Тарас Чернюк

Рейтинг 7,5

У кого есть опыт тюнинга и модернизации винтовки СВТ-40?

1) у Вас на картинці СВТ-38, а не 40. Якщо у Вас гвинтівка така як на картинці (СВТ-38) - не чіпайте нічого, вона в такому вигляді коштує скажені гроші.
2)Якщо у Вас саме СВТ-40 дивіться чи є продовжні пази на ствольній коробці. Якщо є - ставити оптику буде набагато простіше.
3) інформації про СВТ і не лише багато тут - forum.guns.ru
4)що можна змінити - поставити оптичний приціл :
а) рідний з рідним кронштейном - найпростіше купити тут puscopes.ru . Особисто я купував там неодноразово, проблем не було, навіть літом минулого року.
б) сучасний кронштейн або колліматор - дивіться тут :
forum.guns.ru
5) можна переробити гвинтівку на магазини від СВД/Тигра - потрібно вибирати дерево під магазин (стамескою). Краще консультуватись з майстром.
6)можна замовити нову ложу під себе (дерев'яну), якщо рідна закоротка/задовга - це до майстра по виготовленні лож. До нової приклеїти резиновий тильник.
7) заміна ствола на новий, якщо не влаштовує кучність - шукайте майстерню.
8) Є два типи дульних насадок "зябра" - як на картинці у Вас та з двома "вікнами". Перший краще зменшує віддачу, але збільшує звук порівняно з другим. Можна також зробити з дульника тільки газовідвід, відрізавши все інше, щоб звільнити різьбу на стволі для глушника, але треба кваліфікованого майстра і консультуватись в юриста - можливо, потрібно це проводити через міліцію.

| Рейтинг: 0

Два вопроса по высокоточному оружию

Вставлю свои 5 копеек. Для нормальных выводов куча одним типом патрона = 5 пробоин.
На каких патронах есть вмятины - на всех или на одном типе? Если на одном - проблемы с патроном. Не используйте его. Если на всех - винтовка.
Для разных навесок и пуль различной массы и качества изготовления СТП может сильно гулять. И вполне возможно, что с винтовкой и стрелком все нормально.

| Рейтинг: 0