«Пектусан» від Кім Чен Ина

| За кордоном, Короткоствольна зброя | Автор: Web admin

Лідер КНДР вручив ряду воєначальників Корейської народної армії нагородні пістолети «Пектусан».Лідер КНДР вручив ряду воєначальників Корейської народної армії нагородні пістолети «Пектусан».

КНДР зазначила черговий День перемоги в Корейській війні. 28 липня інформаційне агентство ЦТАК повідомило про те, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин взяв участь в пам'ятних заходах з нагоди 67-ї річниці підписання угоди про перемир'я в Корейській війні (1950-1953 роки), яка відзначається в країні як День перемоги.

Рейтинг: 0, Тип: Блоґ, Переглядів: 207 , Коментарів: 4

Опубліковано фотографії рушниці, від якої загинув Курт Кобейн

| За кордоном | Автор: Web admin

Курт Кобейн під час виступу 1 червня 1992 р.Курт Кобейн під час виступу 1 червня 1992 р.

У 2016 р. поліція м. Сієтл показала свіжі фотографії рушниці, з якої за словами детективів, рок-легенда Курт Кобейн вкоротив собі віку 5 квітня 1994 р.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Переглядів: 416 , Коментарів: 1

Ларри Корреа о погромах в США

| За рубежом | Автор: Web admin

Леваки ненавидят единственную вещь, которую породил социализм, и которая действительно работает.Леваки ненавидят единственную вещь, которую породил социализм, и которая действительно работает.

Если вкратце - в США сейчас левые требуют роспуска полиции, в Калифорнии - пытаются отменить запрет на расовую дискриминацию (и отнюдь не в пользу белого населения) и до кучи - всякое, по мелочи - типа вандализма памятнику жертвам коммунизма, десятков убийств и ущерба на миллиарды.

Естественно - полиция, федералы - пакуют эту братию массово. Гоняют резиновыми пулями, слезогонкой и так далее. Короче, это была вводная.

Рейтинг: 9, Тип: Блоґ, Просмотров: 874 , Комментариев: 1

Про деякі безглузді аргументи противників зброї

| Легалізація КНЗ, Законодавство, За кордоном | Автор: Web admin

В США дівчинку заарештували за складений за пальців «пістолет»В США дівчинку заарештували за складений за пальців «пістолет»

Коли мова заходить про придбання та носіння короткоствольної зброї для цивільних громадян, як прихильники, так і противники люблять наводити досвід США. Це показує, наскільки добре США проецює свої дискурси на світ довкола. Ми буквально краще в темі, що відбувається в Сіетлі, ніж що відбувається в Бобруйську.

Рейтинг: 12, Тип: Блоґ, Переглядів: 350 , Коментарів: 1

13 случаев, когда вооруженный гражданин остановил массовый расстрел

| Самооборона, За кордоном, Тероризм | Автор: Web admin

13 случаев, когда вооруженный гражданин остановил массовый расстрел13 случаев, когда вооруженный гражданин остановил массовый расстрел

Противники владения огнестрельным оружием очень любят кричать на каждом шагу, что, дескать, стоит только ввести эти новые правила – как количество преступлений возрастёт. А между тем, возможно и иная ситуация – вооруженный гражданин, причём не просто носящий с собой огнестрел, но и неплохо им владеющий, будет останавливать агрессора при первой же возможности.

Рейтинг: 6, Тип: Блоґ, Переглядів: 554

Держдеп зняв заборону на експорт американських глушників

| За кордоном, Аксесуари | Автор: Web admin

В липні Держдеп відмінив 18-річну заборону на експорт американських глушників.В липні Держдеп відмінив 18-річну заборону на експорт американських глушників.

Адміністрація Президента Трампа відмінила довготривалу заборону на комерційний експорт глушників, виготовлених в США.

Рейтинг: 1, Тип: Блоґ, Переглядів: 198

Вооруженное чернокожее ополчение грозит создать «собственную нацию»

| За кордоном | Автор: Web admin

Вооруженное чернокожее ополчение грозит создать «собственную нацию»Вооруженное чернокожее ополчение грозит создать «собственную нацию»

Антирасистские протесты в США не только не утихают, они принимают более опасный оборот. На улицы вышли вооруженные чернокожие организации. У них не только есть оружие, эти ребята служили, а значит, они дисциплинированны и умеют убивать, сообщает The Telegraph.

Учитывая, что чернокожие давно составляют огромную часть армии США, такая форма протеста опасна.

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Переглядів: 1312 , Коментарів: 35

Озброєний громадянин врятував парафіян церкви від банди озброєних злочинців

| Самооборона, За кордоном | Автор: Web admin

Озброєний громадянин врятував парафіян церкви від банди озброєних злочинцівОзброєний громадянин врятував парафіян церкви від банди озброєних злочинців

Після подій у Луцьку, де озброєний терорист захопив автобус з мирними громадянами, в суспільстві не вщухають суперечки про те, що б сталося, якби серед пасажирів виявилась людина, що володіє легальним пістолетом.

Дехто стверджує, що скористатися зброєю та нейтралізувати терориста було б не можливо. Проте не минуло й тижня, як доля підкинула наочний приклад.

Рейтинг: 10, Тип: Блоґ, Переглядів: 938 , Коментарів: 4

Прохання вести себе тихіше переросло у поножовщину та стрілянину

| За кордоном | Автор: Web admin

На місці подіїНа місці події

У м. Ель-Пасо, Техас, пізно ввечері під час святкування Дня незалежності США 44-річна Патрісія Моліна вирішила підійти до групи людей та попросити їх вести себе тихіше, але у відповідь на це 24-річний Самуель Озуна вдарив її кулаком в обличчя.

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Переглядів: 656 , Коментарів: 1

Серійний грабіжник магазинів не пережив зустріч з хорошим хлопцем зі зброєю

| За кордоном | Автор: Web admin

На місці подіїНа місці події

У м. Скоттсдейл, Арізона, 38-річний Роберт Блеквотер вирішив помститись за щось мережі продуктових магазинів “Circle K”.

За один вечір він успішно пограбував два магазини, при чому у кожному з випадків відривав вогонь зі зброї, але на щастя, нікого не поранив. Але під час третього пограбування все пішло не за планом.

Рейтинг: 3, Тип: Блоґ, Переглядів: 440 , Коментарів: 1

У США здійснили другу за тиждень страту на федеральному рівні

| За кордоном | Автор: Web admin

  Засудженому вкололи ін'єкцію отрути Засудженому вкололи ін'єкцію отрути

У США вдруге за тиждень провели страту за вироком федерального суду. Засудженому за зґвалтування та вбивство 16-річної дівчини та вбивство 80-річного чоловіка вкололи ін'єкцію отрути. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Рейтинг: 2, Тип: Блоґ, Переглядів: 429 , Коментарів: 2