Юрко Остапович

Юрко Остапович

Рейтинг 2,2

МВС хоче залучити до патрулювання вулиць в Україні іноземних поліцейських

Спочатку вони натягнули пів-кабміну іноземців. Цим продемонстрували, що українців вони мають за бидло, яке не гідне керувати своєю країною.
В Україні особовий склад МВС становить біля 250-ти тисяч осіб. Серед них десь біля 200 тисяч - це буквальні дармоїди, які минулого року просрали ряд українських територій, незважаючи на свої прямі посадові обов'язки. Тепер, на допомогу цим дармоїдам-рєшатєлям, знову ж за наш з вами рахунок, хочуть нагнати в Україну ряд іноземних поліцаїв.
А на якій підставі наші вулиці патрулюватимуть якісь озброєні іноземці? На підставі якого закону якісь озброєні іноземці будуть, до прикладу, перевіряти документи в українців, які перебувають у своїй країні, в себе вдома?
І ще. Найсуттєвішим є наступне питання - а яка принципова різниця між озброєними військами кацапстану на Сході України та озброєними чеськими поліцаями, допустимо, на Західній Україні?
А чи не краще першим кроком почати з легалізації ДУК?

| Рейтинг: 0

Арсен Аваков: «На улицах не будет гражданских людей с оружием!»

А що це за така цікава фраза про "ужесточение режима контроля к законным владельцам охотничьего огнестрельного оружия"?
У нас що, міністр МВС вже має право одноосібно змінювати українське законодавство і заміняти собою суди?

| Рейтинг: 6

Відверніть нове насильство – не дивіться антизбройові ролики

Панове, та не псуйте собі нерви оцим відеолайном. Пора зрозуміти, що таку муйню завжди знімають, поширюють та пропагують нецілісні особи з недорозвиненою психікою та проблемами адекватного сприйняття обстановки.
Вітаю всіх з прийдешніми Новорічно-Різдвяними Святами!
Нехай Дід Мороз до нас приходить від "Glock", "SIG Sauer", "Sphinx", "Colt", "Heckler & Koch", "Smith & Wesson", тощо!

| Рейтинг: 2

В США демократи відмовляються вірити у силу зброї

Ага, цілком закономірна справа. Коли відкинути все шумовиння подібних процесів і розглянути виключно причинно-наслідковий ланцюжок випадків самозахисту (напад-збройний самозахист-каліцтво чи смерть злочинця-збережене життя і майно жертви), то отримуємо цікавий висновок. Тобто, всякі демокрасто-ліберасти чомусь переважно ЗНАЧНО АКТИВНІШЕ ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ПРАВА ЗЛОЧИНЦІВ-ДЕГЕНЕРАТІВ, аніж про права та інтереси нормальних людей. Хоча кожна притомна людина розуміє, що саме нормальний громадянин, а не злочинець, є платником податків, тобто наповнювачем бюджетів.

| Рейтинг: 0

Турчинов попередив: із тими, хто візьме зброю, будуть боротися, як з терористами

Для того, щоб зруйнувати державу і бездарно втратити державні території, потрібно лвсього три особини. Зроби Турчинова Президентом, Яйценюка прем'єром і авакова - міністром МВС. Прізвище недоміністра спеціально пишу з малої літери. Воно заслужило.

| Рейтинг: 2

Закон України "Про цивільну зброю та боєприпаси" (проeкт)

Розділ І, стаття 5, пункт 7) "зброя та пристрої, в якій використовується електрична напруга або електричний струм для ураження цілі"
Диспозиція сформульована неправильно. При такій редакції, виходячи з логіки побудови речення в українській мові, через частину першу диспозиції (зброя та пристрої, в якій використовується електрична напруга) може потрапити під заборону зброя, яка має вмонтовані ліхтар або лазерний цільовий вказівник (присутній елемент живлення, отже є напруга).
Щоб мовні правила не викликали неоднозначних (подвійних) трактувань правової норми, потрібно викласти цей пункт в такій редакції : "зброя та пристрої, в якій для ураження цілі використовується електрична напруга або електричний струм".
Тобто, треба чітко акцентувати, що струм/напруга заборонені в якості саме вражаючого елементу, а не просто собі "використовується електрична напруга".

| Рейтинг: 4

Наскільки боляче дістати кулю в бронежилеті (відео)

"Також бронежилет можна оснастити додатковим захистом від набоїв 7,62×25 мм ТТ й 9×18 мм ПМ."
Якщо жилет витримує 9x19 Luger, то додатковий захист для набоїв 9×18 ПМ не потрібен. Набій 9×18 ПМ слабший, дещо має нижчі початкову швидкість та енергію кулі, ніж 9x19 Luger.

| Рейтинг: 0

Росіянин намагався ввезти в Україну пістолет Desert Eagle та тисячу набоїв

Є невелика помилка. В пістолеті "Desert Eagle" не використовуються набої калібру 45. Цей мисливський пістолет виготовляється або може пристосовуватися під набої калібрів .357 Magnum, .41 Magnum, .44 Magnum, .440 Cor-bon або .50 Action Express

| Рейтинг: 1

Якої інформації бракує в репортажах про бійню в школі "Сенді Хук"?

Так, хвиля психічних розладів у США - це природна реакція на неприродне нав'язування людям легальних наркотиків - так званих "антидепресантів", з допомогою яких фармакологічні концерни вирощують для себе майбутню постійну клієнтуру, і не просто клієнтів-"споживачів", а підконтрольних клієнтів.
І подібна стрілянина - лише дуже невеличка верхівка айсбергу.

| Рейтинг: 2