Олег Мельничук

Олег Мельничук

Рейтинг 0,2

Хто насправді створив автомат Калашникова? Радянська легенда vs реальність

Всім привіт. Я не є експертом в зброї та й не є істориком.Але мав нагоду бувати в Німеччині.Місто Зіцхайм має чудовий музей пов'язаний з технікою різного виду війсковою та цивільної..Серед цієї техніки є комбайни які мене найбільше вразили коли вони були зроблені і коли вони використовувались. Працювали на паровій тязі та були самостійними механізмами.А тепер скажу як Кличко В "Роблю увагу" дані механізми використовувались німецькими фермерами вже 1896роках.Це був прототип сучасного зерногвого комбайну та пересувної пилорами яка розпилювала колоди на дошки.. Ї висновок: всі розмови суперечки про ту чи іншу техніку Радянського періоду та й царської Росіїї для мене особисто,це як кажуть наші агресивно налаштовані сусіди "А поговорить" Тотально всі ідеї та технології в Радянському Союзі кралися або підглядалися та намагалися видозмінити й видати за досягнення народного господарства.,"автомат Калашнікова" -це один з яскравих прикладів такого господарювання.Війна допомгла СРСР зробити технічний стрибок на місці (не в перед) Радянські керівники просто видирали обладнання у німців та мали змогу інженерів безкоштовно на "власне бажання" потрудитись" на благо Родины" Для мене питання хто автор автомату є невідомим, але Калашніков точно не є цїєю людино.Те ж саме можемо сказати про фотоапарат Зеніт та ФЕД.Це нымецька Цейсівське підприємство.Там тальки проблеми були з наладкою бо радянські "офіцери" різного рангу в період демонтажа і транспортування в Союз покрали верстати з технологічної лініїї і потім в Ленінграді німецьки працівники не могли наладити випуск по треба було робити нові вестати.Там ціле кримінальне діло було коли шукали ці вестати по генеральським гаражам.Пострадянський простір взагалі ще не досяг технічного розвитку як я кажу особисто та персонально навіть на 15.08.21р.Тому питання чи зробив Калашніков такий механізм для мене дуже очевидний ,що НІ.

| Рейтинг: 0

На Одещині підприємець розстріляв рекетирів. 18+

Коментарі це все добре,але у цього підприємця після пострілу реально життя змінилось вже і не в кращу сторону.Хоча він можливо 1000 % поступив правильно.
Моя пропозиція бути більш згуртованими, дієвими та підтримувати зброярську спільноту. Зараз йому ця підтримка дуже потрібна юридична, моральна. .А так ми прокоментували "який молодець" та й усе.Такі випадки мусять бути максимально публічними, висвітлюватися і навіть на засідання суду ті хто ближче знаходиться приїзджати. Я думаю що на базі УАВЗ могли б такі колективні заходи робити. Звісно якщо УАВЗ буде згідний.

| Рейтинг: 3

Озброєний громадянин застрелив злочинця, який приставив ніж до горла жінки

Алексей поддерживаю твои расуждения и действия верные американца.Происшествие в Мюнхене показало,что такого дядьки с оружием как раз и не хватало, что бы остановить массовое убийство.А ситуации эти будут теперь постоянно возникать,армия психов подготовленных спецслужбами готова каждый день открывать стрельбу по людях,взрывать,рубить топориком и т.д. При чём никаких разрешений и справок о здоровье им не нужно.

| Рейтинг: 0

Бронежилет Velcro від компанії «Українська броня»: правда чи вигадка?

Андрій я дивлюсь на ствол пістолета він білого кольору.Як правило такі стволи у пристроїв.Менше з тим мій коментар не може бути правильним на 100% так як це свого роду здогадки на основі спостереження які так і залишаться здогадками.

| Рейтинг: 0