Ілюстративне фотоІлюстративне фото

Нещодавно ФБР випустило щорічний звіт про стан злочинності в США, з якого випливає, що за допомогою ножів в 2020 р. вбили більше людей, ніж за допомогою рушниць та гвинтівок разом узятих.

Рейтинг: 4, Тип: Блоґ, Переглядів: 252 , Коментарів: 5

Георгій Учайкін: «В нашій країні за рік при подібних обставинах гине 5,5 тисяч людей»

| Законодавство, Кримінал | Автор: Web admin

Георгій УчайкінГеоргій Учайкін

«В нашій країні за рік при подібних обставинах гине 5,5 тисячі людей. Ще 2,5 тисячі залишаються каліками після таких випадків, – каже голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін. – Усі причетні платять страшну ціну: хтось розплачується життям, хтось – зламаними долями. Громадяни України абсолютно беззахисні, їх вбивають ногами».

Рейтинг: 4, Тип: Блоґ, Переглядів: 431 , Коментарів: 9

Закон про зброю: фінальна битва "зброярів" і МВС

| Законодавство | Автор: Web admin

Ілюстративне фотоІлюстративне фото

Тема надання законодавчого статусу обігу цивільній короткоствольній зброї в Україні обговорюється на всіх рівнях чи не з першого дня проголошення Україною незалежності. Проект закону листувався кілька разів, але так і не отримав достатньої підтримки депутатів. Сьогодні питання доступності зброї для самооборони стоїть особливо гостро, і справа зовсім не в розгулі злочинності.

Рейтинг: 9, Тип: Блоґ, Переглядів: 877 , Коментарів: 2

Звернення голови УАВЗ Георгія Учайкіна до міністра МВС Монастирського

| Законодавство | Автор: Web admin

Голова УАВЗ Георгій УчайкінГолова УАВЗ Георгій Учайкін

Днями міністр МВС Монастирський заявив, що Закон про зброю потрібен, але без права носіння короткостволу.

І це, нібито — «принципова позиція».

У законослухняних громадян, ця заява викликала, м’яко кажучи, подив.

Рейтинг: 11, Тип: Блоґ, Переглядів: 440 , Коментарів: 6

Поліція не здібна захистити навіть своїх колег. Хто ж захистить пересічного громадянина? Репортаж

| Законодавство, Кримінал | Автор: Web admin

У Чернігові група підлітків жорстоко побила двох поліціянтів. Поліцейські були поза роботою – у цивільному одязі та без зброї. Один з правоохоронців помер, другий у важкому стані у реанімації.

Рейтинг: 4, Тип: Блоґ, Переглядів: 615 , Коментарів: 5

Як не стати "крайнім" під час перевірки власників зброї

| Законодавство | Автор: Юрий Минкин

По такій методичці проводяться допити власників зброї у зв'язку із замахом на першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра.По такій методичці проводяться допити власників зброї у зв'язку із замахом на першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра.

То що, шановні… «Злочин століття», а саме замах на радника президента, спричинив абсолютно безпрецедентні наслідки для роботи поліції. А, радше, імітацію бурхливої діяльності з перевірки усіх (!) власників цивільних версій АК за зброї під радянський набій 7,62*39.

Рейтинг: 9, Тип: Блоґ, Переглядів: 1218 , Коментарів: 19