Гатченко Геннадий

Рейтинг 1,4

Група молодиків напала на осeлю свободівця Геннадія Федюшина. Господар будинку відстрілювався з рушниці

Була брутально нарушена недоторканність приватної властності. І не має значення була у нападників зброя чи ні. Це повинно бути головним при розгляді цієї справи. Присутність дітини повинна пояснювати абсолютну радикальність дій батька і власника оселі. Я повністю підтримую радикальність дій батька.

| Рейтинг: 4

Група молодиків напала на осeлю свободівця Геннадія Федюшина. Господар будинку відстрілювався з рушниці

Путь до гарної української мови лежить через погану українську мову. Не соромьтесь висловлювати свої думки на державній мові. Я пишаюсь, що написав цю відповідь не підглядая в перекладач. Намагайтесь, наша мова дуже мелодійна, яскрава.

| Рейтинг: 3

Восени буде підготовлений законопроект про "вільний" обіг зброї для обраних українців

Не всі росіяни чекають путлера, серед них багато людей, вміючих мислити. Серед етнічних українців, на жаль, теж вистачає дурнів. Тому тему націоналностей пропоную закрити. Майдан зробив свою справу. Тепер ми повинні виборювати свою долю далі, а не скиглити, що стало хуже. А у профессора не було іншого виходу, його друг путлер постарався.

| Рейтинг: 4

На Херсонщині рейдери відкрили вогонь по селянам, щоб відібрати землю

"Азову" респект. Но на всю страну "Азова" не хватит. А бесчинствуют по всей стране. Дальнейшее развитие событий вызывает зубовный скрежет, переходящий в клацание затвора! Циничная наглость князьков перешла давным давно все границы инстинкта ихнего самосохранения. А зря. Закон об оружии и его по менее им ДОЛЖЕН быть принят. Тогда может задумаются и испугаются? А центральная власть должна взять на контроль развитие событий. Им это тоже очень нужно для самосохранения!

| Рейтинг: 2