Сансет Пром

Рейтинг 0,6

Никогда не заходи туда, откуда не знаешь, как выйти

На жаль це не спрацює. Всі наявні працюючи виходи будуть відрізані нападниками.
Якщо напад спланований, то і аварійні виходи будуть заблоковани теж. Якщо нападає один-два психі, то ще є шанс врятуватись.

| Рейтинг: 0

У квартирі в Маріуполі прогримів вибух, двоє людей загинуло

Volodymyr Boiko
Вчера в 14:41 ·
П’яний співробітник Служби безпеки України – це страшна сила. У цьому 5 січня 2019 року мали нагоду переконатись мешканці Маріуполя, де о 21 годині 20 хвилин пролунав вибух у квартирі за адресою: м.Маріуполь, проспект Будівельників, буд. 193, кв. 122. Хазяїн – 31-річний співробітник СБУ Ерест Єврієвич Макаров (їй богу, перший раз чую таке ім’я та по батькові) – разом зі своїм знайомим, 33-річним Олександром Олександровичем Петровим (проживав у Маріуполі по вул. Пилипа Орлика, буд. 90, кв.110), вирішив відсвяткувати вручення в Стамбулі Томосу кримінальному авторитету «Наріку», тьху ти, президенту Порошенку та голові Верховної Ради Парубію.

Святкування, у якому взяли участь також дружина Макарова, Ксенія Василівна (1991 року народження, працює бухгалтером на оптовій базі «Азоволімп»), дружина Петрова – Петрова Тетяна Миколаївна 1989 року народження, а також товариш хазяїна, Головачов В'ячеслав Анатолійович 1986 року народження, який проживає по вул. Заводська в будинку 62 і який прибув до Макарових разом з подругою Манькот Ольгою Сергіївною 1987 року народження, що проживає на проспекті Металургі у будинку 171, супроводжувалось здравицями на честь Томосу, а також голови Служби безпеки України Василя Сергійовича Грицака, більше відомого в народі як «Вася-їбанько».

Після того, як учасники вечірки випили за Томос усі наявні запаси горілки, підлеглий Василя Сергійовича вирішив влаштувати святковий фейєрверк. П’яний співробітник СБУ Макаров запросив Петрова на кухню й став розбирати гранату, внаслідок чого вона вибухнула. У результаті фейєрверку Макаров і Петров загинули.

За вказаним фактом поліція Маріуполя зареєструвала кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство», а Василь Грицак розпорядився оголосити загиблих жертвою терористичного акту з боку проросійських сепаратистів. Єдине, що доки незрозуміло – як буде посмертно нагороджений співробітник СБУ Макаров: йому дадуть орден «За заслуги» чи, все ж таки, присвоять «Героя України»?

Більше фотографій з місця святкування викладено на моєму Телеграм-каналі t.me

| Рейтинг: 0

Защита от собаки: несколько советов из личного опыта

а почему Вы так мало внимания уделяете тому факту, что любая собака тяжелее 20кг легко сбивает с ног среднего человека? Или рывком валит на землю так как цт у собаки ниже, а люди по привычке стоят на прямых ногах.
Что шансов без повреждений защитится от собаки тяжелее 30 кг практически нет - разве что случай поможет. И что (как писали в каком-то обзоре ранее) нужно морально быть готовым к травмам, боли и виду собственной крови.
Что мало кто готов (психологически) всадить нож в горло или в глаз - даже собаке.Я уже не говорю о том, что большинство не носит ножей.

А спросить хотел следующее - обескуражит ли собаку укус человека? ))) за лапу там или за ухо - или без зубов так можно остаться?

| Рейтинг: 2