Стас Устинович

Рейтинг 3,0

Як самому зробити карабін FGC-9

Вся суть цього проекту - зробити легальний і працюючий карабін під пістолетний набій.
Відкритий затвор і автоматичний режим зроблять цю штуку "занадто легко "перероблюємою" в кулемет" і в "кулемет" відповідно, а виробництво кулеметів дозволене не всім.
Та і штампований метал і пластик з 3д принтору - різні речі.

| Рейтинг: -1

В США поліція затримала чоловіка, що планував масове вбивство

Хотілось би фото зброї кращої якості. При такій роздільній здатності не виходить роздивитись і сказати напевно, але карабіни не схожі на убожество "каліфорнійських" ар15. Складається враження що тим хто хоче скоїти злочин начхати на збройові закони і обмеження які вони задають. Шокуюче припущення, я знаю.

| Рейтинг: 3

Стрілянина в Таїланді

Це була спроба гумору, під "стволами" у жінок я мав на увазі... Скажімо так - первинні статеві ознаки непритаманні для жіночої статі(таїланд славиться трансвеститами).

| Рейтинг: 1

Стрілянина в Таїланді

З законодавством там все хорошо. У всякому разі знайомий розповідав що там у двох з трьох жінок є "ствол".

| Рейтинг: 0

Гаманець врятував поліцейського від кулі

Тим не менш сумніваюсь що настільки сповільнена куля пройшла б крізь ребра. Краще куля в гаманці, ніж в тілі але "йому загрожувала б неминуча загибель" звучить сумнівно.

| Рейтинг: 1

Гаманець врятував поліцейського від кулі

"Куля потрапила в груди, пройшла через бронежилет, але застрягла в гаманці. Кумар вважає, що, якби цього не сталося, йому загрожувала б неминуча загибель" Якщо шкіряний гаманець і кілька папірців зупинили кулю(після Бронежилета), то і ребра впорались би. Кістки і хрящі міцніший матеріал ніж, блін, папір.

| Рейтинг: 0

Карабін LWRC Six8 PDW: зброя особистої оборони імперського штурмовика

Ем, стаття називається "Карабін LWRC Six8 PDW: зброя особистої оборони імперського штурмовика" імперського штурмовика із зоряних війн. Половина інтернету сміється з того, що штурмовики завжди мажуть.

| Рейтинг: 0